قیمت بیت کوین حول یک مرز حمایتی مهم در نوسان است برخی از صعود مجدد سخن می گویند برخی احتمال می دهند اگر زیر مرز 55 هزار دلار بسته شود احتمال نزول بیشتر هست.

نوسان قیمت بیت‌کوین حول مرز حساس
سایت شماره یک:

قیمت بیت‌کوین پس از صعود به قله 61 هزار دلاری در هفته گذشته، امروز وارد کانال نزولی شد. قیمت این ارز دیجیتال در مقطعی از روز از سطح حمایتی 55 هزار دلاری عقب نشست و به 53 هزار و 350 دلار رسید. اما پیش‌بینی حامیان بیت‌کوین مبنی بر موقتی بودن این افت قیمت به زیر سطح 55 هزار دلاری محقق شد و این ارز دیجیتال مجددا به بالای سطح حمایتی بازگشت. با این وجود بر اساس آخرین گزارش سایت کوین دسک، بیت‌کوین روند نزولی را دنبال می‌کند. بر این اساس به نظر می‌رسد به رغم کاهش دامنه نوسان‌ها، و علامت گرفتن بیت‌کوین از سایر بازار‌ها، هنوز رفتار نوسانی این ارز دیجیتال ادامه دارد.

بیت کوین

اکنون به نظر می‌‌رسد بازار برای یک حرکت حرکت جدید به ارقام بالاتر آماده است، زیرا نرخ تأمین سرمایه های آتی بیت‌کوین (هزینه نگهداری طولانی موقعیت‌های محاسبه‌شده در هر هشت ساعت(دوشنبه و سه شنبه، پس از از بین رفتن اهرم صعودی اضافی توسط رمزارزهای عقب‌مانده، به شدت از 0.124٪ به 0.08٪ کاهش یافته است.

تگ های مرتبط

ارسال نظر