سایت شماره یک:

 

آخرین باری که برای تعویض لوازم یدکی تویوتا و قطعات تویوتا راهی شدید چه زمانی بود؟ احتمالاً شما هم مثل من شوکه شدید و از قیمت‌های بالای این لوازم یدکی تویوتا و قطعات تویوتا سرتان سوت کشیده‌ است!(لوازم یدکی تویوتا )

حالا تصور کنید با وجود قیمت‌های سرسام‌آور، فروشنده‌ای هم این وسط لوازم یدکی تویوتا و قطعات  تقلبی‌اش را به شما بفروشد! آن‌وقت است که هم پولتان رفته و هم جانتان به‌ خطر افتاده است، چراکه لوازم یدکی تویوتا و قطعات  تقلبی می‌تواند به خودرو آسیب جدی بزند. (لوازم یدکی تویوتا قطعات تویوتا)

در این مطلب تصمیم داریم به زبانی ساده نحوۀ تشخیص لوازم یدکی اصلی تویوتا و قطعات تویوتا را از تقلبی به شما یاد بدهیم تا خدایی نکرده سرتان را کلاه نگذارند.(لوازم یدکی تویوتا قطعات تویوتا)

چطور در دام لوازم یدکی تویوتا و قطعات تقلبی تویوتا نیفتیم؟

شاید با خودتان بگویید که تنها افراد حرفه‌ای می‌توانند لوازم یدکی تویوتا و قطعات تویوتا اصل را از تقلبی تشخیص بدهند، اما این‌طور نیست! 10 مورد زیر به شما کمک می‌کند تا در دام لوازم یدکی تویوتا و قطعات تقلبی تویوتا نیفتید.

  1. داشتن نشان استاندارد ملی

سازمان ملی استاندارد کشور، لوازم یدکی خودرو  را به دو دسته ایمنی و فوق ایمنی تقسیم کرده است. کلیۀ قطعات باتوجه به میزان اهمیتی که دارند در این تقسیم‌بندی قرار می‌گیرند. درواقع داشتن این نشان به نوعی تضمین‌کننده اصل بودن محصول خواهد بود. (لوازم یدکی تویوتا قطعات تویوتا اصل)

  1. توجه به برند شرکت تولیدکننده لوازم یدکی تویوتا و قطعات تویوتا

هیچ شرکت معتبری محصولات خودش را بدون داشتن نشان صنعتی یا همان برند رسمی‌اش وارد بازار نمی‌کند، چراکه داشتن برند علاوه‌بر جلب نظر مشتری می‌تواند تبلیغی برای شرکت محسوب شود. دقت کنید که لوازم یدکی تویوتا و قطعات تقلبی تویویتا و قاچاق معمولاً بدون هیچ نام و نشانی در بازار پخش می‌شوند، پس علاوه‌بر داشتن نشان استاندارد ملی، برند شرکت تولیدکننده هم یکی دیگر از راه‌های تشخیص لوازم یدکی اصلی تویوتا و قطعات تویوتا از تقلبی است.(لوازم یدکی تویوتا قطعات تویوتا اصل)

2

  1. بررسی بارکد

در حال حاضر پیشرفت تکنولوژی بیشتر از هرچیز دیگری کار ما را برای تشخیص محصولات اصلی لوازم یدکی تویوتا و قطعات تویوتا از تقلبی راحت کرده است! شما با داشتن یک برنامۀ بارکد‌خوان می‌توانید خیلی راحت بارکد روی بسته‌بندی محصول را اسکن کنید و در صورت عدم ثبت آن به تقلبی بودن لوازم یدکی تویوتا و قطعات تویوتا پی ببرید.(لوازم یدکی تویوتا وقطعات تویوتا)

  1. بررسی ظاهری قطعه تویوتا و لوازم یدکی تویوتا

لوازم یدکی تویوتا و قطعات تویوتا  تقلبی معمولاً در حجم بالا، باعجله و بدون کیفیت تولید می‌شوند. پس شما می‌توانید با بررسی جزئی قطعه تویوتا و لوازم یدکی تویوتا، متوجه مواردی مانند عدم تقارن اجزا و یا وجود اصطلاحات اشتباه چاپی شوید..( لوازم یدکی تویوتا و قطعات تویوتا )

 

 

  1. گرفتن فاکتور از فروشگاه لوازم یدکی تویوتا و لکسوس

بسیاری از فروشندگانی که قصد فروش لوازم یدکی تویوتا و قطعات تویوتا تقلبی را دارند، از دادن فاکتور امتناع می‌کنند. پس حواس‌تان باشد که هنگام خرید لوازم یدکی تویوتا و قطعات تویوتا  گرفتن فاکتور خرید از فروشنده را فراموش نکنید.(لوازم یدکی تویوتا قطعات تویوتا اصل).

  1. خرید از مراکز و سایت‌های معتبر

متاسفانه باید بگوییم که کلاهبرداری در زمینه‌ها و مشاغل گوناگون روزبه‌روز در حال گسترش است. پس بهتر است برای خرید لوازم یدکی اصل تویوتا ، به فروشگاه‌های معتبر مراجعه کنید. علاوه‌براین، فروشگاه‎های اینترنتی زیادی هستند که محصولات خودشان را به‌صورت آنلاین می‌فروشند و دارای کلیه مجوز‌های لازم نیز هستند. تنها کافیست که پیش از خرید کمی تحقیق کنید تا در دام محصولات بی‌کیفیت نیفتید.(لوازم یدکی تویوتا قطعات تویوتا)

  1. مقایسۀ قیمت

یکی از مهم‌ترین راه‌هایی که می‌توانید به کمک آن لوازم یدکی تویوتا تقلبی را از اصلی تشخیص دهید،مقایسه قیمت در بازار و اختلاف شدید قیمت در بازار است

  1. بررسی دقیق جزئیات قطعه توسط حرفه‌ای‌ها

گاهی لازم است تا برای خرید لوازم یدکی تویوتا از افرادی که در این‌کار تجربه دارند کمک بگیرید، چراکه آن‌ها باتوجه به نوع جوشکاری و نوشتۀ روی قطعه می‌توانند به تقلبی بودن آن پی ببرند.و ما میتوانیم برای  شما تشخیص دهیم (لوازم یدکی تویوتا و قطعات تویوتا)

3

  1. رنگ بسته‌بندی محصول

حتماً این ضرب‌المثل را شنیده‌اید که می‌گوید: «رنگ رخساره خبر می‌دهد از سِر ضمیر». این ضرب‌المثل می‌تواند راهنمای خوبی برای ما باشد! چطور؟

به‌طور کلی رنگ بسته‌بندی محصولات تقلبی تیره‌تر و یا کم‌رنگ‌تر از محصولات اصلیست. پس شما می‌توانید این نکته را هنگام خرید در نظر بگیرید و به‌عنوان یکی از راه‌های تشخیص قطعات اصلی تویوتا و لوازم یدکی تویوتا از تقلبی رویش حساب کنید.(لوازم یدکی تویوتا و قطعات تویوتا )

4

  1. کیفیت بسته‌بندی لوازم یدکی تویوتا و قطعات تویوتا

دقت کنید که بسته‌بندی محصولات اورجینال استحکام بیشتری نسبت به لوازم یدکی تویوتا و قطعات تقلبی تویوتادارد. برای مثال گاهی ممکن است خود لوازم یدکی تویوتا و قطعات  از تقلبی قابل تشخیص نباشند، اما بسته‌بندی محصول همه‌چیز را لو بدهد.(لوازم یدکی تویوتا و قطعات تویوتا )

لوازم یدکی  تویوتا و قطعات تویوتا را بدون واسطه و اصل بخرید!

باتوجه به شیوع ویروس کرونا بسیاری از کسب‌وکارها فروش خودشان را اینترنتی و کار را برای مشتریان‌شان راحت‌تر ‌کرده‌اند. درواقع شما می‌توانید با مراجعه به سایت‌های معتبر، لوازم یدکی تویوتا و قطعات تویوتا خود را هم مثل سایر محصولات انتخاب کنید و پس از بررسی و اطمینان از اصالت کالا، خرید خودتان را انجام دهید.

اگر به‌دنبال فروشگاهی برای خرید لوازم یدکی اصلی خودرو با قیمت مناسب هستید، فروشگاه اینترنتی تویوتا بازار کلیۀ لوازم و قطعات یدکی تویوتا کمری، پرادو، لندکروز، آریکس، هایلوکس، کرولا، یاریس و... را به شما ارائه می‌دهد.

در فروشگاه اینترنتی تویوتا بازار می‌توانید انواع لوازم بدنه، موتوری، جلوبندی و ... را پیدا کنید. (لوازم یدکی تویوتا)

همین حالا وارد سایت تویوتا بازار به آدرس www.toyotabazaar.com شوید و پس از انتخاب لوازم یدکی خودرو موردنظرتان در صورت نیاز با کارشناسان فروش این سایت تماس بگیرید تا از همه‌چیز مطمئن شوید و با خیال راحت خرید خودتان را نهایی کنید.(لوازم یدکی تویوتا و قطعات تویوتا )

تگ های مرتبط
ارسال نظر