کافه دیاموند یکی از کافه‌های معروف تهران است که در یک بنای قدیمی از تهرانی‌ها میزبانی می‌کند. برای آشنایی بیشتر با این کافه، با ما همراه باشید.

کافه دیاموند کجاست؟
سایت شماره یک:

 

تهران حدود 50 کافه با بناهای سنتی دارد که در نقاط مختلف شهر پراکنده شده‌اند. البته تراکم این کافه‌ها در مناطق مرکزی شهر بیشتر است. هر کافه با ایجاد فضای منحصر‌به‌فرد و منوی مخصوص خود، سعی کرده تا مشتری‌های بیشتری را جذب کند. تعداد مشتری‌های کافه معیار مهمی برای سنجش کیفیت آن است.

فضای داخل کافه دیاموند

کافه دیاموند در نظر سنجی‌های اینترنتی، علاوه‌بر کسب رتبه بالا، نظرات قابل‌قبولی را به خود اختصاص داده است. این ساختمان قدیمی ۱۲۰ ساله، نزدیک میدان فردوسی قرار گرفته و نزد دوست‌داران کافه و رستوران بسیار محبوب است. به همین دلیل کافه دیاموند مشتریان ثابت بسیاری دارد. دیاموند هم فال است و هم تماشا. منوی پروپیمانش فال است و فضای دلنواز و تلفیق شده از سنت و مدرنیته آن تماشا! نمای بیرون بنا و طراحی داخل آن در اولین نگاه، نظر مشتریان را به خود جلب و حس خوبی در بیننده ایجاد می‌کند.

نمای بیرونی ساختمان دو طبقه کافه، آجری است. پنجره‌های بزرگ دودی رنگ دو طرف در اصلی قرار دارند و گلدا‌ن‌های بزرگی جلوی آن‌ها را پوشانده است. زیبایی بخش ورودی باعث شده تا تصویر اولیه‌ای که در ذهن مشتری نقش می‌بندد، نمایی کامل و زیبا باشد. ساختمان دیاموند از سه بخش سالن اصلی طبقه همکف، حیاط و طبقه بالایی یا بخش اسموکینک تشکیل شده است.

ساده‌ترین مسیر رسیدن به کافه دیاموند، رفتن به میدان فردوسی است. پس از آن خود را به خیابان استاد نجات اللهی یا سپهبد قرنی برسانید و از سمت راست به خیابان فلاح پور وارد شوید. پس از ورود به خیابان، کافه دیاموند را در پلاک 33 خواهید دید. کافه در محدوده طرح ترافیک‌ قرار دارد. بنابراین بهترین راه برای رسیدن به آن استفاده از مترو است. این کافه فاصله‌ای حدود شش دقیقه تا ایستگاه فردوسی دارد. برای ارتباط با آن می‌توانید با شماره 88890196 تماس بگیرید. همچنین برای اطلاعات بیشتر، به صفحه اینستاگرام کافه دیاموند به آدرس cafediamond@ سر بزنید.

ارسال نظر

جدیدترین اخبار

پربازدید ها

پیشنهاد سردبیر