مدیر عامل شرکت عمران پردیس از فراخوان واریز بخش دوم قسط آورده مسکن ملی به متقاضیان خبر داد.

متقاضیان مسکن ملی بخوانند/ زمان واریز قسط دوم+جزئیات مهم
سایت شماره یک:

مهدی هدایت با اشاره به پیشرفت مناسب پروژه‌های طرح مسکن ملی شهر پردیس، اظهار کرد: با توجه به روند مناسب احداث واحد‌های این طرح طی پیامکی به متقاضیان اعلام کرده ایم بخش دوم آورده خود را واریز کنند.

وی ادامه داد: قطعاً یکی از دلایل اصلی روند مناسب ساخت واحد‌های طرح ملی مسکن شهر جدید پردیس واریز به موقع آورده اولیه متقاضیان بوده است.

وی افزود: بنابراین در این مرحله نیز از متقاضیان می‌خواهیم در موعد مقرر نسبت به واریز بخش دوم آورده اقدام کنند تا بتوانیم بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته کارها را پیش ببریم.

هدایت یادآور شد: پردیس اولین شهر کشور است که واحد‌های طرح ملی آن به مرحله واریز مرحله دوم رسیده است.

مسکن ملی

مدیرعامل شرکت عمران پردیس پیش از این با اشاره به این که ساخت واحدهای طرح ملی مسکن پردیس با سرعت مناسبی در حال اجراست، گفته بود: این طرح ابتکاری وزیر راه و شهرسازی یکی از طرح های جامع برای خانه دار کردن اقشار هدف است.

هدایت افزود: با وجود شرایط نامساعد جوی، پروژه های طرح ملی مسکن پردیس طبق برنامه ریزی در حال ساخت است و اکنون به مرحله فونداسیون و اجرای سازه بلوک ها رسیده است.

وی تصریح کرد: با توجه به تاکید وزیر راه و شهرسازی جانمایی پروژه های مذکور با در نظر گرفتن در دسترس بودن زیرساخت های مناسب سکونت، نزدیکی به مرکز شهر برای رفاه متقاضیان انجام شده است.

واریز بخش دوم آورده متقاضیان مسکن ملی

شرکت عمران پردیس در پیامکی به شرح زیر از متقاضیان خواسته تا 10 اسفند امسال نسبت به واریز قسط دوم آورده خود اقدام کنند؛

«متقاضی محترم طرح اقدام ملی؛

با عنایت به پیشرفت مطلوب پروژه های اقدام ملی پردیس و با توحه به شیوه نامه اجرایی طرح اقدام ملی, مقتضی است نسبت به واریز بخش دوم آورده خود به مبلغ 400 میلیون ریال حداکثر تا تاریخ 10/12/1399 اقدام نمایید.»

مسکن ملی

تگ های مرتبط

ارسال نظر