رکنا : عکسی منتشر شده نشان از دیدار مهراد جم با پسرش آرتام دارد.

سایت شماره یک:

  مهراد جم را به عنوان خواننده می شناسیم اما باید بدانید مهراد جم تجربه بازیگری در سن کم را هم داشته است. مهراد جم از همسرش دنیا جهانبخت جدا شده است. یک پسر به نام آرتام حاصل ازدواج مهراد جم و دنیا جهانبخت است. در ادامه عکسی از اولین دیدار مهراد جم با پسرش را ببینید.

 

مهراد جم

مهراد جم کیست؟

مهراد جم خواننده، ترانه‌ سرا و آهنگساز تازه کار و جویای نامی است که خیلی زود به شهرت رسید. از نظر برخی متخصصان موسیقی ترانه های او ضعیف است و صدایش پختگی ندارد. آنها معتقدند چون سبک آهنگ هایش به کپی دست چندم آثار رپ شبیه است، به زودی تاریخ انقضایش فرا می رسد و شانسی برای قرار گرفتن در لیست پرطرفدارترین خواننده های ایرانی نخواهد داشت.

مهراد جم

محسن سعیدی کیا با نام هنری مهراد جم 14 مرداد ماه سال 1376 در آبادان به دنیا آمد. وی اصالتا عرب است و گفته شده در کودکی بسیار شر و شیطان بوده است.

آغاز کار هنری مهراد جم

مهراد در سن 14 سالگی در سریال چای شیرین به کارگردانی پیمان ماندگار بازی کرد. این سریال از سیمای مرکز آبادان پخش شد.

خوانندگی مهراد جم

از 15 سالگی با دستگاه های موسیقی و ساز آشنا شد و به خوانندگی روی آورد.

در 16 سالگی آهنگ حس بد را با نام محسن سعیدی کیا منتشر کرد. پس از مدتی سکوت در سال 1396 با مسعود جهانی پرودیوسر به نام این روزها آشنا شد و به تهران مهاجرت کرد. حمایت های وی از مهراد باعث شده تا جم در پست ها و اشتوری هایش او را به عنوان پدر خطاب کند.

مهراد جم خواننده

مسعود جهانی صفر تا 100 مسیر را با خواننده همراهی می کند و پس از معروفیت و شهرت، با او به صورت درصدی کار می کند که تا الان نتایج خوبی نیز در برداشته است. وی در حال حاضر در کنار حامد برادران و معین راهبر و … از بهترین تنظیم کنندگان حال حاضر موسیقی ایران است.

آنچه باعث شهرت مهراد جم شد

در بهمن 97 با سرودن ترانه جان جان میثم ابراهیمی که آهنگ هیت شد نام جم نیز شنیده شد.

مهراد در اردیبهشت ماه سال 1398 اولین آهنگ حرفه ای خود را به نام شمال و سپس غمت نباشه را منتشر کرد که باعث شهرت و افزایش فالورهای اینستاگرامش شد.

ترانه شیک و پیک که در تیر ماه سال 1398 منتشر شد بر شهرت او افزود و در تنظیم آهنگ و ترانه سرایی با آرش و مسیح، میثم ابراهیمی، دانوش و … همکاری کرد.

آهنگ های مهراد :

    غمت نباشه

    شمال

    گل بی گلدون

    شیک و پیک

    خیالت راحت

    چتر

    هواییتم

    بارون میزنه نم نم

    سردار

    گل شقایق

    خوابم برد

    اون چشات

    تیتراژ برنامه شب یلدا علی ضیا

    نباشی دلم میگیره

    دلمو بردی

    بارون بباره

    بدون تو شبا همش خرابه حالم

    عشق یعنی چشمای مستت

    تو دلم انبار باروته

    به یاد قدیم

مهراد جم در صدا و سیما

آهنگ زیبای گل شقایق با صدای مهراد جم تیتراژ برنامه شب یلدای برنامه فرمول یک شد.

چهره مهراد اولین بار در برنامه شب عید فرمول یک روی آنتن صدا و سیما رفت و آهنگ بعدی وی به نام بعدت به همین مناسبت منتشر شد. ویدئوی آن هم توسط عوامل برنامه فرمول یک تهیه و منتشر شد.

پس از شهادت سردار قاسم سلیمانی آهنگ سردار را منتشر کرد.

تگ های مرتبط

ارسال نظر