اپلیکشن کلاب هاوس (Club House) مدتی است در ایران کاربران بسیاری را جذب خود کرده و حالا شایعاتی مبنی بر فیلترینگ کلاب هاوس به گوش می رسند.

فیلترینگ کلاب هاوس در دستور کار قرار دارد؟
سایت شماره یک:

دادستان کل کشور، حجت الاسلام محمد جعفر منتظری در آیین معارفه دادستان نظامی استان تهران در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سؤال که آیا رفع فیلتر یوتیوب برای بعضی از افراد مثل دانشجویان و خبرنگاران را تأیید می‌کند یا خیر؟ عنوان کرد که بحث فیلترینگ و رفع فیلترینگ دستگاه‌ها به‌تازگی در کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه به تصویب رسیده است. البته این موضوع چندین ماه پیش به تصویب رسید و دستگاه‌ها حسب مورد هر یک باید نیازهای خود را اعلام نمایند تا پس از این که نیازشان در اختیار کارگروه قرار گرفت در دبیرخانه تدابیر لازم اندیشیده شود.

دادستان کل کشور در ادامه اظهار کرد که بنابراین ما برای انجام این کار آمادگی لازم را داشتیم، پیگیری‌های لازم را انجام دادیم و به وزارت‌خانه‌ها و دستگاه‌های مربوطه نیز نامه زدیم تا کار به انجام برسد. اکنون مقدماتش فراهم شده است، اما دستگاه‌ها در انجام کار مقداری تأخیر دارند.

فیلترینگ کلاب هاوس در دستور کار قرار دارد؟

حجت الاسلام منتظری در پاسخ به این سؤال که آیا فیلترینگ کلاب هاوس در دستور کار قرار دارد یا خیر، اظهار کرد که هنوز هیچ تصمیمی در ارتباط با این موضوع اتخاذ نشده است. وی در خصوص پرونده آذری جهرمی، وزیر ارتباطات نیز پاسخی نداد و بیان کرد که نتیجه این پرونده را از شخصی که پرونده را در اختیار دارد بپرسید.

ارسال نظر

جدیدترین اخبار

پربازدید ها

پیشنهاد سردبیر