رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از لغو اجرای منع تردد شبانه در سراسر کشور خبر داد.

لغو اجرای منع تردد شبانه در سراسر کشور
سایت شماره یک:

طرح منع تردد شبانه که بر اساس آن تردد اتومبیل ها در تمامی شهرهای کشور اعم از شهرهای قرمز، نارنجی، زرد و آبی  کرونایی را از ساعت 22 تا 3بامداد ممنوع کرده بود که همزمان با اوج گیری کرونا در سال 1399 اجرا شد.  طرح منع تردد شبانه یکی از طرح هایی است که  مخالفان و موافقان زیادی داشته و دارد. با کاهش موارد ابتلاء، منع تردد شبانه بیشتر از پیش مورد انتقاد قرار گرفته است برای مثال قانون منع تردد شبانه در ساعات شب برای بیماران مشکلات زیادی ایجاد کرده است. با توجه به فروکش کردن همه گیری کرونا و افزایش واکسیناسیون لغو طرح منع تردد می تواند بخشی از مشکلات مردم را حل کند.

سردار سید کمال هادیانفر در این رابطه  اظهار کرد: با توجه به کاهش روند ابتلا به کرونا و واکسیناسیون عمومی در برابر کرونا اجرای طرح منع تردد شبانه از امشب در سراسر کشور لغو شد.

وی ادامه داد: بر این اساس از امشب تردد از ساعت ۲۲ تا ۳ بامداد در هیچ یک از شهر‌های کشور با ممنوعیت مواجه نخواهد بود.رییس پلیس راهور ناجا درباره افرادی که ممکن است امشب پیامک جریمه برای منع تردد شبانه دریافت کرده باشند، نیز اظهارکرد: لغو اجرای طرح به تمام ماموران پلیس اعلام شده و علاوه بر آن در تنظیمات تمام دوربین‌ها نیز این موضوع لحاظ شد، اما اگر افرادی با چنین پیامک یا جریمه‌ای روبه‌رو شدند نگران نباشند؛ چرا که جریمه تردد شبانه به تاریخ امشب اعمال نشده و حذف خواهد شد.

هادیانفر از مردم خواست که همچنان نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی توجه لازم را داشته باشند.

 

تگ های مرتبط

ارسال نظر