سایت شماره یک:

تصفیه آب بزرگ، متوسط و کوچک شماره یک صنعت تصفیه اب ایران اگر منبع آب شما از سیستم آب شهری است، معمولا آنالیز آن انجام نمی‌شود چرا که میزان TDS آن در یک محدوده مشخص قرار دارد اما اگر بخواهید آب را از منابعی مانند دریا، رودخانه، چاه و یا… تأمین کنید باید دو لیتر از آن را در آزمایشگاه‌های آب آنالیز کنید تا میزان TDS آن به‌صورت دقیق مشخص شود.

نکته دیگر که در زمان خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی باید به آن توجه کرد، تعیین مقدار ظرفیت تصفیه آب صنعتی و فیلتر شنی است. بعد از طی این دو مرحله می‌توانید سفارش خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی را ثبت کنید.

ما در فروشگاه ighadaksaz.ir این امکان را فراهم کرده‌ایم که شما از قیمت روز دستگاه تصفیه آب صنعتی و تجهیزات آن اطلاع پیدا کنید؛ همچنین شما می‌توانید از خدمات مشاوره تخصصی این شرکت در 24 ساعت 4 روز هفته بهره ببرید.

چگونه دستگاه تصفیه آب صنعتی بخریم؟

برخی افراد بعد از خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی با سرچ در گوگل آستین‌ها را بالا می‌زنند و برای نصب دستگاه سیستم اسمز معکوس دست به کار می‌شوند! شما اما این کار را نکنید و بدانید بهترین راه برای نصب مطمئن دستگاه تصفیه آب صنعتی، استفاده از متخصصان است؛ شرکت قدکساز با دارا بودن تیمی با تجربه و کارآزموده در نصب راحت دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی در کنار شماست تا ضمن نصب دستگاه، نحوه کار با دستگاه سیستم اسمز معکوس و نگهداری از آن را به شما آموزش دهد.

ارتباط با ما
مشاوره تخصصی خرید و فروش دستگاه تصفیه آب 09166915090
تماس با متخصصان برای سرویس و تعمیر دستگاه تصفیه آب 09190158414
اطلاع از قیمت‌های به‌روز دستگاه تصفیه آب 06133739660
آدرس فروشگاه آنلاین خرید دستگاه تصفیه آب ighadaksaz.ir

 

چطور از کیفیت دستگاه تصفیه آب صنعتی مطمئن شویم؟

تنوع محصولات در بازار بیش از اینکه راهنمای مشتریان برای خرید محصولات با کیفیت باشد، آنها را سر در گم می‌کند؛ واقعا چطور از کیفیت دستگاه تصفیه آب صنعتی مطمئن شویم؟ خرید از نمایندگی‌های مجاز و شرکت‌های کارآزموده بهترین راه برای اطمینان از کیفیت محصول است؛ این شرکت‌ها برای حفظ خود در بازار رقابت از بهترین تجهیزات موجود در بازار استفاده می‌کنند و اصالت خود را با کارآیی کالا به عموم عرضه می‌کنند. شرکت قدکساز با بیش از دو دهه سابقه حضور در زمینه تولید دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی، مشتری را مقدم بر خود می‌داند و با عرضه محصولات با کیفیت سعی در جلب رضایت مشتری دارد.

چطور دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی را در بازار مقایسه کنیم؟

همه سازندگان دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی معتقدند که بهترین کیفیت ممکن را با کمترین قیمت عرضه می‌کنند اما با این وجود اختلاف قیمت موجود بین دستگاه‌ها فاحش است! مشتریان می‌پرسند چطور دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی موجود در بازار را مقایسه کنیم؟ پرسشی که ما پاسخش را به شما می‌گوییم تا بتوانید خریدی به صرفه و با کیفیت داشته باشید.

  1. چطور از کیفیت دستگاه تصفیه آب صنعتی مطمئن شویم؟
  2. چطور دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی را در بازار مقایسه کنیم؟
  3. چطور دستگاه تصفیه آب صنعتی را نصب کنیم؟
  4. چطور از دستگاه تصفیه آب صنعتی نگهداری کنیم؟
  5. چطور دستگاه سیستم RO را سرویس کنیم؟
  6. چطور کارکرد دستگاه تصفیه آب را بسنجیم؟
  7. چطور می‌توانیم از خدمات پس از فروش تصفیه آب صنعتی استفاده کنیم؟

تک تک قطعات استفاده شده در دستگاه تصفیه آب صنعتی بر کیفیت آب تولید شده تأثیر می‌گذارند ولی برای مقایسه دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی باید به چند نکته اساسی توجه کرد.

به‌صورت اساسی کیفیت و شرکت سازنده پمپ‌ها، ممبرین، شاسی و تابلو برق بر قیمت تمام شده و کیفیت نهایی دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی تأثیر مستقیم دارند.

چطور دستگاه تصفیه آب صنعتی بخریم یک سوال پرتکرار بین مشتریان دستگاه‌های سیستم اسمز معکوس است؛ در پاسخ به این سوال باید گفت خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی برای مشاغل و صنایع و انتخاب دستگاه متناسب با آن یک کار کارشناسی و تخصصی است؛ برای خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی متناسب با نیازتان باید در ابتدا آنالیز آب خام دریافتی را تهیه کنید.

چطور از دستگاه تصفیه آب صنعتی نگهداری کنیم؟

بعد از خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی مهم‌ترین سوال مشتریان نحوه نگهداری از دستگاه و افزایش طول عمر قطعات است؟ واقعاً چطور از دستگاه تصفیه آب صنعتی نگهداری کنیم؟ در صورت خرید از شرکت قدکساز، تیم مهندسی و فنی این شرکت در زمان خرید به‌صورت دقیق آموزش نگهداری از دستگاه تصفیه آب صنعتی را به شما آموزش می‌دهند.

به‌صورت کلی باید توجه داشت شما باید از رسوب و آلودگی دستگاه سیستم اسمز معکوس جلوگیری کنید؛ برای رسیدن به این هدف باید بازرسی‌های مستمر از کیفیت آب تولید داشته باشید و در کنار آن اختلاف فشار آب تغذیه و آب غلیظ شده و کنترل دمای بهره برداری به‌صورت روزانه چک و کنترل شود.

ثبت کارکرد فشار سنج‌ها، بازدید از سطح روغن پمپ ‌های فشار قوی و بازدید از سیستم اعلام خبر افزایش یون کلر آزاد به‌صورت هفته‌ای در دستور کار قرار گیرد.

چطور دستگاه سیستم RO را سرویس کنیم؟

تأثیر سرویس مستمر دستگاه تصفیه آب صنعتی بر کیفیت آب تولید و طول عمر ممبرین غیرقابل انکار است اما اگر این کار توسط نیروهای غیرمتخصص انجام شود، می‌تواند تأثیر منفی بر عملکرد دستگاه سیستم RO داشته باشد. شرکت قدکساز با دو دهه فعالیت در زمینه دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی، کادری مجرب و متخصص در زمینه تعمیر و سرویس دستگاه‌های سیستم اسمز معکوس دارد.

در صورتی که برای سرویس دستگاه تصفیه آب صنعتی با شرکت قدکساز تماس بگیرید، کافی است دست به سینه نظاره‌گر انجام کار باشید و از نحوه سرویس دستگاه به دست تیم مهندسی شرکت قدکساز لذت ببرید.

تیم مهندسی شرکت قدکساز فرآیند انجام کار را به‌صورت کامل تشریح و در عمل به شما نشان می‌دهد که چطور دستگاه سیستم RO را سرویس کنید.

چطور کارکرد دستگاه تصفیه آب را بسنجیم؟

یکی از متداول‌ترین پرسش‌ها در زمان استفاده از دستگاه تصفیه آب صنعتی این است که چطور کارکرد دستگاه تصفیه آب را بسنجیم؟ دستگاه‌های سیستم اسمز معکوس دارای نشانگرهای دیجیتال است که کیفیت دستگاه و آب تولید شده از آن را در مراحل مختلف به نمایش می‌گذارد. گیج، فلومتر و ابزار دقیق دستگاه سیستم RO از جمله این قطعات هستند که کیفیت کارکرد دستگاه و آب تولید شده را در اختیار کارفرما قرار می‌دهند.

iran font

ایران فونت iran font سایت فونت فارسی https://irfont.ir/ و ویژگی فونت؛ حروف می توانند ویژگی‌های صریح یا ضمنی داشته باشند که بسیاری از آنها مرتبط با فرم و سبک فونت است. ویژگی های صریح به مفهوم مستقیم و ادبی یک نشانه باز می‌گردد. طراحی یک پرنده شبیه به یک پرنده. ویژگی های ضمنی، مفاهیم عمیق‌تری دارند که در زیر سطح قرار گرفته‌اند و اغلب نتیجه مؤلفه های فرهنگی مانند ایده ها، ارزش ها، رفتارها و نگرش هاست. اگر شخصی را پرنده بنامیم ممکن است دلالت بر ترسو بودن وی داشته باشد اما اگر یک بازیکن بسکتبال را پرنده بنامیم، این تصویر ضمنی و به مفهوم شخصی است که در حین بازی در هوا اوج می‌گیرد. همانند مردم، مکان‌ها و اشیا، فونت‌ها نیز دارای کیفیات؛ چگونگی‌ها، صریح؛ ظاهر و آشکارا و تعهد ضمنی هستند. یک ناظر بی طرف می تواند به یک فونت نگاه کند و در مورد آن خارج از تقابل سریف با سن سریف، قسمت‌های ضخیم با نازک یا عریض با فشرده، قضاوت بصری کند. به لحاظ کاربرد، توجه به نحوه استفاده از فونت و مد می تواند به طراح بگوید که آن فونت مرسوم و مد روز هست یا نه. نگریستن و توجه به ارتفاع X فونت و مقایسه آن با دیگر فونت‌ها و فیس‌های مشابه، می تواند به طراح کمک کند تا میزان قدرت و حجم آن را نسبت به یک فونت دیگر بسنجد. فونت‌های Old Style، با سریف (سَرَک)های نرم خود، دست سازتر و قدیمی تر از فونت های مشابه به روز شده هستند. آینده ای را تصور کنید که فونتی که شما استفاده می کنید مستقیما با ظاهر حقیقی و یا حقوقی شما در ارتباط باشد(همیشه الهام گرفتن نباید از فونت های موجود باشد)

فونت این سایت بر پایه سایت iran font ایران فونت(irfont.ir) است.

در ایران برحسب معمول و بنا به تداول، مدل ذهنی طراح برای طراحی فونت فارسی، حروف و فونت های لاتین است. سال‌هاست طراحان هرگاه قصد طراحی فونت داشته‌اند، آگاهانه، دانسته و یا ناخودآگاه، بدون قصد قبلی؛ بی‌اختیار نگاه‌شان به حروف و تایپ لاتین بوده است و سعی در نوعی ترجمه‌ی شکل حروف لاتین به فارسی داشته‌اند. قلم (رایانه) به عنوان هنور(تمام کلمات، شکل های منفرد حروف، ویاشکل فیزیکی متن) می‌تواند برای برجسته کردن معنای کلمات، خلق یک حالت یا نماد، شکل یک موتیف دکوراتیو، یا تداعی تسلسل خواطر بصری به کار رود. حروف لاتین در فونت انگلیسی از آغاز به دو نوع کوچک؛ lower case و بزرگ؛ upper case یا به عبارتی حروف اول جمله و حروف بعد از حرف اول جمله تقسیم می‌شدند.

تصفیه اب قدکساز با دو دهه فعالیت دانش بنیان در حوزه صنایع آب است که در زمینه فروش آنلاین و حضوری دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی فعالیت می‌کند. شرکت قدکساز در سال 1389 امکان خرید آنلاین را برای مشتریان داخلی و خارجی فراهم کرد تا علاوه بر پاسخ به نیاز مشتریان در کوتاه‌ترین زمان ممکن، زمینه آموزش و مشاوره رایگان به مشتریان میسر گردد. روحیه کار تیمی، همدلی، مشتری مداری، احترام و ارتباط نزدیک با مشتریان از استانداردهای اولیه شرکت قدکساز است که توسط مدیر عامل این مجموعه به کل تیم و کارکنان مجموعه انتقال پیدا کرده و همین استانداردها باعث شده تا شرکت قدکساز در مشتری مداری و ارائه خدمات، خود را از دیگر رقبا به طور کلی متمایز کند. خدماتی مانند گارانتی، ارائه کالا با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت، مشاوره تخصصی و رایگان برای انتخاب محصول، پشتیبانی 24 ساعته در هفت روز هفته و صبر و حوصله در پاسخگویی به مشتریان از جمله این خدمات و استانداردها است که شرکت قدکساز در سرفصل کار خود به آنها پایبند بوده و هست.

ویژگی سایت قدکساز و آب پاک سازان ؛ فعال در زمینه تصفیه آب صنعتی نیمه صنعتی و خانگی

نگرش هندسی و ساده کردن بی از حد فونت فارسی و شبیه سازی تایپ لاتین، می تواند به دور شدن از زیبایی و خوانایی تایپ(فونت فارسی) های ما بیانجامد. سعی در نزدیک شدن به ساختار حروف لاتین امری است بیهوده، چون این دو زبان هیچ گونه شباهت ساختاری ندارند. فقط با ملاحظه‌ی نامنظمی ها و سعی در حل آنها در بافت خط فارسی است که می توان به تایپ فیس‌های موفق فونت متن و یا فونت تیتر دست یافت. گو اینکه طراحی فونت فارسی رایگان در قالب فرم دست‌نوشته کار آسانی نیست، چون اصلا سهولت طراحی فونت بر مبنای خط نسخ را ندارد، ولی ممکن است به پیچیدگی طراحی فونت بر مبنای خط نستعلیق هم نباشد. الیزابت رسنیک: فونت؛ تایپ اصطلاحی است که برای حروف الفبا، شماره‌ها، و علامت‌های نقطه گذاری که مجموعا کلمه‌ها، جمله‌ها، و بلوک‌های متن را می‌سازند به کار می‌روند. اعتقاد دارم که با طراحی فونت؛ تایپ فیس حروف ترکیبی که شامل دو حرف و حتی سه حرف باشند، ما قادریم انواع تازه‌ای از حروف تیتر را طراحی کرده کارا، موثر، زیبا و کاملا فونت ایرانی اصیل و فاخر باشند. تایپ فیس‌های جدید از تغییرات تکنولوژی و ایدئولوژی‌ها منتج شده اند. برخی فونت‌ها که ما امروزه آنها را مدرن یا پیشرفته می‌دانیم، دهه ها قبل ابداع شده‌اند. طراحان فونت همیشه طراح های خود را در یک سبک و سبد طبقه بندی نمی‌کنند.

چطور می‌توانیم از خدمات پس از فروش تصفیه آب صنعتی استفاده کنیم؟

خدمات پس از فروش شرکت‌ها مهم‌ترین نکته کلیدی در زمان خریدی کالا است؛ مشتریان همواره می‌پرسند که آیا شرکت‌ها به تعهدات خود در خدمات پس از فروش پایبند هستند؟ و چطور می‌توانیم از خدمات پس از فروش تصفیه آب صنعتی استفاده کنیم؟ خوب است بدانید خدماتی مانند گارانتی، ارائه کالا با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت، مشاوره تخصصی و رایگان برای انتخاب محصول، پشتیبانی 24 ساعته در هفت روز هفته و صبر و حوصله در پاسخگویی به مشتریان از جمله استانداردهای شرکت قدکساز است که کارکنان این شرکت در سرفصل فعالیت خود به آنها پایبند بوده و هستند. تعهد ما بهترین پشتیبانی از شماست، کافی است که با کارشناسان ما تماس بگیرید تا ۲۴ ساعته به شما مشاوره خرید و خدمات پس از فروش ارائه دهند.

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر