گفت و گوی یک مدل سابق و تاجر کنونی بار دیگر بحث رسوایی اخلاقی نخست وزیر بریتانیا را داغ کرد.جنیفر آرکوری مدل سابق و تاجر امریکایی در گفت و گوی جدیدی که داشته اطلاعات جدیدی از رابطه خود با نخست وزیر کنونی انگلیس داده است.

جزئیات جدید از رسوایی اخلاقی نخست وزیر بریتانیا
سایت شماره یک:

به نقل از ایرنا، جنیفر آرکوری در گفت و گو با شبکه آی تی وی نیوز تصاویر جدیدی از زمان رابطه اش با بوریس جانسون در دوران تصدی شهرداری لندن منتشر کرد و گفت انگار که جن هستم پس از مدتی رابطه کنارم گذاشت و از من فرار می کند. مدل سابق و تاجر زن آمریکایی اعتراف کرده که با جانسون رابطه عاشقانه داشته و در یک مورد درست دقایقی پیش از آن‌که ویلر وارد خانه شود، محل را ترک کرده است. جانسون در دوره مورد ادعای آرکوری شهردار لندن بوده است.

نیوریورک تایمز نوشته این مصاحبه تهدید به احیای یک بحران است و در یک زمان مهم آقای جانسون اتفاق می افتد ، زیرا می تواند به اهرمی علیه او در انتخابات سراسر بریتانیا تبدیل شود.

نحوه آشنایی آرکوری و جانسون

 اوتوضیح داده که اولین بار سال ۲۰۱۱ در مراسمی با شهردار وقت لندن (جانسون) آشنا شد و چند ماه بعد در کارزار انتخابات شهردار جدید با جانسون شماره تماس رد و بدل کرده است. او می‌گوید که آن زمان در ستاد تبلیغاتی جانسون فعالیت داشته و  جرقه رابطه عاشقانه آن‌ها زده شد.

پس از یک ملاقات دوستانه برای صرف نوشیدنی، جانسون به وی پیامک زده که نمی‌تواند از فکر او رها شود، دوستش دارد و می‌خواهد دوباره ملاقات کنند.

آرکوری اعتراف کرد که اولین رابطه آن‌ها ۲۹ اوت ۲۰۱۲ (۸ شهریور ۱۳۹۱)، درست پیش از برگزاری مسابقات پارالمپیک لندن صورت گرفت این دو پس از آن به طور منظم در آپارتمان جانسون در مرکز لندن با یکدیگر دیدار می کردند و پیام ها رد و بدل می کردند. این رابطه در سال 2016 پایان می یابد.

جزئیات "دوستی نزدیک" بین آرکوری و جانسون اولین بار در سال 2019 گزارش شد که مشخص شد آرکوری، جانسون را در سه مأموریت تجاری همراهی کرده است.

سازمان دیده‌بان پلیس دو سال پیش تحقیقاتی را درباره این آغاز کرد که آیا ارتباطات کاری جانسون در زمانی که شهردار لندن بود تحت تأثیر دوستی او با آرکوری قرار گرفته است یا خیر؟

در آن زمان گزارش شده بود که شرکت «هکر هاوس» متعلق به خانم آرکوری دو سال پیش ۱۲۶ هزار پوند دریافتی داشته و او در چند مأموریت تجاری در شورای شهر همراه آقای جانسون بوده است.

نتیجه این بررسی اعلام نشده اما اگر اثبات شود می تواند بیانگر خطای تعارض منافع از سوی نخست وزیر کنونی بریتانیا باشد.

جنیفر ماری آرکوری کیست؟

جنیفر ماری آرکوری یک کارآفرین فناوری آمریکایی است. او قبل از بازگشت به کالیفرنیا ، از سال 2011 تا 2018 در لندن زندگی می کرد. وی که خود را "هکر اخلاقی" توصیف می کند ، در سال 2016 مشاوره کلاه سفید "هکرهاوس" را تأسیس را سازماندهی کرد.

آرکوری در دانشگاه های مختلف تحصیل کرده است او ویسکانسین-مدیسون سیاست ، در دانشگاه پیس نیویورک تئاتر و در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی فیلم سازی خوانده است. او در یک فیلم کوتاه نیز ایفای نقش کرده است.

پدر بزرگ او وکیل ریچارد کیتس سیاستمداری معروف آمریکایی بود که به عنوان یکی از  اعضای کمیته قضایی در زمان ریچارد نیکسون نقش آفرینی کرده بود. آرکوری در سال 2017 ازدواج کرد و اکنون صاحب یک دختر است.

ارسال نظر

جدیدترین اخبار

پربازدید ها

پیشنهاد سردبیر