رستوران کوبابا بهترین مکان برای چشیدن غذاهای مدیترانه‌ای به خصوص غذاهای لبنانی و ترکی است؛ از حمص و موتبل گرفته تا سالاد فتوش و فطایر. انواع استیک و ماهی به همراه سالاد و ماست‌-های ترکی و لبنانی سرو می‌شوند.

منوی رستوران کوبابا
سایت شماره یک:

همچنین نان‌های مخصوص هر کشور در این رستوران قابل سفارش هستند. برای پیش غدا می‌توانید روی سوپ روز رستوران، انواع سالاد، سیب زمینی و پیراشکی حساب باز کنید‌. همچنین انواع نوشیدنی‌های طبیعی و بدون شکر در تمامی شعب سرو می‌شود. تنوع منوی رستوران کوبابا به حدی بالاست که نمی‌توان آن را در یک مقاله جا داد.

 از بهترین‌های غذای اصلی این رستوران می‌توان به ماهی سالمون با سس سماق اشاره کرد. صفت محبوب‌ترین پیش غذا نیز متعلق به هوموس است؛ پر از دانه‌های انار که طعم بی نظیری به آن بخشیده‌‌اند. اگر سوپ سبزیجات یا همان دال عدس را سفارش دهید احساس می‌کنید که در وسط استانبول مشغول صرف غذا هستید.

غذاهای رستوران کوبابا

منوی صبحانه در این رستوران آزاد است و صبحانه به صورت سلف سرویس سرو می‌شود. شما می‌‌توانید املت خود را با هر مخلفاتی که دوست دارید سفارش بدهید و در کنارش انواع پیراشکی مدیترانه‌ای را مزه کنید.

در واقع همه‌ی غذا‌ها در این رستوران همان اندازه که در عکس‌ها می‌بینیم خوشمزه هستند. به طور کلی تمامی غذاهای این رستوران ارزش یک بار امتحان را دارند و برخی از آن‌ها به لیست سفارش همیشگی شما اضافه خواهند شد.

ارسال نظر

جدیدترین اخبار

پربازدید ها

پیشنهاد سردبیر