انیماتور تیتراژ خندوانه درگذشت!

مرگ تلخ همکار رامبد جوان در خندوانه !
سایت شماره یک:

مرگ تلخ یاشار جعفرخان پور همکار  رامبد جوان  در  خندوانه  سینماگران را در شوک فرو برد. او انیماتور تیتراژ خندوانه و ستاره شو بود که در سن 35 سالگی جان خود را ازدست داد. یاشار جعفرخان پور فارغ التحصیل رشته مدیریت دانشگاه تهران بود و طراحی تیتراژ خندوانه و ستاره شو را انجام داده است.او بر اثر گازگرفتگی جان باخت.

 یاشار جعفرخان پور نام جوانی فعال در عرصه انیمیشن سازی است که به ادعای دوستان نزدیکش در زمینه انیمیشن سازی یک نابغه بوده است.

یکی از نزدیکان یاشار جعفرخانپوربه خبرنگار رکنا گفت:« یاشار انسانی با اندیشه های خاص بود.او به مادیات دل بسته نبود و در کارش به اندازه 10 نفر یک تنه کار می کرد.او از دروغ متنفر بود و اگر جایی متوجه می شد که کسی به او دروغ گفته یا کسی به فرد دیگری دروغ گفته دیگر نمی توانست در آن مکان برود.

یاشار جعفر خان پور به جز تیتراژ برنامه خندوانه و ستاره شو،در پروژه‌هایی چون «تهران ۱۵۰۰»، «ماسوله»، «بابا» و «سیم ششم» به کارگردانی بهرام عظیمی حضور داشت..

یاشار جعفر خانپور به همراه بهرام عظیمی تندیس طلایی بهترین فضاسازی یازدهمین جشنواره پویانمایی تهران را برای فیلم «سیم ششم» به تهیه‌کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی دریافت کردند.

 

 

ارسال نظر