سایت شماره یک:

طراحی کارت ویزیت برای خیاطی نظیر هر کسب و کار دیگری به صورت حرفه ای و ساده امکان پذیر است.‌ خیاطی نیز همانند دیگر کسب و کارها نیاز به تبلیغات دارد و یکی از ساده ترین و موثرترین شیوه بازاریابی در این حرفه طراحی و چاپ کارت ویزیت است.

طراحی و چاپ کارت ویزیت حرفه ای اگر با توجه به ترفند های کاربردی مرتبط با این حرفه صورت بگیرد، شرایط مساعدتری برای رسیدن  به اهداف مورد نیاز فراهم می سازد. در حال حاضر صاحبان مشاغل می توانند از کارت ویزیت در حوزه بازاریابی به عنوان یک ابزار قوی استفاده کنند. منتهی در نظر گرفتن یک سری نکات برای طراحی اصولی کارت ویزیت جهت بهره گیری بهتر از این ابزار در حوزه بازاریابی بسیار مهم است.

منظور از طراحی کارت ویزیت چیست؟

کارت ویزیت ابزاری است که این روزها تقریبا همه کسب و کارها به قابلیت های آن پی برده و با استفاده از آن خود را به مشتریان و مخاطبان هدف بیشتر معرفی می کنند و به نوعی اطلاعات مد نظر را به اشتراک می گذارند.

اهمیت طراحی اصولی کارت ویزیت در این است که کارت ویزیت های طراحی شده بر اساس اصول حاکم براین حرفه بهتر و کاملتر می توانند یک کسب و کار و اطلاعات آن را به مخاطبان معرفی کنند. در نتیجه صاحب کسب و کار مورد نظر با جزییات بیشتری در ذهن و یاد مشتری باقی می ماند.

طراحی کارت ویزیت باید توسط یک طراح حرفه ای صورت بگیرد. متاسفانه برخی از افراد به جای استفاده از تجربه های طراحان حرفه ای فعال در این حوزه به سراغ طرح های آماده و تکرای می روند. کارت ویزیت باید به نحوی طراحی شود که شرایط لازم برای ارتباط بین مخاطبان و صاحب کسب و کار را فراهم کند.

طراح با تجربه کارت ویزیت به صورت کامل لوگوی کسب و کار را به صورت فارسی و حتی انگلیسی رو کارت به تصویر می کشد و همه نکاتی را که در جلب نظر مشتری موثر هستند در قلب طرح خود می گنجانند.

کارت ویزیت ساده

طراحی کارت ویزیت ساده نیز اصول خاص خود را دارد و باید با در نظر گرفتن یک سری نکات صورت بگیرد. کارت‌ویزیت ساده در حوزه خدمات بسیار کاربردی بوده و همیشه مورد استقبال مردم است. اگر طراحی‌کارت ویزیت اصولی صورت بگیرد نقش بسیار گسترده ‌ای در تبلیغات خواهد داشت.

تجربه نشان داده، کسب و کارهایی که به استفاده از کارت ویزیت ساده روی آورده‌ اند، در کوتاه مدت شاهد رونق کسب و کار خودبوده اند. همچنین کارت‌ویزیت ساده یکی از مقرون به صرفه ترین روش های بازاریابی است که بهترین بازده را در همه کسب و کارها دارد. به همین دلیل همه مشاغل متناسب با حوزه فعالیت خود دارای کارت‌ویزیت ساده هستند.

در طراحی کارت ویزیت ساده استفاده از سادگی بسیار مهم است و یکی از مهمترین فاکتورها به شمار می رود. بنابراین یک طراح حرفه ای اهمیت این موضوع را به درستی درک کرده و با در نظر گرفتن این معیار شروع به طراحی می کند. البته در کنار نکته فوق توجه به مد روز نیز مهم است.

کارت ویزیت املاک

کسانی که در حوزه املاک فعالیت می کنند باید در حوزه بازاریابی مهارت بالایی داشته باشند. به همین دلیل طراحی‌کارت ویزیت حرفه ای برای املاک بسیار مهم است. کارت ویزیت املاک می‌ تواند به صورت ساده حرفه‌ ای و طرح لایه باز طراحی شود.

اما نکته مهم در رابطه با همه موارد نام برده این است که روند طراحی باید با رعایت همه اصول صورت بگیرد. به عبارت دیگر، فردی که در حوزه طراحی کارت ویزیت املاک فعالیت می کند باید همه قواعد کار را بشناسد و بتواند کارتی را تحویل مشتری دهد که همه انتظارات او را برای برقراری یک ارتباط پایدار بین مشتریانش برآورده سازد.

از بین همه کارت ویزیت هایی که در حال حاضر وجود دارد کارت ویزیت طرح لایه باز جذابیتراست ودر مقایسه با دیگر موارد بیشتر مورد توجه کسب و کارهای مختلف قرار دارد. در کارت ویزیت طرح لایه باز افراد می توانند متناسب با سلیقه شخصی اطلاعات مرتبط با کسب و کار خود را روی کارت قرار دهند.

همچنین امکان تغییر اطلاعات درج شده بر روی کارت نیز برای آنها ممکن است. به این ترتیب پس از خرید این دسته از کارت ها خریدارمی تواند متناسب با سلیقه و نیاز خود اطلاعات روی آن را با استفاده از نرم افزار فتوشاپ تغییرداده یا ویرایش کند.

به عبارت دیکر کارت ویزیت املاک طرح باز شرایطی را فراهم می ‌کند که خریداران پس از خرید به تصاویر و نوشته های کارت دسترسی داشته باشند و به این ترتیب بتوانند نوشته های روی کارت خریداری شده را تغییر داده و یا آنکه اطلاعات خود را روی آن درج کنند.

برای طراحی کارت ویزیت املاک می‌ توان از رنگ های مختلف کمک گرفت. اما برای انتخاب رنگ و فونت مناسب مسلما یک طراح حرفه ای اولین سوالی را که از خود می‌ پرسد این است که چه نوع رنگ و فونتی می‌ تواند نظر مخاطب را بیش از بیش جلب کند. تجربه ثابت کرده است که بهترین رنگ برای طراحی کارت ویزیت املاک رنگ های آبی، سفید و طلایی است.

کارت ویزیت وکیل

دفاتر بیمه در لیست مشاغل خدماتی قرار دارند. به همین دلیل کارت ویزیت وکیل باید با استفاده از لایه ها و شیوه های مرتبط با این شغل صورت بگیرد. همچنین انتخاب فونت و رنگبندی مناسب نیز از اصول مهم طراحی و چاپ کارت ویزیت وکیل به شمار می رود. در واقع یک طراح حرفه ای، طراحی این نوع کارت ویزیت را به نحوی انجام می‌ دهد که در کنار رعایت اصول اساسی طراحی، کارت طراحی شده دارای فضای صنعتی نباشد و به عبارت دیگر به نوعی پرستیژ طرح شغل وکالت در کارت ویزیت طراحی شده حفظ شود.

بهترین مرجع برای سفارش طراحی‌کارت ویزیت

در حال حاضر مجموعه های مختلفی وجود دارند که در زمینه طراحی‌کارت ویزیت فعالیت می‌ کند. بنابراین افراد می‌ توانند جهت سفارش و دانلود کارت ویزیت متناسب با حرفه خود به آنها مراجعه کنند.

مجموعه طرحیسا با در اختیار داشتن طراحان حرفه ای و کاربلد در این زمینه فعالیت می‌ کند. این مجموعه با در نظر گرفتن همه قواعد حاکم بر طراحی کارت ویزیت، کارت ویزیت های مختلفی را طراحی کرده و اکنون در دسترس همه کسب و کارهای مختلف قرار داده است. عزیزان می توانند از طریق مراجعه به وبسایت این مجموعه و ورود به دسته بندی مرتبط با کسب و کار خود کارت ویزیت مناسب را انتخاب کرده و دانلود کنند.

 

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر