سایت شماره یک:

 

با اختراع کپسول نسپرسو دیگر کار درست کردن قهوه‌ها و نوشیدنی‌های گرم و سرد در رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها آسان شده است. با خرید کپسول‌های قهوه نسپرسو دیگر لازم نیست درصد طعم‌دهنده‌های آن را در نظر بگیرید و بر اساس آن‌ها با هم ترکیب کنید.

با توجه به این که در حال حاضر روزانه افراد زیادی در جهان قهوه نسپرسو میل می‌کنند. لذا تولیدکنندگان زیادی وجود دارند که کپسول نسپرسو را با طعم‌ها و ویژگی‌های مختلفی فرآوری می‌کنند. از آن جا که تنوع این غلاف‌های قهوه بسیار زیاد است. به همین دلیل قصد داریم به بهترین نوع کپسول‌های نسپرسو اشاره کنیم.

کپسول اسپرسو نسپرسو

کپسول‌های اسپرسو نسپرسو به عنوان نماینده اصلی طیف کپسول‌های قهوه نسپرسو هستند. در بازار 7 نوع غلاف کپسول نسپرسو وجود دارد که عطر و طعم هر کدام از آن‌ها متفاوت است. لذا شما مطابق با میل خود می‌توانید اقدام به خرید کپسول اسپرسو نسپرسو کنید.

کپسول ریسترتو

کپسول ریسترتو، به عنوان یکی از بهترین کپسول‌های نسپرسو در بازار جهان است. تولیدکنندگان این قهوه آن را از ترکیب عربیکا آفریقای شرقی و آمریکای جنوبی تهیه می‌کنند. در غلاف‌ها آن‌ها مقدار اندکی روباستا به صورت جداگانه برشته و اضافه شده است تا اندکی طعم اسیدی، میوه‌ای و نامحسوس به خود بگیرد.

تولیدکنندگان، دانه‌های کپسول ریسترتو را به آرامی برشته می‌کنند تا طعمی شکلاتی ایجاد کنند. آن‌ها از آسیاب‌های ریز برای تولید دانه‌های کپسول ریسترتو بهره می‌برند تا یک نوشیدنی با سبک ایتالیایی ایجاد کنند.

کپسول آرپجیو

یکی از بهترین کپسول‌های نسپرسو در بازار کپسول آرپجیو است که آن را از قهوه عربیکا آمریکای جنوبی و مرکزی درست می‌کنند. استفاده از آسیاب ریز به این غلاف‌ها کمک می‌کند تا نوشیدنی شما طعم کامل‌تری داشته باشد. علاوه بر آن قهوه آرپجیو طعم‌های ثانویه‌ای مانند چوبی، کبابی و طعم‌های نامحسوس کاکائویی دارد.

کپسول روما

اگر به دنبال خرید کپسول قهوه بینابین قهوه عربیکا آمریکای مرکزی و روباستا برزیلی هستید، می‌توانید کپسول نسپرسو روما را از سایت سام کیش تهیه کنید. درست کردن قهوه با این غلاف یک طعم و عطر ماندگاری را ایجاد می‌کند. برای تولید کپسول روما، دانه‌های قهوه را کمی برشته می‌کنند تا به خوبی آسیاب شود. در این حالت قهوه نرم و درخشندگی خاصی با رایحه طعم چوبی پیدا می‌کند.

کپسول لیوانتو

از ترکیب قهوه کاستاریکا و کلمبیا، کپسول لیوانتو درست شده است. اندازه دانه‌های قهوه کپسول لیوانتو متوسط است و به آن طعمی برجسته، رایحه‌ای لطیف، پیچیده و تقریبا کاراملی با طعم‌های ثانویه غلات می‌دهد.

کپسول وولتو

یکی از بهترین کپسول‌های نسپرسو، کپسول وولتو است که آن را از دانه‌های برشته روشن قهوه عربیکا برزیل و کلمبیا تهیه می‌کنند. این قهوه‌ها معمولا به صورت طبیعی در مزارع کوچک این کشورها کشت می‌شوند. طعم کپسول وولتو شیرین و میوه‌ای با رایحه متمایز به بیسکویت و غلات است.

کپسول کاپریچیو

دانه‌های داخل کپسول کاپریچیو در ارتفاعات بالای آمریکای جنوبی کاشته شده است که طعم غنی و اسیدی سبکی دارند. این قهوه را با عربیکا برزیل و مقدار اندکی روباستا ترکیب کرده‌اند تا تعادلی میان عطر و طعم آن ایجاد کنند و طعم غلات نامحسوس آن را کاهش دهند.

کپسول Cosi

این کپسول طعمی سبک و میوه‌ای دارد که بیشتر به عنوان یک نوشیدنی صبحگاهی استفاده می‌کنند. این کپسول نسپرسو از ترکیب عربیکا آفریقای شرقی تشکیل شده است. تولیدکنندگان کپسول Cosi به آن مقداری قهوه عربیکا آمریکای جنوبی و مرکزی اضافه کرده‌اند تا ویژگی متمایز و لیمویی شکننده‌ای را به همراه شیرینی و سبکی داشته باشد.

کپسول تک منشاء نسپرسو

اگر به دنبال خرید کپسول‌های نسپرسو بدون ترکیبی هستید می‌توانید کپسول تک منشاء نسپرسو را خریداری کنید. در این غلاف‌های قهوه تنها از یک منشا استفاده شده است و ترکیبی از دانه‌های قهوه مختلف در آن وجود ندارد. از کپسول تک منشاء نسپرسو به عنوان قهوه‌های ممتاز نسپرسو یاد می‌کنند؛ زیرا برای تمام ذائقه‌های مختلف طعم خاصی دارند.

کپسول Dulsao Do Brazil

تولیدکنندگان کپسول Dulsao Do Brazil از قهوه‌های کشت شده در مزارع ارتفاعات بلند برزیل جنوبی برای تهیه آن استفاده می‌کنند. آن‌ها دانه‌های قهوه قرمز و زرد بربون را با موسیلاژ ترکیب می‌کنند تا شیرینی بیشتری را به قهوه آسیاب شده بدهند.

برخی از دانه‌های کپسول Dulsao Do Brazil به صورت روشن و برخی از آن‌ها در زمان طولانی برشته شده‌اند تا از ترکیب آن‌ها بتوانند بهترین کپسول قهوه نسپرسو را تهیه و وارد باز کنند. طعم کپسول Dulsao Do Brazil شیرین و عسلی-افرایی است که متمایل به بیسکویت مالتی و غلات می‌باشد.

کپسول Rosabaya de Brazil

اگر به دنبال خرید بهترین کپسول نسپرسو هستید می‌توانید کپسول Rosabaya de Brazil را تهیه نمایید. این قهوه از دانه‌های قهوه کشت شده در مزارع کوچک مرتفع‌ترین مناطق کلمبیا به دست آمده است.

دانه‌های قهوه با دست چیده شده و به روش خیس فرآوری شده‌اند. این کار موجب می‌شود تا یک رایحه شدید در دانه‌های قهوه به وجود بیاید. بعد از آن، برای حفظ طعم قهوه دانه‌های خیس را در ورق‌های پوسته خشک شده قرار می‌دهند تا به مناطق Paramo de Letras ببرند.

 تولیدکنندگان کپسول Rosabaya de Brazil تلاش می‌کنند با حفظ بافت متوسط قهوه ویژگی‌های اسیدی و میوه‌ای آن را به مصرف‌کنندگان القا کنند. خوب است بدانید که رایحه قهوه Rosabaya de Brazil مانند شراب، انگور فرنگی قرمز است.

کپسول ایندریا از هند

دانه‌های عربیکا و روباستا کشت شده در مزارع مرتفع جنوب هندوستان قهوه‌های خالص، قوی و کمی تلخ ایجاد کرده است. تولیدکنندگان کپسول ایندریا از دانه‌های عربیکای کشت شده در این مناطق برای تهیه کپسول ایندریا استفاده می‌کنند.

 آن‌ها دانه‌های قهوه را کمی برشته می‌کنند تا رایحه نامحسوس آن برجسته شود و قدرت و بافت کامل آن نمایان شود. برای تولید دانه‌های قهوه کپسول ایندریا از آسیاب بسیار ریز استفاده می‌کنند. این کار موجب می‌شود تا طعم قهوه و شدت آن بیشتر شود. خوب است بدانید که با نوشیدن کپسول ایندریا رایحه‌ای کاکائویی همراه با فلفل‌هایی مانند فلفل سیاه و میخک حس خواهید کرد.

کپسول لانگو نسپرسو

اگر جزو افرادی هستید که دوست دارید قهوه خود را به صورت طولانی مدت میل کنید، خرید کپسول قهوه نسپرسو لانگو می‌تواند گزینه خوبی باشد. این غلاف‌ها برای فنجان‌هایی با ظرفیت 3.7 اونسی ایجاد شده است.

کپسول بدون کافئین نسپرسو

این غلاف‌های قهوه مخصوص افرادی هستند که به دلایل مختلف قصد ندارند از نوشیدنی‌های نسپرسو کافئین دار استفاده کنند. لذا تولیدکنندگان کپسول نسپرسو غلاف‌هایی مناسب با ذائقه آن‌ها را تولید کرده‌اند. خوب است بدانید که کپسول بدون کافئین نسپرسو طعم‌های مختلفی دارد که شما می‌توانید آن‌ها را در محیط کار یا دورهمی‌ها میل کنید.

کپسول بدون کافئین

این قهوه از ترکیب عربیکاهای متعدد کلمبیایی و آمریکای جنوبی با مقدار کمی روباستا تهیه شده است. دانه‌های قهوه بدون کافئین را در این حالت برای مدت زمان کوتاهی روشن برشته می‌کنند. به همین دلیل این نوع غلاف‌های بدون کافئین انرژی زا و سبک هستند. لذا شما با نوشیدن آن‌ها می‌توانید رایحه‌ای شرابی، کره‌ای و میوه‌های خشک و تازه را حس کنید.

تگ های مرتبط
ارسال نظر