سایت شماره یک:

 

یکی از سبک های محبوب و پرطرفدار در دهه های اخیر که به سادگی نیز معروف است سبک مدرن است. در این مطلب از ژاویز قصد داریم تا به موضوع مبلمان اداری مدرن بپردازیم پس تا انتها همراه ما باشید.

مبلمان اداری مدرن

امروزه سبک مبلمان مدرن به چیدمان محیط های اداری راه یافته است. این سبک از مبلمان اداری که به فرم آزاد و سادگی توجه می کند همچنین می توان گفت یک سبک هنری به دور از تجملات و شکوه است که ظاهری جذاب و خاص را به محیط های اداری می دهد. در این سبک انواع میز گروهی، میز کارمندی مدرن، میز کارشناسی و میز مدیریت مدرن تولید و عرضه می گردد.

طراحی مبلمان اداری مدرن دارای چه ویژگی هایی است؟

  • فلز، شیشه، ام دی اف، نئوپان و سنگ متریال اصلی برای ساخت مبلمان اداری مدرن است.
  • در این سبک به جای تزئینات خارجی به فریم و خطوط صاف و تمیز توجه می شود.
  • در سبک مدرن از رنگ های جسورانه، پرجنب و جوش و یا روشن و خنثی استفاده می گردد.
  • سبک مبلمان اداری مدرن نسبت به برخی از سبک ها همانند سبک مبلمان اداری کلاسیک مقرون به صرفه است.
  • در این سبک بیشتر از هر سبک دیگری به رعایت اصول ارگونومی توجه می شود.

طراحی مبلمان اداری

امروزه روش های طراحی مبلمان اداری هم به صورت دستی و هم با استفاده از نرم افزارهای کامپیوتری صورت می گیرد باید گفت روش طراحی مهم نیست بلکه طراح، سلیقه و ایده ی اوست که مهم است.

به طور کلی می توان گفت در طراحی مبلمان اداری باید به دسترسی کارمندان به وسیله ها و تجهیزات شان توجه شود تا در استفاده طولانی مدت، احساس رضایت و راحتی داشته باشند. هرچه حس رضایت و راحتی بیشتر شود راندمان کاری کارکنان افزایش می یابد در نتیجه رضایت کارفرما و مشتری را فراهم می آورد.

در هنگام طراحی مبلمان اداری در همه سبک ها باید به راحتی، کیفیت، سایز و اندازه توجه ویژه ای شود. تمامی میزهای اداری ژاویز دارای اندازه و سایز استاندارد است اما می توانید به صورت سفارشی و با توجه به فضای خود ثبت سفارش انجام دهید.

طراحان باید استحکام، دوام و رعایت استانداردها را در طرح های خود مد نظر قرار دهند.

2

مزایا استفاده از مبلمان اداری مدرن

مبلمان های اداری مدرن در صورتی باید استفاده گردد که سایر تجهیزات اداری شما از سبک مدرن و مینیمال پیروی کند. در ادامه به مزایای استفاده از مبلمان اداری اشاره می کنیم.

انعطاف پذیری مبلمان اداری

فرم آزاد و رنگ خنثی و روشن در مبلمان اداری مدرن باعث شده تا چیدمان مبلمان در این سبک دارای انعطاف بیشتری باشد.

افزایش راندمان کاری

مبلمان اداری مدرن به دلیل ویژگی ها که شامل شمایل و رنگ آن ها می شود، باعث افزایش انگیزه کاری کارمندان می گردد و هیچ گزینه و فاکتور کسل کننده ای در این سبک دیده نمی شود.

طبق روانشناسی رنگ ها، استفاده از رنگ های تیره موجب عدم خلاقیت فرد می گردد اما به دلیل استفاده از رنگ های روشن و شاد در این سبک، شکوفایی خلاقیت فرد رقم خواهد خورد. در بطن اینکار افزایش روحیه و راندمان کاری کارمندان را در پی خواهد داشت.

مناسب برای همه فضاها حتی فضاهای کوچک

برخی از سبک ها همانند سبک کلاسیک در فضاهای اداری بزرگ، جلوه دارند و به دلیل اندازه و سایزشان مناسب فضاهای بزرگ است اما مبلمان اداری مدرن برای همه فضاهای کاری مناسب است. اگر به دنبال این هستید که فضای کمتری را به مبلمان اداری خود اختصاص دهید مبلمان اداری مدرن بهترین انتخاب است چرا که این مبلمان اداری فاقد ابعاد بزرگ و غیر استاندارد است از این رو فضای کمتری را به خود اختصاص می دهد و فضای بیشتری را برای تردد کارمندان باقی می گذارد.

باید به این نکته اشاره کرد که به دلیل هارمونی رنگ روشن مبلمان اداری مدرن فضای اداری شما بزرگ تر  دیده می شود.

متنوع در طرح و رنگ

مبلمان اداری مدرن که شامل ست های اداری، صندلی و میزهای اداری می شود، دارای رنگ های متنوع همچنین طرح های متفاوتی است همچنین تنوع متریال هم زیاد است.

3

سخن پایانی

ژاویز تولید کننده انواع مبلمان و پارتیشن اداری با طراحان و تجهیزات بروز همواره در تلاش است تا بهترین ها را برای محیط کاری و سازمان شما به ارمغان آورد تا کارمندان شما بدون هیچ دغدغه خاطری به فعالیت بپردازند.

برای بازدید از شوروم مجموعه مبلمان اداری ژاویز می توانید به آدرس زیر مراجعه نمایید:

تهران – فلکه دوم صادقیه – ابتدای خیابان آیت اله کاشانی – خیابان اعتمادیان – پلاک ۱۹ – واحد ۲۰

برای ارتباط با مبلمان اداری ژاویز با شماره تلفن  ۰۲۱۴۴۹۵۵۷۵۴ تماس حاصل نمایید.

تگ های مرتبط
ارسال نظر