سایت شماره یک:

 

 

اگر به دنبال ثبت آگهی استخدام هستید در این مقاله بهترین سایت درج آگهی استخدام را به شما معرفی کرده ایم تا به راحتی آگهی شغلی تان را ثبت کرده و مناسب ترین رزومه ها را دریافت کنید.

در حال حاضر بهترین روش درج آگهی استخدام، ثبت آگهی در سایت های کاریابی است. شما می‌توانید برای استخدام نیروهای مورد نظر خود، آگهی استخدام‌تان را در کاریابی آنلاین کاران ثبت کنید و به راحتی استخدام اینترنتی انجام دهید.

تفاوت سایت کاریابی کاران با سایر سایت های کاریابی در این است که رزومه های ارسال شده آماده به کار هستند، به این صورت دوره ای و مرتب با کارجویان تماس گرفته می شود تا رزومه خود را به روز کنند و اگر شاغل شده باشند از بانک رزومه خارج شوند. اگر تجربه استخدام داشته باشید حتما با شمار بسیاری از رزومه هایی مواجه شده اید که یا پاسخگو نبوده اند و یا مشغول به کار بودند اما در کاران این رزومه ها قبل از ارسال برای کارفرما فیلتر می شوند.

ثبت آگهی استخدامی مناسب و انتشار آن در بین کارجویان بخش مهمی از فرآیند جذب و استخدام در هر کسب وکار است. کاریابی آنلاین کاران در طراحی آگهی استخدام به شما کمک می کند و آن را به اطلاع کارجویان متناسب با نیاز استخدامی شما می رساند همچنین کاران به شما این امکان رامیدهد تا مرتبط ترین رزومه ها را به صورت غربال شده دریافت کنید.

برای نوشتن یک آگهی استخدام جذاب باید به مهم ترین مسئله یعن متن آگهی استخدام توجه کنید. کاران به شما کمک می‌کند تا بخش‌های مختلف آگهی استخدام‌تان را به صورت مورد به مورد و دسته‌بندی شده بنویسید. بعد از وارد کردن مهارت های مورد نیاز و سایر نیازمندی هایتان به صفحه بعد بروید و اطلاعات شرکت را وارد کنید و در آخر آگهی‌تان را ثبت کنید. اگر برایتان ممکن است، حدود حقوق مورد نظرتان و مزایای شرکت‌تان را در آگهی استخدام‌تان ذکر کنید با این کار کارجویان بیشتری جذب آگهی استخدامی شما می‌شوند.

برای درج یک آگهی استخدامی می‌توانید متفاوت باشید. یک آگهی استخدام طبق روال استاندارد باید شامل شرح وظایف شغلی، جزئیات محل کار، حقوق و مزایا و شرایط استخدام باشد. اگرمی‌خواهید آگهی استخدام‌تان بیشتر دیده شود و آگهی خلاقانه باشد به نکاتی اشاره کنید که برای کارجویان تازگی داشته باشد.

از جمله مهم‌ترین نکاتی که می‌تواند متن آگهی استخدامی شما را جذاب کند، شرح مزایایی است که می‌تواند باعث دلگرمی کارجویان باشد؛ حتی نوع ادبیاتی که درباره مزایای کار و شرح وظایف موردانتظار به کار می‌برید می‌تواند برای کارجویان جالب باشد.

هر آگهی استخدامی بخشی به نام “درباره شرکت” دارد؛ فراموش نکنید این روزها بازار رقابت شرکت ها برای جذب نیرو بسیار داغ است و اگر می خواهید در این رقابت مغلوب نشوید سعی کنید در متن آگهی استخدامی به قسمت "درباره شرکت" توجه کنید.

خیلی از کارجویان در انتخاب آگهی های شغلی برای ارسال رزومه به این بخش دقت می کننئ هرچقدر اطلاعات مشخص و کافی درباره فعالیت و سابقه شرکت بدهید و شفاف درباره انتظارات شغلی در متن آگهی استخدامی بنویسید کارجویان با دید بازتری برای شما درخواست همکاری و رزومه می‌فرستند. سعی کنید از بیان ساده و خودمانی برای درج توضیحات استفاده کنید. حتی می‌توانید از عکس محیط کار یا ویدئو برای جذابیت بیشتر آگهی‌های استخدامی استفاده کنید.

برای ثبت آگهی استخدام در سایت کاران می توانید از صفحه اصلی سایت و یا از منوی مخصوص کارفرمایان گزینه ثبت آگهی استخدام را انتخاب کرده و سپس مرحله به مرحله با ورود اطلاعات لازم، آگهی شغلی خود را در کمتر از چند دقیقه ساخته و منتشر کنید.

تگ های مرتبط

ارسال نظر