لوگوی رستوران روبل گالریا بر روی مرتفع ترین روف تاپ (روف گاردن) تهران، (مرکزخرید گالریا) واقع شده است.

رستوران روبل؛بهترین رستوران لاکچری
سایت شماره یک:

این رستوران مدرن و زیبا دارای روف گاردن با فضای پرجنب و جوش و جذاب و به کاربردن تکنیکهای آشپزی مدرن برای تهیه غذاهای باربکیو (باربکیو آمریکایی)، سالادهای سالم و تازه و همچنین استیک های مخصوص دودی، مکانی است مناسب برای صرف غذا در فضای باز، به همراه خانواده و دوستان.

رستوران روبل با منوی متفاوت غذاهای لذیذ (باربیکیوی غربی با طبخ خاص و سالاد های متنوع) در مرتفع ترین روف گاردن پایتخت و در طبقه هفتم مرکز خرید گالریا، تنها رستوران تهران با پوشش سقف بازشو در کلیه فضا ها می باشد.

سالن ویژه

روبل شما را دعوت می کند به استفاده از منویی منتخب و لوکس شامل: غذاهای بین المللی محبوب، از جمله غذاهای آمریکایی و مکزیکی و همچنین تنوعی از غذاهای دریایی که به صورت  تازه و روزانه تهیه می شوند. معماری این رستوران با استفاده از سازه های دست ساز طراحی شده است. روبل تنها رستوران در تهران است که دارای سقفی متحرک (قابل جمع شدن) در همه فضاها می باشد.

لانژ

رستوران روبللانژ شیک و جذاب رستوران روبل با میز و صندلی های راحت و زیبا و همچنین منظره ای چشم نواز از شمال شهر تهران، ارائه کننده منویی خلاق شامل انواع نوشیدنی های مخصوص روبل و کوکتل های گوارا می باشد. میهمانان عزیز می توانند از محیط آرامش بخش این لانژ در تراس و فضای باز وسیع این رستوران لذت ببرند.

فضای VIP

رستوران روبل

سرامیک های  دست ساز به کار برده شده در طراحی داخلی، صندلی های راحت که به صورت انحصاری توسط یکی از شرکت های مبلمان لوکس ایرانی طراحی و ساخته شده اند و همچنین غذاهایی با طعم های شگفت آور که توسط آشپز مخصوص برای مهمانان VIP آماده شده اند، از ویژگی های بخش VIP رستوران روبل می باشند.

ارسال نظر

جدیدترین اخبار

پربازدید ها

پیشنهاد سردبیر