سایت شماره یک:

 

یونان یکی از کشور های عضو schengen است که امروزه مهاجرت به یونان در حال افزایش است . با دریافت ویزای شنگن هم اقامت یونان را دریافت می کنید، هم می توانید به دیگر کشورهای عضو شینگن سفر کنید . راحت  کشور عضو شینگن برای دریافت اقامت یونان است .از روش های مهاجرت به یونان می توان اقامت از طریق سرمایه گذاری در یونان نام برد که به آن ویزای طلایی یا گلدن یونان می گویند . با موسسه مشاوره بین المللی نصر جاوید ویرا می توانید برای درخواست ویزای طلایی یونان اقدام کنید و در سریع ترین زمان ممکن کارت اقامت خود را دریافت کنید . نصر جاوید ویرا کارت اقامت یونان را به طور مستقیم و بدون مراجعه به سفارت و شرط حضور صادر می کند .

با ویزای گلدن یونان ، به شما و اعضای خانواده به مدت 5 سال اجازه اقامت و سفر به کشورهای عضو اتحادیه اروپا داده می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر برای دریافت ویزای طلایی یونان و ویزای سایر کشورهای اروپای  و آمریکایی می توانید با شماره های  02126850553 و 09126468703 تماس حاصل فرمایید .

 

 

شرایط سرمایه گذاری برای اقامت گلدن یونان

برای ویزای طلایی یونان باید سرمایه گذاری انجام شود ، در ادامه برخی از آنها بیان شده است .

 • خرید زمین یا خانه در یکی از شهرهای یونان
 • اجاره خانه یا قرارداد با یک مکان اقامتی به مدت 10 سال
 • سرمایه گذاری در یک شرکت یونانی با ارزش مشخص
 • سرمایه گذاری به عنوان سهامدار با ارزش مشخص
 • سپرده گذاری در بانک های یونانی با ارزش مشخص
 • سرمایه گذاری دولتی یا شرکتی در کشور یونان با ارزش مشخص
 • و..

با مشاوره رایگان موسسه نصر جاوید ویرا می توانید اطلاعات لازم درباره شرایط سرمایه گذاری و کسب وکار در کشور یونان و سایر کشورهای اروپایی را با جزییات آن کسب کنید .

شرایط دریافت اقامت و گلدن ویزای یونان

در هنگام درخواست برای ویزای طلایی یونان ، افراد باید دارای شرایط لازم باشند ، برخی از این شرایط عبارت است از :

 • بالای 18 سال
 • عدم سابقه کیفری در هیچ کشوری
 • سرمایه گذاری در یونان
 • داشتن بیمه درمانی از شرکت بیمه رسمی در یونان

اگر می خواهید بدانید که آیا شرایط لازم برای دریافت اقامت یونان را دارید ، کافی است که با موسسه نصر جاوید ویرا تماس بگیرید و بعد از مطلع شدن از واجد شرایط بودن خود ، بدون نیاز به انجام مصاحبه در سفارت و تردد مکرر برای انجام امور اداری ، با کمک این موسسه برای اقامت یونان اقدام کنید . نصر جاوید ویرا به شما کمک می کند در کمترین زمان موفق به دریافت ویزای یونان شوید .

 

5

 

مزایای اقامت گلدن یونان

از آنجایی که ویزای گلدن یونان مزایایی بسیار دارد ، جزو یکی از محبوب ترین روش ها برای اخذ اقامت یونان محسوب می شود . از مزایای آن می توان به مقدار سرمایه گذاری کمتر آن نسبت به سایر کشورهای اروپایی و عضو اتحادیه اروپا اشاره کرد . برای تمدید اقامت طلایی یونان نیازی به اقامت در این کشور برای مدت زمانی طولانی نخواهد بود و فرد می توان بعد از خرید ملک آن را به هر شخصی که می خواهد اجاره دهد . همچنین امکان زندگی و سرمایه گذاری برای فردی که ویزای گلدن یونان را دریافت کرده است وجود دارد .

یکی دیگر از مزایای اقامت گلدن یونان این است که همراه با فردی که موفق به دریافت ویزا شده است ، اعضای خانواده ( همسر ، فرزند ، والدین تحت تکفل ) می توانند در کشور یونان ساکن شوند و اجازه سفر به کشورهای عضو اتحادیه اروپا ( ویزای شنگن ) را دارند . همچنین آموزش و درمان برای تمام افراد دارای ویزای گلدن یونان همانند شهروندان یونانی در دسترس خواهد بود .

بعد از هفت سال اقامت در کشور یونان می توان برای شهروندی آن اقدام کرد ، برای اخذ دائمی اقامت یونان می توانید از خدمات موسسه نصر جاوید ویرا استفاده کنید و امور اقامتی خود را به آن بسپارید . با این کار خیالتان راحت خواهد بود که مشکلی در روند اقامت شما وجود نخواهد داشت .

مدت زمان اقامت گلدن یونان

در ابتدا ویزای طلایی یونان به مدت پنج سال صادر می شود ، سپس اگر سرمایه گذاری در این کشور ادامه داشته باشد ، می توان آن را تمدید کرد . بعد از گذشت هفت سال نیز در صورت اقامت دائمی و پرداخت مالیات ، می توان برای شهروندی کشور یونان درخواست داده و در صورت داشتن شرایط از خدمات شهروندی آن بهره‌مند شد .

تمدید اقامت گلدن یونان

برای تمدید اجازه اقامت در کشور یونان برخلاف سایر کشورهای اروپایی ، نیاز به اقامت دائمی در یونان نخواهد بود ، فقط کافی است که سرمایه گذاری شما در این کشور ادامه پیدا کند و با ارائه مستندات سرمایه گذاری مشخص شود که هنوز سرمایه گذاری شما در این کشور وجود دارد . بنابراین بعد از پنج سال می توانید آن را به راحتی تمدید کنید ، البته در برخی از موارد نیاز به راهنمایی از مشاوره موسسه های مهاجرتی که به قوانین کشورها آگاهی بیشتر دارند ، وجود دارد .

می توانید از موسسه مشاوره بین المللی نصر جاوید ویرا که یکی از بهترین و معتبرین موسسه های بین المللی در زمینه مهاجرت و اقامت است مشاوره رایگان بگیرید .

 

 

6

 

درخواست اقامت گلدن یونان

برای درخواست اقامت گلدن یونان با توجه به شرایط و موارد ذکرشده درباره سرمایه گذاری در این کشور ، استفاده از یک موسسه مشاوره مانند نصر جاوید ویرا ضروری است . آنها می توانند اطلاعات لازم برای اخذ اقامت را در اختیار شما بگذارند و به شما در ارائه مدارک و مستندات به سفارتخانه و کنسولگری کمک کند تا در زمان کوتاه موفق به دریافت ویزای یونان شوید .

نصر جاوید ویرا یکی از موسسه های معتبر است که در زمینه اخذ ویزا و اقامت کشورهای اروپایی تجربه های بسیار دارد . از ویژگی های انحصاری این موسسه می توان به اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، تمکن مالی ، تخصص و ویزای توریستی ایتالیا،  اقامت کاری لهستان ، ویزای بلند مدت یونان ، انواع ویزای تحصیلی ، ویزای کشورهای سوئیس ، ایتالیا ، هلند ، کانادا ، فرانسه ، آمریکا ، استرالیا ، دومینیکو و موریس در مدت زمان کوتاه اشاره کرد .

برای ارتباط با نصر جاوید ویرا می توانید با شماره های  02126850546 و 09126468703 تماس حاصل فرمایید .

برای کسب درآمد بیشتر و ارتقا کسب و کارخود با مشاورین شرکت طراحی سایت کارنیل وب در تماس باشید .

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر