سایت شماره یک:

فروش دستگاه لیزر تیتانیوم 2022

لیزر چگونه باعث حذف موهای زائد می شود؟

روش لیزر در واقع روشی است که در آن با استفاده از نور لیزر، فولیکول مو را از بین می برند تا پوستی صاف و بی مو حاصل شود.

به بیان دقیق تر اشعه لیزر به سطح پوست تابانده می شود در این شرایط رنگدانه ملانین، انرژی لیزر را جذب کرده و آن را از سطح پوست به عمق 2 تا 3 میلیمتری پوست می رساند، جایی که سلول های تولید کننده مو  قرار گرفته اند و باعث تخریب این سلول ها می شود.

دستگاه لیزر تیتانیوم یکی از با کیفیت‌ترین و پرفروش‌ترین دستگاه‌های لیزر مو زائد شرکت طاهرتاج مادر در بازار است. طول‌موج قوی دستگاه لیزر تیتانیوم 2022 از طریق دو هندپیس 4Q با سایزهای مختلف به قسمت‌های مختلف بدن تابانده شده و برای تمام تایپ‌های رنگ پوست مناسب است. لیزر تیتانیوم به دلیل داشتن دو هندپیس مختلف دسترسی به موهای زائد در قسمت‌های مختلف بدن را آسان کرده است.

با قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم با دارا بودن شعاع لکه (اسپات سایز) چهار سانتی‌متری، در هر شات محدوده بزرگی را تحت تاثیر قرار داده و باعث تسریع مدت زمان در هر جلسه می‌شود.

درمان موهای زائد با دستگاه لیزر مو سوپرانو تیتانیوم  مانند دستگاه لیزر  الکس دایود 2022  کاملاً ایمن است. به دلیل وجود تکنولوژی منحصربه‌فرد In-Motion در دستگاه تیتانیوم، ریسک بروز هایپرپیگمنتیشن بسیار کم شده است. ازآنجایی‌که روند درمان و تنظیمات دستگاه با توجه به وضعیت بالینی بیمار ازجمله رنگ پوست و مو وی مشخص می‌شود ایمنی و تأثیرگذاری درمان بسیار بالا بوده و ریسک و خطرات احتمالی به حداقل ممکن کاهش می‌یابد.

درمان اغلب طی 6 تا 8 جلسه نتایج رضایت بخشی را برای تایپ‌های پوستی مختلف ایجاد می‌کند. همچنین باوجود فناوری لیزر SHR در این دستگاه و تأثیر روی ملانین موجود در پوست، ارائه درمان برای پوست‌های برنزه و در فصول مختلف سال امکان‌پذیر شده است.

ویژگی های دستگاه لیزر تیتانیوم 2022

تکنولوژی Ice Plus Cooling

این تکنولوژی سبب می‌شود تا سطح پوست بدون وقفه و در تمام مراحل درمان خنک شده و درمانی راحت و بدون درد برای بیمار فراهم می‌کند. این فناوری باوجود حفظ گرمای درون‌پوست و محل هدف‌گیری فولیکول، با کنترل دمای سطح پوست باعث ایجاد احساس خنکی شده و از خطر آسیب و سوختگی پوست جلوگیری می‌کند.

اتصال دوتایی

دستگاه لیزر سوپرانو تیتانیوم دارای یک اتصال دوگانه است، این قابلیت امکان استفاده هم‌زمان از دو اپلیکاتور را به اپراتور می‌دهد. درواقع این ویژگی به اپراتور کمک می‌کند تا در طی یک درمان خاص، بین برنامه‌ها و تنظیمات مختلف جابه‌جاشده و درمانی سریع‌، ایمن و کارآمدتر ارائه دهد.

اپلیکاتور 3-IN-1

در دستگاه لیزر تیتانیوم از تکنولوژی دایود خوشه‌ای Trio استفاده‌شده است. این قابلیت اپلیکاتور با داشتن قطر تابش 2 سانتی‌متر مربعی، امکان ارائه هم‌زمان سه طول‌موج مختلف لیزر را فراهم کرده است. این طول‌موج‌های مختلف به عمق‌های مختلف بافت پوست نفوذ کرده و ریشه مو را هدف قرار می‌دهند.

  • Alex 755 نانومتری برای انواع موی زائد با رنگ‌های مختلف
  • Speed 810 نانومتری برای ارائه درمانی سریع
  • YAG 1064 نانومتری برای درمان پوست‌های تیره‌تر

میزان تأثیرگذاری لیزر تیتانیوم

کارایی این لیزر ارتباط مستقیمی با رنگ پوست افراد دارد. افراد دارای پوست‌ تیره، موهای ضخیم‌تری نسبت با سایر افراد دارند، اما این نویدبخش است که با بکارگیری لیزر تیتانیوم و چندین جلسه درمان می‌توانند نتایج رضایت‌بخشی را کسب کنند.

تلفیق طول موج‌ های الکسانداریت، دایود و اندیاگ در دستگاه باعث می‌شود تا عمق ریشه موها را هدف قرار داده و بیش از 85% موها را نابود کند. موهایی که به اصطلاح زیر پوستی نامیده می‌ شوند نیز در این روش به خوبی از بین می‌روند. اغلب پزشکان پوست و مو معتقد هستند طول موج‌ های 755، 810 و 1064 نانومتر در کنار یکدیگر بهترین کارایی خود را برای مبارزه با موهای زائد به دیگران نشان می‌دهند.

لازم به ذکر است هیچ کدام از دستگاه‌ های لیزر قادر نیستند تا به طول کامل و 100% موهای زائد را از بین ببرند. می‌توانیم با اطمینان بیان کنیم لیزر تیتانیوم در بین سایر دستگاه‌ ها، موفقیت اجرایی بالایی در ریشه‌کن کردن ریشه موها دارد.

اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت دستگاه لیزر مو های زائد در سایت مشاهده فرمایید.

  • تهران ، خیابان گاندی، خیابان پنجم، پلاک ۲۳، ساختمان طاهر تاج مادر
  • دفتر مرکزی : 02188200440
  • خانم عابدینی: 09123438253
  • آقای سایله: 09127716257
  • آقای دوستی: 09127241871
  • خانم انصاری: 09127783073
تگ های مرتبط
ارسال نظر