هتل پارسیان آزادی خزر در سال 1354 به بهره برداری رسید. ساختمان این هتل متشکل از دو بال شرقی و بال غربی می باشد. آخرین بازسازی هتل پارسیان آزادی چالوس، زمستان سال 1395 در بخش بال غربی انجام شد.

قوانین هتل هایت نمک آبرود+جزئیات بیشتر
سایت شماره یک:

 این هتل دارای 164 باب اتاق می باشد، که اتاق ها در طبقات اول تا پنجم پراکنده شده اند. هتل آزادی چالوس توسط گروه هتل های هایت ساخته شد و به همین دلیل با نام های هتل هایت خزر و هتل هایت چالوس نیز شناخته می شده و می شوند.

پس از انقلاب اسلامی، این هتل به مجموعه هتل های پارسیان پیوست و به هتل پارسیان آزادی خزر چالوس تغییر نام داد. قرار گیری هتل بین دریای نیلگون خزر و کوه های سر سبز، گردشگران زیادی را برای اقامت در این هتل ترغیب کرده است. از دیگر مزایای اقامت در هتل آزادی خزر، طراحی لوکس، امکانات پیشرفته و دسترسی آسان به شهرهای ساحلی، را می توان نام برد.

قوانین و مقررات هتل پارسیان آزادی خزر(هایت) چالوس

 ساعت تحویل اتاق: ساعت 14

 ساعت تخلیه اتاق: ساعت 12

 قانون کنسلی هتل

در صورت درخواست ابطال رزرو در کمتر از 48 ساعت قبل از ورود مهمان، مشمول 70% جریمه از کل یک شب اتاقهای رزرو شده خواهد بود. درخواست ابطال رزرو بین 48 ساعت لغایت 5 روز قبل از ورود مهمان، مشمول 50% جریمه از کل یک شب اتاقهای رزرو شده خواهد بود. درخواست ابطال رزرو بین 6 لغایت 10 روز قبل از ورود مهمان، مشمول 30% جریمه از کل یک شب اتاقهای رزرو شده خواهد بود. درخواست ابطال رزرو بین 11 لغایت 20 روز توسط مهمان، مشمول 20% جریمه از کل یک شب اتاقهای رزرو شده خواهد بود. در ایام پیک : درخواست ابطال رزرو در کمتر از 30 روز قبل از ورود مهمان، مشمول 100% جریمه خواهد بود.

 قانون خردسال

هزینه برای اقامت کودکان زیر 5 سال رایگان، بین 5 تا 7 سال در صورت عدم استفاده از سرویس نیم بها و بالای 7 سال نفر اضافه محاسبه می شود.

 اطلاعات مهم دیگر

همراه داشتن مدارک شناسایی جهت پذیرش میهمانان الزامی است.

پذیرش خانم تنها، فقط با ارائه ی کارت ملی و شناسنامه عکس دار فرد امکان پذیر است.

پذیرش صیغه نامه معتبر با مهر برجسته، به همراه ارائه ی کارت ملی و شناسنامه عکس دار زوجین، امکان پذیر است.

قابل توجه میهمانان گرامی، تنها اتاق های بال غربی هتل هایت چالوس بازسازی شده اند و اتاق های بال شرقی در فاز قدیمی قرار دارند و بازسازی نشده اند.

 

ارسال نظر

جدیدترین اخبار

پربازدید ها

پیشنهاد سردبیر