سایت شماره یک:

این روزها با توجه به افزایش مشغله ‌های فکری و کاری افراد، خانواده‌ ها دچار محدودیت‌ های فراوانی هستند که این محدودیت‌ها امکان نگهداری از والدین سالمند را از آن‌ها سلب می‌ کند، از این رو بسیاری از خانواده‌ ها برای مراقبت و نگهداری از سالمندان عزیز خود به پرستار در منزل نیاز پیدا می‌کنند.

بهترین مرکز نگهداری از سالمند در منزل در تهران

سالمندی دوره مهمی از حیات بشری است که دوره‌ای بسیار حساس و سخت تلقی می‌شود، از این جهت مراقبت و نگهداری از سالمندان در این دوره موضوعی بسیار مهم و پر چالش است، خانواده‌ها برای استخدام پرستار سالمند به دنبال مؤسسات معتبری هستند که آز آنجا برای سالمندشان پرستار استخدام کنند.

222

اگر شما هم برای استخدام پرستار برای سالمند نیاز به مرکزی معتبر و حرفه‌ای دارید که با خیالی آسوده والدین سالمند خود را به آن ‌ها بسپارید با این مقاله همراه ما باشید تا با بهترین مرکز نگهداری سالمند در منزل آشنا شوید.

مزایای اعزام پرستار به منزل

اعزام پرستار به منزل به صورت قابل توجهی روند درمان و بهبودی را سریع‌تر می‌کند، همچنین این کار هزینه‌ های کمتری نسبت به خانه سالمندان دارد و با اعزام پرستار سالمند به منزل خانواده به صورت مستقیم بر فعالیت‌ های پرستار نظارت می‌کند.

مراکز معتبر برای استخدام پرستار سالمند

در این بخش ویژگی‌ های بهترین مراکز و مؤسسات برای استخدام پرستار سالمند را با یکدیگر بررسی می‌کنیم.

دارا بودن مجوز از وزارت بهداشت

داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت اولین و مهم‌ترین ویژگی مرکز معتبر استخدام پرستاری است، بهترین مرکز برای استخدام پرستار سالمند موسسسه ای است که از سازمان بهداشت مجوز دارد.

موسسه ‌ای که تمامی قوانین بهداشتی و مراقبتی را مطابق با اصول وزارت بهداشت به شکلی دقیق رعایت کند، مرکزی معتبر است هر چند که این ویژگی به تنهایی کفایت نمی‌کند، پس برای استخدام پرستار سالمند در منزل به سایر ویژگی‌ها دقت کنید.

ارائه خدمات با کیفیت و تخصصی

ارائه خدمات حرفه ‌ای و تخصصی به سالمندان موجب افزایش علاقه سالمندان و ایجاد ارتباطات سالم افراد سالخورده می‌شود، پرستاران مؤسسات خوب اعزام پرستار به منزل به شغل خود و سالمندان علاقه داشته و وظایفشان را همراه با عشق و احترام انجام می‌دهند.

333

همکاری با پرستاران متخصص و آموزش دیده

بهترین مراکز و مؤسسات استخدام پرستار در منزل با پرستارانی که دارای مهارت بالایی هستند و تجربه و دقت کافی دارند همکاری می‌کنند.

ارائه خدمات پرستاری ساعتی، روزانه و شبانه روزی

بهترین مراکزی که برای استخدام پرستار در منازل خدمات ارائه می‌دهند مراکزی هستند که با توجه به نیاز و شرایط شما پرستاران را به صورت ساعتی، روزانه و شبانه روزی اعزام می‌کنند.

پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

مراکز معتبر و خوب اعزام پرستار سالمند به منزل به تمامی مشتریان به صورت 24 ساعته و در تمامی روزهای هفته خدمات ارائه می‌دهند.

دستمزد پرستاری مطابق تعرفه‌های رسمی

یکی از بهترین ویژگی‌های مؤسسات اعزام پرستار سالمند به منزل دریافت هزینه مطابق با تعرفه‌های رسمی و متناسب با بودجه افراد می‌باشد، امکان پرداخت هزینه مطابق با توافق طرفین وجود دارد.

نظارت و پشتیبانی قوی

مراکز معتبر اعزام پرستار سالمند به منزل جهت افزایش رضایت مشتریان از خدمات به صورت مستقیم افراد را پشتیبانی کرده و عملکرد کلیه پرستاران، کارمندان و... را به صورت مداوم بررسی می‌کنند.

ویژگی‌های پرستاران سالمند مراکز معتبر

مهارت و تجربه کافی پرستار

با توجه به شرایط متفاوت سالمندان نحوه نگهداری و مراقبت سالمندان نیازمند شرایط ویژه‌ای است که اجرا کردن آن‌ها توسط هر پرستاری امکان پذیر نبوده و نیاز ویژه‌ای به دانش، مهارت و تجربه پرستار دارد، پرستار سالمند باید از تمامی نکات بهداشتی، مراقبتی و بیماری‌ های روحی و جسمی افراد سالمند آگاهی و اطلاعات کافی داشته باشد و با تمامی خلقیات و حساسیت‌های سالمندان آشنا باشد.

معتمد بودن پرستار

قابل اعتماد بودن پرستار سالمند از دیگر ویژگی‌هایی است که حائز اهمیت بالایی می‌باشد، پرستار سالمند باید مسئولیت پذیر بوده و از احساست سالمند همچون ترس، خشم، ناراحتی و... آگاه باشد.

 پرستاری قابل اعتماد است که بتواند تمامی مسائل فرد سالخورده را در ذهن خود محفوظ نگه دارد، پرستار امین پرستاری مورد علاقه سالمندان می‌باشد.

 برقراری ارتباط مؤثر

پرستار با کیفیت و خوب پرستاری است که قابلیت سازگاری با افراد را داشته می‌تواند با تمامی سنیت روابط اجتماعی خوبی برقرار کند.

اطلاع از تکنیک‌های روز پزشکی

آشنایی پرستاران سالمندان با علم و تکنولوژی روز دنیا و تکنیک‌های درمانی یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های آن‌ها می‌باشد، به کار گیری تکنیک‌های به روز علمی باعث می‌شود که رضایت از پرستاران افزایش پیدا کند.

 

در مراکز معتبر چه خدماتی توسط پرستار در منزل قابل انجام است؟

پرستارانی که در مؤسسات و مراکز معتبر کار می‌کنند به ارائه خدماتی که در زیر به آن‌ها اشاره می‌کنیم می‌پردازند.

  •  تزریق سرم و آمپول
  • وصل کردن سوند معده
  • وصل کردن سونداژ
  • نمونه گیری
  • اندازه گیری میزان فشار خون
  • انجام تمرینات فیزیوتراپی
  • پلانسمان و بانداژ
  • مراقبت از بیماران قلبی
  • آموزش مراقبت‌های بهداشتی به افراد خانواده

بهترین مرکز نگهداری از سالمند در خانه

برای سپردن سالمند خود به پرستاری متخصص، حرفه‌ای و با تجربه از مراکزی معتبری که با پرستاران آموزش دیده و ماهر همکاری می‌کند استفاده کنید، جهت آشنایی با خدمات موسسه سؤالات خود را از کارشناسان مرکز پرسیده و در صورت امکان از افرادی که از خدمات آن مرکز استفاده کرده‌اند کمک بگیرید یکی از بهترین شرکت های خدمات پرستاری سپید گستر می باشد که می توانید به سایت این شرکت با آدرس sepidgostar.com مراجعه کنید و از خدمات پرستاری این مجموعه استفاده کنید.

تگ های مرتبط
ارسال نظر