روزهای زندگی‌مان با حوادث مختلفی گره خورده است که شاید اطلاع از آن‌ها بتواند ما را در برابر آسیب‌های مشابه آگاه سازند. به همین سبب هر شب مهم‌ترین اخبار کاشی جامعه را در قالب بسته خبری به شما مخاطبان گرامی ارائه کنیم.

ویژه‌های حوادث؛ شوهرم، من را در خانه مجردی دوستش پیدا کرد!
سایت شماره یک:

هنوز سال آخر دبیرستان را نگذرانده بودم که به اصرار پدرم پای سفره عقد نشستم. یک سال بعد زندگی مشترکمان را در حالی آغاز کردیم که او بسیار رفیق باز بود و دوستان مجردش را به خانه دعوت می کرد و من مجبور به پذیرایی از آن ها می شدم. در این میان فرامرز بیشتر از دیگر دوستانش به خانه ما رفت و آمد داشت.... سرنوشت این زن را در ادامه بخوانید.

چند روز قبل نیروهای کلانتری در یک عملیات هماهنگ و ضربتی، باند معروف به «سرخپوست» را در حالی متلاشی کردند که با دستگیری اعضای این باند راز  ده هافقره سرقت های باتری و اموال داخل خودروها فاش شد. گفت و گو با سردسته این باند را در ادامه مطالعه کنید.

اوایل اردیبهشت سال 98 بود که مرد جوانی به ‌نام پیمان را که از ناحیه چشم راست مجروح شده بود به بیمارستان منتقل کردند اما پس از بررسی وضعیت چشم وی و عمل جراحی مشخص شد چشمش به علت اصابت جسم سخت بشدت آسیب دیده و باید تخلیه شود. بدین ترتیب چشم راست پیمان نابینا شد. جزئیات جلسه دادگاه وی را در ادامه مشاهده می کنید.

ساکنان یکی از مناطق شهرستان چرام واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد شامگاه جمعه و ساعت‌های ابتدایی بامداد شنبه شاهد حادثه‌ای هولناک بودند. ماجرا از این قرار بود که بعد از پایان جشن عروسی که برخلاف هشدارهای ستاد ملی کرونا در این شهر برگزار شده بود یک خودروی پژو پارس که در کاروان ماشین عروس حضور داشت بنا به دلایل نامعلومی در جاده منحرف و واژگون شد. اطلاعات بیشتر از این ماجرا در ادامه آمده است.

ارسال نظر

جدیدترین اخبار

پربازدید ها

پیشنهاد سردبیر