رکنا : مدافع باشگاه استقلال هرگونه ارتباط با ماجرای پخش شدن فایل صوتی کنعانی زادگان در فضای مجازی را تکذیب کرد.

سایت شماره یک:

   سیاوش یزدانی از فوتبالیست های بنام در تیم استقلال است. سیاوش یزدانی در پست مدافع در تیم استقلال بازی می کند. سیاوش یزدانی درباره حواشی که پیرامون کنعانی‌زادگان مطرح شده است توضیح داد. درواقع سیاوش یزدانی در یک توییت از خود دفاع کرد. در ادامه توییت و نوشته های سیاوش یزدانی را خواهید دید.

توییت سیاوش یزدانی

فوتبال ایران در چند روز گذشته درگیر یک حاشیه عجیب بود. صدای ضبط شده خصوصی منتسب به محمدحسین کنعانی‌زادگان پس از پخش شدن از منبعی نامعلوم در فضای مجازی آنقدر جنجالی شد که خیلی زود گمانه‌زنی‌ها برای محرومیت این مدافع محبوب دراگان اسکوچیچ آغاز شود.

با اینکه هنوز تصمیمی قطعی از سوی نهاد های نظارتی فوتبال ایران در خصوص کنعانی‌زادگان صورت نگرفته است برخی منابع  از محرومیت ۶ ماهه تا یکساله این مدافع خبر داده‌اند که در واقع به این معنی خواهد بود که او جام جهانی را از دست خواهد داد.

سیاوش یزدانی که از او به عنوان جانشنین کنعانی‌زادگان در خط دفاعی تیم ملی یاد می‌شود هم از شایعات فضای مجازی در امان نماند. برخی کاربران با استناد به ادعای یک به اصطلاح خبرنگار که از پشت پرده‌ها آگاه است او را به پخش کردن این فایل صوتی آن هم با هزینه ۲ میلیاردی متهم کرده‌اند که این ادعا با واکنش مدافع استقلال را به همراه داشت.

یزدانی با انتشار توییتی در این خصوص نوشت:

‌اونایی که منو میشناسن میدونن از همون کودکی واسه هدف‌های زندگیم سخت جنگیدم و تلاش کردم.

همیشه ‎نون بازومو خوردم و حقمو ازکسی گدایی نکردم، حقمو گرفتم.

اونایی که‌ تو این روزا ناجوانمردانه بهم تهمت زدند رو به ‎خدا واگذار میکنم.

دنیا بدجوری گرده…!

آدم‌ها ‎نون دلشونو میخورن

دو میلیارد!!

سیاوش یزدانی: صدای ضبط شده کنعانی‌زادگان را من پخش نکردم/ دنیا بدجوری گرده!

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر