سایت شماره یک:

 

ایمپلنت کره ای تحت لیسانس امریکا یکی از کاربردی ترین نمونه های ایمپلنت در درمان بیماری های دندان ها می باشد که از کیفیت بالایی برخوردار است.

مشکلات دهان و به ویژه دندان ها می تواند به طور مستقیم بر سلامت عمومی بدن انسان تاثیر بگذارد. هین امر در طول تاریخ سبب پیدایش شاخه ای کاربردی از علوم پزشکی تحت عنوان دندانپزشکی گردیده است. پیشرفت های حاصله در تکنولوژی و رد فرهنگی جامعه سبب شده است تا بشر به سلامت دندان های خود بیش از اعصار گذشته توجه نماید. در این راستا علم دندانپزشکی یز با سرعت بالایی در حال رشد و یافتن روش های جدیدی برای حل مشکلات می باشد.

 

استفاده از ایمپلنت ها نیز در دنیای مدرن روشی کاربردی برای رفع مشکلات موجود در افرادی می باشد که دندان خود را به طور کامل از دست داده اند. در این راستا کشورهای پیشرفته ای در زمینه تولید ایمپلنت در دنیا مطرح می باشند. کره جنوبی نیز یکی از این کشورهای می باشد که دارای فناوری ساخت ایمپلنت است. ایمپلنت کره ای تحت لیسانس امریکا از محصولات شناخته شده ی ایمپلنت به ویژه در داخل کشور ما میباشد که توسط متخصصان دندانپزشک مورد استفاده قرار می گیرد.

معرفی انواع ایمپلنت کره ای

کره جنوبی یکی از کشورهایی می باشد که در زمینه تولید انواع ایمپلنت های با کیفیت دارای موفقیت های جهانی می باشد. امروزه شرکت های فراوانی در کره در زمینه تولید ایمپلنت فعالیت می نمایند. اما در این بین محصولات تولید شده توسط تمامی کمپانی های تولید کننده ایمپلنت در کره از کیفیت یکسانی برخوردار نمی باشند. به همین دلیل بیماران در زمان مراجعه به دندانپزشک باید در رابطه با ایمپلنت مورد استفاده اطلاعات کاملی را کسب نمایند و بر این اساس به انتخاب پزشک معالج خود بپردازند.

بیشتر بخوانید : ایمپلنت ایرانی

استفاده از ایمپلنت های با کیفیت میتواند نتایج بهتری را از درمان برای بیماران حاصل نماید. یکی از بهترین مدل های ایمپلنت که در کشور استفاده می شود ایمپلنت کره ای تحت لیسانس امریکا می باشد. این نوع محصول امروزه توسط بسیاری از دندانپزشکان متخصص داخلی مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع در زمینه تولید ایمپلنت کشور آمریکا در سطح جهان دارای نامی شناخته شده می باشد. در نتیجه رعایت استانداردهای تعریف شده در این کشور برای تولید محصول می تواند ضامن کیفیت ایمپلنت های مورد استفاده باشد. در نتیجه این امر سبب شده است تا بسیاری از بیماران تمایل داشته باشند تا در پروسه درمانی خود از ایمپلنت کره ای تحت لیسانس امریکا استفاده نمایند.

معرفی بهترین برند تولید کننده ایمپلنت در کشور کره

همانگونه که در بخش قبل نیز به آن اشاره نمودیم تعداد کمپانی هایی که در کشور کره در زمینه تولید ایمپلنت فعالیت می نمایند بسیار زیاد است. در این بین شناختن نام و کیفیت محصولات تولید شده توسط این کمپانی ها می تواند به بیماران در انتخاب بهترین مراکز درمانی نیز کمک شایانی نماید. شرکت اوستم یکی از کمپانی هایی می باشد که از سال 2006 تحت نام تجاری اوستم به تولید ایمپلنت پرداخته است. در واقع محصولات تولید شده توسط این کمپانی به دلیل کیفیت بالا در سطح بازارهای جهانی بسیار شناخته شده می باشد.

بیشتر بخوانید: ایمپلنت یک روزه

ایمپلنت های تولید شده توسط کمپانی اوستم از مجوزهای ارائه شده توسط FDA و CE بهره مند می باشد. خود این امر موکد کیفیت بالای محصولات تولید شده توسط کمپانی کره ای اوستم می باشد. این کمپانی توانسته است با افزایش اقبال عمومی در بازارهای جهانی تولید محصولات خود را به داخل کشور آمریکا انتقال دهد. همچنین کارخانه هیوسن در کالیفرنیای آمریکا توانسته است میزان فروش محصولات این کمپانی بزرگ را به میزان زیادی افزایش دهد. کیفیت بالای محصولات تولید شده توسط این کمپانی سبب رشد بی نظیر این برند در بازارهای جهانی شده است. به شکلی که امروزه محصولات هیوسن در لیست بهترین نوع ایمپلنت های دنیا قرار گرفته است.

بررسی مزایای استفاده از ایمپلنت کره ای تحت لیسانس امریکا

حال ممکن است این سوال که استفاده از ایمپلنت کره ای تحت لیسانس امریکا چه مزایایی را برای بیماران ایجاد خواهد نمود در ذهن بسیاری از افراد شکل گیرد. در واقع عمل کاشت دندان به روش ایمپلنت غالبا برای بیماران هزینه های بالایی را ایجاد می نماید. همین امر نیز سبب می شود تا بیمار در زمان انتخاب نوع ایمپلنت حساسیت فراوانی را از خود نشان دهد. در واقع ایمپلنت های تولید شده توسط کمپانی های مطرح دنیا از نظر ویژگی های ساختاری و صفات عمومی دارای تفاوت های فراوانی هستند. اما در آن بین بیماران نیز انتظار دارند تا بنا بر هزینه ای که در زمان درمان می نمایند عمل ایمپلنت با موفقیت و در مدت زمان طولانی قابل استفاده باشد.

انتخاب ایمپلنت کره ای تحت لیسانس امریکا می تواند تا حدودی در کسب انتظارات بیماران نقش اساسی داشته باشد. در واقع این محصولات از طول عمر بالا و همچنین درصد موفقیت قابل توجهی در حین عمل برخوردار می باشند. در نتیجه همین امر نیز سبب می شود تا دندانپزشک متخصص از محصولاتی مانند ایمپلنت کره ای تحت لیسانس امریکا در فعالیت های خود استفاده نمایند.

قیمت انواع محصولات ساخته شده توسط کره

یکی از مهمترین مواردی که در انتخاب نوع ایمپلنت در نظر گرفته می شود هزینه ایمپلنت برای انجام عمل می باشد. در واقع قیمت تمام شده ی عمل کاشت دندان به روش ایمپلنت در درجه اول به نوع ایمپلنت مورد استفاده بستگی دارد. قیمت پایه های تیتانیومی ایمپلنت در محدوده ی قیمتی متفاوتی دسته بندی می شود. در نتیجه بیماران براساس توقعاتی که از نوع درمان خود دارند یکی از انواع رده های قیمت محصول ایمپلنت را برای درمان خود برمی گزینند.

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر