پدر بابک‌ خرمدین درباره قتل پسر کارگردانش گفت: خدا را شکر که پسرم را کشتم؛ آرام شدم- گفتم از خانه برو، وگرنه می‌کشمت، اما نرفت!

اعترافات تکان‌دهنده پدر درباره قتل پسر کارگردانش
سایت شماره یک:

امروز خبر آمد بابک خرمدین، کارگردان جوان سینما، کشته‌شده و پس‌از این‌که پلیس، به محل زندگی بابک خرمدین، کارگردان مقتول، رفته، فورا پدر و مادر این کارگردان به قتل پسرشان اعتراف کردند و بازداشت شدند.

اکبر خرمدین همراه همسرش با دست‌بند و پابند به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شدند و در همان ابتدای اعترافاتش برای قتلی که کرده، خدا را شکر کرده و  ادامه داد: پسرم با دخترها به داخل اتاق می رفت و از مادرش می خواست برای خودش و میهمانش غذا درست کند و مادرش از آن‌ها پذیرایی می کرد و پسرم با دختران در خانه رابطه جنسی برقرار می کند.

او بعضی اوقات ما را می زد و می‌خواست کارهایش را انجام دهیم و جان‌مان به لب‌مان رسیده بود. حاضر شدم خودرو را بفروشم و سهم ارث او را بدهم که خانه بگیرد و با ما زندگی نکند اما می گفت جنازه من از این خانه بیرون می‌رود.

جمعه ۲۴ اردیبهشت با بابک برای ورزش در محیط شهرک اکباتان بودیم و همان‌جا باز گفتم خانه و خودروی را می فروشم تا خانه‌ای اجاره کنی که تاکید کرد  هیچ جا نمی‌روم و تهدیدش کردم کسی را دارم که ۱۰میلیون تومان بدهم و بکشدت اما بابک گفت: «چرت نگو. کسی نمی‌تونه کاری بکنه.»

وقتی به خانه آمدم به همسرم گفتم  بابک نمی پذیرد برود و تصمیم به قتل را گرفتیم. همسرم داخل غذای بابک قرص خواب زیادی ریخت و در حالی که پسرم با خوردن آن نیمه بیهوش شده بود او را با ضربات چاقو به قتل رساندم و سپس به کمک همسرم جسد را به حمام برده و چون نمی توانستم جسد را از خانه خارج کنم با چاقو و ساطور جسد بابک خرمدین را تکه تکه کرده و پس از بسته بندی کردن تکه های جسد، آنها را داخل سطل زباله انداختیم.

ارسال نظر

جدیدترین اخبار

پربازدید ها

پیشنهاد سردبیر