حوادث رکنا:جانشین فرمانده انتظامی استان گفت: فردی که اقدام به عربده‌کشی و قدرت‌نمایی با سلاح سرد در جایگاه سوخت در شهر رشت کرده بود، دستگیر شد.

سایت شماره یک:

  به گزارش رکنا، سرهنگ حسین حسن‌پور، اخلال در نظم عمومی و ارعاب مردم را خط قرمز پلیس و دستگاه قضائی اعلام کرد و اظهار داشت: مجموعه انتظامی قاطعانه و بدون اغماض با هرگونه تحرک سوء اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت برخورد می‌کند.

وی در ادامه گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی استان در پی گزارش شهروندان در خصوص یک مورد عربده‌کشی و قدرت‌نمایی با سلاح سرد در جایگاه سوخت واقع در میدان نیروی دریایی توسط یک نفر اراذل و اوباش، پیگیری موضوع را در دستور کار پلیس قرار گرفت.

جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان افزود: پس از تحقیقات صورت گرفته و اقدامات فنی، متهم این پرونده شناسایی و پس از هماهنگی قضائی ماموران عملیات ویژه، اراذل و اوباش مورد نظر را طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم ۳۶ساله پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

سرهنگ حسن‌پور در پایان با هشدار به مخلان نظم و امنیت عمومی بیان داشت: پلیس با قاطعیت و جدیت به پشتوانه همکاری آگاهانه مردم و حمایت دستگاه قضائی با اراذل و اوباش و هنجارشکنان برخورد می‌کند.

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر