نماینده مردم یزد در گفت‌وگو با خبر۲۴:

نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکایی‌ها در اغتشاشات سال گذشته به بن‌بست رسیده بودند. اکنون آن‌ها حاضر به حمایت از گروهک ورشکست و ناتوان منافقین نیستند.

سایت شماره یک:
 
 
 
محمدصالح جوکار، نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبر۲۴ درباره لغو نشست منافقین در پاریس گفت: منافقین زیر چتر آمریکایی‌ها قرار دارند و آن‌ها از این گروهک تروریستی در جهت بهره‌گیری علیه ایران اسلامی حمایت می‌کنند. در اغتشاشات سال گذشته، آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها به منافقین نقشی دادند تا در اغتشاشات ورود پیدا کردند و در حوزه فضای مجازی همراه با دیگر شبکه‌ها اقدامات مختلفی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران داشتند.

وی افزود: آمریکایی‌ها در اغتشاشات سال گذشته به بن‌بست رسیده بودند. اکنون آن‌ها حاضر به حمایت از گروهک ورشکست و ناتوان منافقین نیستند؛ بنابراین اردوگاه آن‌ها در آلبانی مورد تفتیش قرار گرفت و تنگناهایی برای این گروهک تروریستی ایجاد شد.

جوکار در پایان با اشاره به خیانت‌های گروهک تروریستی منافقین علیه کشورمان، تاکید کرد: خیانت‌های گروهک تروریستی منافقین بسیار است و امیدوارم این گروهک روزی در یک دادگاه صالح مجازات شود.

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر