با کافه لوشانه که یکی از دیدنی های تهران است، آشنا شویم.

کافه لوشانه تهران کجاست؟
سایت شماره یک:

 

در جوار حرم مطهر امامزاده صالح و میدان تجریش با بازار زیبا و سنتی و انواع مراکز خریدش، کافه‌ای دنج داخل یکی از پاساژهای پرطرفدار وجود دارد که بعد از زیارت و گشت‌وگذار در بازار و پاساژهای تجریش، می‌توان در آن خستگی در کرد.

توصیف محیط و فضای کافه لوشانه

در انتهای سالن طبقه پنجم پاساژ قائم، یکی از مراکز خرید مهم تهران و منطقه تجریش که در مجاورت امامزاده صالح قرار دارد، کافه‌ای نقلی و شیک به‌نام لوشانه قرار گرفته که نام ایرانی‌ اصیلش به‌معنی «لقمه چرب و شیرین» است.

کافه لوشانه از سال ۱۳۹۵ مهمان این پاساژ است و علی‌رغم فضای تقریبا کوچکش، با ویژگی‌هایی خوب مانند میزبانی و برخورد مناسب، فضای دنج و زیبا و آرام، چیدمان خوب و استفاده از ظروف مجلل و زیبا، استفاده از مواد باکیفیت و تازه، قیمت مناسب و موقعیت عالی، محیطی برای دورهمی و احساسی خوب پس از خریدی خوب‌تر را برای مهمانان خود فراهم کرده است.

کافه لوشانه در ضلع جنوب‌شرقی میدان تجریش، در طبقه‌ پنجم پاساژ قائم قرار دارد که در حدفاصل بازار تجریش و امامزاده صالح واقع شده است.

کافه لوشانهنیمی از فضای کافه در انتهای سالن و در فضایی باز قرار گرفته است و میز و صندلی‌های چوبی و مبل کنار دیوار انتهایی و گلدان‌ها و درختچه‌های سرسبز، به محیط نشاط بخشیده‌اند. دیوار انتهایی نمای آجری دارد و پنجره‌ای زیبا و نمادین در وسطش، به زیبایی کافه افزوده است.

نورپردازی ویژه و ریسه‌های زیبا، استفاده از رنگ‌های شاد در چیدمان، کاغذهای دیواری و پرده‌های صورتی گل‌دار که طرحشان با ظروف کافه هماهنگ است، نظر شما را جلب می‌کنند.

در فضای داخل کافه هم میز و صندلی‌های چوبی چیده شده‌اند و سمت چپش میزی بزرگ با صندلی‌های مبلی در اطرافش است که رویش مجسمه‌هایی کوچک و گلدانی چوبی قرار گرفته‌اند و نقشی روی دیوارش جای گرفته که کافه لوشانه را در پاریس و خیابانی منتهی به برج ایفل نشان می‌دهد.

وقتی میزتان را انتخاب می‌کنید، پیشخدمت خوش‌برخورد کافه بعد از خوشامدگویی منویی زیبا در اختیارتان می‌گذارد. تمام مدت موسیقی آرامش‌بخش در کافه پخش می‌شود. قیمت‌های کافه مناسب است، درضمن کارتی به شما می‌دهند که در مراجعه‌های بعدی با آن می‌توانید تا سقف ۲۰درصد از کافه تخفیف بگیرید.

منویی متنوع و باکیفیت، کنار قیمتی مناسب

کافه لوشانهمنوی کافه لوشانه هم‌رنگ وسایل و تزیینات مجموعه و هماهنگ با ظروف شکیل کافه است که با گل‌های صورتی تزیین شده‌اند و با تنوعشان اشتهایتان را تحریک و انتخاب را برایتان سخت می‌کنند. تمام مواد اولیه این کافه، مرغوب‌ترین مواد هستند و به‌هیچ‌وجه برای روز بعد استفاده نمی‌شوند.

در منو انواع اسموتی‌ها در کنار نوشیدنی‌های سرد و گرم و قهوه‌های درجه‌یک قرار دارند که به زیبایی تزیین و در ظروفی تماشایی ریخته شده‌اند. علاوه بر این نوشیدنی‌ها، انواع مختلف کیک‌های خوشمزه بسیار تازه هم هستند که همگی از شرکتی بزرگ و معتبر تهیه می‌شوند.

انواع و اقسام وافل هم زیبا و ماهرانه در ظروف چوبی تزیین می‌شوند. صبحانه‌های لذیذ و رنگارنگ، دمنوش‌های گیاهی متنوع، بستنی‌های خوش‌رنگ، انواع غذاهای جذاب و پنینی‌ها، سالا‌های مختلف و پاستاهای متنوع، منوی خوشمزه کافه لوشانه را شکل می‌دهند که با سلیقه‌ای مثال‌زدنی در ظروفی گل‌گلی و زیبا سرو می‌شوند.

نشانی، دسترسی و ساعت کاری کافه

کافه لوشانهکافه لوشانه در ضلع جنوب‌شرقی میدان تجریش، در طبقه‌ پنجم پاساژ قائم قرار دارد که در حدفاصل بازار تجریش و امامزاده صالح واقع شده است. برای دسترسی به این کافه با استفاده از وسایل نقلیه عمومی، می‌توانید در خط یک مترو در ایستگاه تجریش پیاده شوید و با کمی پیاده‌روی به‌سمت غرب در خیابان شهریاری به میدان تجریش برسید. همچنین می‌توانید با استفاده از اتوبوس‌های تندروی خط راه‌آهن به تجریش، در ایستگاه تجریش پیاده شوید و از ورودی اصلی پاساژ قائم در ضلع جنوب‌شرقی میدان، وارد شوید.

اگر قصد استفاده از وسیله نقلیه شخصی خودتان را دارید، می‌توانید از انتهای بزرگراه‌های مدرس و چمران وارد خیابان ولیعصر (عج) شوید و در انتهای این خیابان به میدان تجریش برسید. همچنین می‌توانید از انتهای خیابان دکتر شریعتی به میدان قدس و با طی مسافتی کوتاه به‌سمت غرب در خیابان شهریاری، به میدان تجریش برسید. کافه لوشانه به‌علت قرارگرفتن در پاساژ، از ساعت ۱۰ تا ۲۲ میزبان مهمانان خود خواهد بود.

تلفن: ۲۲۷۱۰۰۹۳ – ۰۲۱

ارسال نظر

جدیدترین اخبار

پربازدید ها

پیشنهاد سردبیر