حوادث رکنا امتناع ناپدری از انتقال کودک به بیمارستان سبب ساز مرگ او شد.

سایت شماره یک:

  به گزارش اختصاصی خبرنگار رکنا، چهارشنبه 8 دی ماه امسال رسیدگی به پرونده مرگ مشکوک کودک 2 ساله ای در بیمارستانی در شهر علی آباد کتول در دستور کار پلیس قرار گرفت.

در حالی که در روند تحقیقات مشخص شد کودک در پی ضرب و جرح از سوی ناپدری خود به کام مرگ فرو رفته است، پرونده قتل روی میز بازپرس ویژه قتل گشوده شد و دستگیری ناپدری در دستور کار پلیسی قرار گرفت.ساعتی بعد ناپدری در شهر مشهد دستگیر شد.متهم در برخورد اولیه با ماموران پلیس به کتک زدن منجر به مرگ کودک اعتراف کرد.

در ادامه روند تحقیقات جزئیاتی دیگری از این حادثه دلخراش فاش شده و مشخص گردید شب حادثه میان متهم و همسرش درگیری خانوادگی رخ داده است که در جریان درگیری آنها کودک نیز به گریه افتاده و همین مسئله خشم قاتل را برانگیخته است. این در حالی بود که قاتل عصبانی شده و برای پایان دادن به گریه های فرزند خوانده اش وی را به شدت کتک زده است.

همچنین تحقیقات حاکی از آن است که متهم با مادر این کودک از مدتی قبل اختلاف داشته و شب حادثه هم مشاجره آنها در پی اختلافات قبلی بالا گرفته بود و بعد از اینکه متوجه حال وخیم کودک 2 ساله شده بود، اجازه نداده بود او را به سرعت به بیمارستان برسانند.فردای آن روز در حالی به بیمارستان منتقل شد که وخامت حال او افزایش پیدا کرده بود.

بنابراین گزارش، تحقیقات تکمیلی از قاتل توسط پلیس آگاهی ادامه دارد و این پرونده در حال رسیدگی قضایی است.

تگ های مرتبط
ارسال نظر