سایت شماره یک:

اگر شما هم با پرداخت های آنلاین سر و کار داشته باشید احتمالا نام ووچر پرفکت مانی را شنیده اید. در این مقاله قصد داریم درباره ووچر پرفکت مانی و تمام جزئیاتی که ممکن است درباره این کوپن های الکترونیکی اهمیت داشته باشید را بررسی کنیم. قبل از اینکه به کاربردها و ویژگی های شگفت انگیز آن بپردازیم، اول بیایید بررسی کنیم که پرفکت مانی چیست.

پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی یک سرویس مالی پیشرو است که به همه کاربران خود امکان می دهد پرداخت های سریع و آسان را انجام دهند و انتقال پول بدون دردسر را از طریق اینترنت و به صورت ایمن انجام دهند.

در واقع پرفکت مانی فرصت های شگفت انگیزی را برای کاربران اینترنت و صاحبان مشاغل آنلاین ایجاد کرده است. پرفکت مانی تلاش میکند تا تراکنش های آنلاین را به سطح مطلوب برساند. با استفاده بهینه از این سیستم پرداخت، کاربران می توانند فعالیت های زیر را انجام دهند:

 • انتقال پول
 • دریافت پول برای پروژه های تجاری مختلف از طریق اینترنت
 • پرداخت برای کالا و خدمات در وب سایت های بین المللی
 • ذخیره پول در مکانی امن و کسب سود ماهیانه

ووچر پرفکت مانی چیست؟

در بالا فهمیدیم که پرفکت مانی چیست و چه ویژگی هایی دارد. این سیستم به افراد اجازه می دهد تا در سریع ترین زمان و با هزینه کم معامله انجام دهد.

علاوه بر این، روش های مختلفی برای استفاده از این سرویس وجود دارد. یکی از روش های اصلی استفاده از ووچر الکترونیکی پرفکت مانی است. در طول سال‌ها، استفاده از ابزارهای مالی مختلف، مردم را قادر می‌سازد تا بدون همراه داشتن وجه نقد، پرداخت‌ها و تراکنش‌های آسانی داشته باشند. ووچر پرفکت مانی نیز ابزاری است که هدف آن ساده‌سازی تراکنش‌ها است. نوعی چک الکترونیکی است که برای واریز یا برداشت وجه به حساب پرفکت مانی استفاده می شود.

این کوپن الکترونیکی شامل کد 16 رقمی منحصر به فرد و دیجیتال، کد فعال سازی 10 رقمی، تاریخ ایجاد و مبلغ اعتبار می باشد. نوعی چک بانکی الکترونیکی است که به عنوان ابزاری برای برداشت و واریز ایجاد می شود. کوپن پرفکت مانی را می توان بدون هیچ زحمتی در بیش از 100 کشور در سراسر جهان استفاده کرد.

ووچر پرفکت مانی یک چک الکترونیکی است که می تواند برای انتقال و برداشت وجه با یک کلیک استفاده شود. این ووچر شامل عناصر زیر است:

 • کد دیجیتال - کد منحصر به فرد 16 رقمی.
 • کد فعال سازی - کد منحصر به فرد 10 رقمی.
 • مبلغ اعتبار - به عنوان مثال، 1000 USD.
 • تاریخ ایجاد: به عنوان مثال، 17: 56 30.08.2019.

هر حساب کاربری در سیستم پرفکت مانی یک حساب چند ارزی است.  بنابراین کاربران میتوانند از ووچر پرفکت مانی USD (واحد پرفکت مانی، معادل دلار ایالات متحده) و ووچر پرفکت مانی یورو (واحد پرفکت مانی، معادل یورو) استفاده کنند.

چگونه ووچر پرفکت مانی بخریم یا آن را نقد کنیم؟

یکی از روش های به دست آوردن ووچر پرفکت مانی این است که از حساب خود در این سیستم یک ووچر به مبلغ مشخص ایجاد کنید. اگر حساب پرفکت مانی ندارید میتوانید از خدمات وب سایت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند استفاده کنید. پی 98 یکی از مشهور ترین وب سایت های ارائه دهنده خدمات در حوزه پول های الکترونیک و پرداخت های بین المللی است. 

شما میتوانید سفارش خرید ووچر پرفکت مانی با مبلغ دلخواه را در این وب سایت ثبت نمایید. همچنین اگر قصد نقد کردن ووچر پرفکت مانی و تبدیل آن به تومان را دارید میتوانید از خدمات این وب سایت استفاده نمایید. افتتاح حساب پرفکت مانی و وریفای حساب کاربری در این سیستم از دیگر خدمات سایت پی 98 برای کاربران است.

کاربرد ووچر پرفکت مانی چیست؟

ووچر پرفکت مانی را می توان برای اهداف زیر استفاده کرد:

 • می توانید از آن برای انتقال پول به هر کسی در سراسر جهان استفاده کنید. 
 • امکان پرداخت آنلاین محصولات و خدمات را به امن ترین روش فراهم می کند.
 • برای تبدیل به پول نقد یا ارز دیجیتال در صرافی های آنلاین ارز الکترونیکی قابل استفاده است.

البته این تنها موارد استفاده نیست. مثلا فرض کنید مایل به خرید چیزی از کسی هستید که حساب پرفکت مانی ندارد. در چنین شرایطی می توانید هزینه را با ووچر پرفکت مانی پرداخت نمایید. با توجه به اینکه قیمت ارزهای دیجیتال مدام در حال نوسان است استفاده از پول های الکترونیک و ووچر های این چنینی روش پرداخت و انتقال مناسب تری محسوب می شود.

توجه داشته باشید که اگر قصد استفاده از سیستم های پرداخت الکترونیکی و پول های مجازی را دارید پیش از هر چیزی از آموزش ارزهای دیجیتال غافل نشوید چرا که ریسک این حوزه در ارتباط مستقیم با دارایی ها و سرمایه های شما بالا است.

پاسخ به سوالات متداول

آیا ووچر پرفکت مانی تاریخ انقضا دارد؟

مهمترین ویژگی ووچر های پرفکت مانی این است که هرگز منقضی نمی شوند. به این معنی که فرد میتواند هر زمانی که میخواهد از اعتبار ووچر استفاده کند. فقط مطمئن شوید که کد فعال سازی این ووچر پرفکت مانی را در امن ترین مکان نگه دارید. 

آیا استفاده از ووچر پرفکت مانی امن است؟

مهمترین چیز این است که مطمئن شوید ووچر پرفکت مانی خود را در مکانی امن نگهداری می کنید زیرا هر کسی در صورت دریافت جزئیات آن می تواند از آن استفاده کند.

از کدام وب سایت ووچر پرفکت مانی بخریم؟

سایت پی 98 خدمات خرید و فروش پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی را طی فرایندی کاملا خودکار و به صورت لحظه ای ارائه می دهد.

تگ های مرتبط
ارسال نظر