سایت شماره یک:

یکی از مشکلات خریداران فرش، خرید مستقیم فرش ماشینی و بدون واسطه می باشد. وجود واسطه های زیاد در صنعت تولید و فروش فرش، سبب می شود تا قیمت فرش بسیار بالا به دست خریدار برسد. تنها تعداد معدودی از مغازه و فروشگاه ها هستند که فروش فرش را به قیمت درب کارخانه به فروش می رسانند. فروشگاه فرش کوروش به عنوان نمایندگی فروش فرش کاشان که به دلیل عرضه مستقیم فرش از کارخانه فرش کاشان، بهترین گزینه برای خرید فرش با قیمت ارزان می باشد. البته امکان خرید اینترنتی فرش از این مجموعه نیز ممکن می باشد و به راحتی از منزل می توان به صورت مستقیم فرش خریداری کرد.

نمایندگی فرش کاشان کوروش

خرید مستقیم فرش کاشان از کارخانه

خرید مستقیم فرش از کارخانه، یک نوع روش خرید کالا می باشد که در آن محصول بدون واسطه و به صورت مستقیم از کارخانه تولیدی به دست خریدار می رسد. خرید مستقیم فرش نیز یکی در این روش ممکن می باشد. در این شیوه با کوتاه شدن دست دلالان و حذف واسطه ها و پایین آمدن قیمت فرش، سود بیشتری به خریدار فرش ماشینی خواهد رسید.

البته لازم به ذکر است، بهتر است قبل از خرید مستقیم فرش ماشینی، از کیفیت محصول آگاه شوید. چون خرید یک محصول بی کیفیت از فروشگاه یا خرید مستقیم از کارخانه به ضرر خریدار خواهد بود و پول ش هدر می رود.

خرید حضوری فرش از فرش کوروش

فروشگاه های زیادی سعی می کنند تا فرش های با کیفیت را به صورت مستقیم از کارخانه به دست مشتریان برسانند. که قیمت این فرش ها به دلیل حذف هزینه های واسطه ای مناسب تر از بازار فرش می باشد. مهمترین خواسته خریداران فرش ماشینی، خرید فرش با کیفیت عالی و قیمت پایین می باشد. فرش کوروش، انواع فرش ماشینی را بدون واسطه و مستقیم از کارخانه فرش منتقل کرده و با نرخ گارخانه نیز به فروش می رساند. تمامی فرش های این فروشگاه اصل و درجه یک بوده و دارای تنوع زیادی در طرح و رنگ می باشد.

به دلیل وجود رقابت زیاد در فروش فرش، فرش کوروش سعی می کند محصولات خود را با بهترین قیمت به مشتریان خود عرضه کند. همچنین این اطمینان را می توانید داشته باشید که این فروشگاه دارای بیشترین تنوع از وجوه مختلف می باشد. بنابراین اگر به دنبال خرید فرش بدون واسطه و به طور مستقیم از کارخانه های فرش کاشان هستید، بهترین راه ممکن خرید از فروشگاه ها فرش کوروش است. تمام فرش های این مجموعه دارای ضمانت نامه معتبر ۵ ساله و ضمانت بازگشت 7 روزه محصول به کارخانه در صورت وجود مشکل فنی می باشد.

مزایای خرید حضوری فرش از فرش کوروش

 • امکان بازدید از فرش و اطمینان از کیفیت و برند فرش
 • مشاهده تنوع بالای محصولات از نظر طرح و رنگ و ابعاد
 • مشاوره در مورد انتخاب بهتر فرش در یک محیط دوستانه
 • خرید فرش باکیفیت با قیمت ارزان تر از بازار فرش
 • امکان بازگردانی و تعویض فرش در صورت ایراد در کیفیت فرش
 • تماس مستقیم با فروشنده و خرید مستقیم فرش از کارخانه
 • خرید فرش جدید ۱۴۰۰ در میان بالاترین تنوع فرش در ستاره کوروش

خرید اینترنتی فرش از فرش کوروش

خرید اینترنتی فرش کوروش

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و زندگی پر مشغله افراد، خرید اینترنتی فرش نیز یکی از روش هایی است که می توان بدون هزینه اضافی رفت و آمد و صرف وقت ار هر مکانی اقدام به آن نمود. در این روش می توان برای خرید فرش های خانه بدون رفتن به بازار و اتلاف وقت فرش مورد نظر خود را خریداری کنید. مجموعه فرش کوروش جهت رفاه مشتریان عزیز خود اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی نموده است. فروشگاه انلاین فرش کوروش تمام فرش های باکیفیت خود را با قیما کارخانه به خریداران عرضه می کند.

مزایای خرید آنلاین از فروشگاه فرش کوروش

 

 1. در خرید آنلاین فرش کوروش راحت تر به سلیقه خود خواهید رسید

در فروشگاه اینترنتی فرش کوروش، تنوع بسیار زیادی وجود دارد و به همین علت می توانید به آسانی فرش مورد نظر خود پیدا کنید. همچنین می توانید انواع و اقسام فرش را از نظر مختلف مانند رنگ و طرح بررسی کنید تا در نهایت به طرح مورد نظر خود برسید. این یک مورد از مزایای خرید اینترنتی از فرش کوروش است.

 1. در خرید فرش آنلاین فرش کوروش قیمت های مناسب تری پیدا خواهید کرد

همیشه قیمت فروش اینترنتی از فروش سنتی و حضوری پایین تر می باشد. چون فروشنده ها برای جذب مشتری و عرضه محصولات مستقیما از کارخانه، فرش ها با کیفیت مشابه در بازار و با قیمت پایین تر ارائه می شود. در فروش فرش بدون واسطه به مشتریان، با حذف دلال ها، کالاها با قیمت پایین تر و منصفانه تر به دست مشتری می رسد. در فرش کوروش نیز فرش ها به صورت مستقیم از کارخانه فرش کاشان عرضه می شود.قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 با تفاوت قیمتی 20% عرضه میشود

 1. صرفه جویی در وقت در خرید آنلاین فرش کوروش

اگر فرد وقت شناسی هستید و یا زمان کمتری برای خرید فرش دارید، علاج کار خرید آنلاین و اینترنتی می باشد. در خرید آنلاین فرش، قطعا وقت کمتری را از دست خواهید داد. چون نیازی به آماده شدن و طی کردن فاصله مبدا تا مقصد را ندارید. همچنین در شلوغی و ترافیک نخواهید ماند. در خرید آنلاین تنها کار اتصال به فضای اینترنت و جستجوی و خرید اینترنتی از فروشگاه فرش کوروش می باشد.

 1. وجود امنیت بیشتر در خرید اینترنتی انواع فرش

منظور از امنیت، امنیت جانی، امنیت مالی و... است. زمانی که شما خارج از خانه هستید، خطراتی چون دستبرد کیف و لوازم ممکن است اتفاق بیفتد. حضور در تجمعات مختلف، نیز امکان ابتلا به بیماری های واگیردار هم جان شما را در خطر قرار خواهد داد. دبنابراین توصیه می شود در خانه بمانید و از خرید اینترنتی برای لوازم خود استفاده کنید.

 1. خرید فرش راحت تر از فرش کوروش

امکان اتصال به اینترنت و مشاهده فروشگاه اینترنتی فرش کوروش به راحتی و با هر نوع دستگاهی ممکن می باشد. فروشگاه اینترنتی فرش، قابلیت نمایش در انواع گزینه های جست و جو و فیلتر را دارد تا شما بتوانید فرش مورد نظر خود را پیدا کنید.

 1. وجود امنیت بیشتر در زمان پرداخت پول

پرداخت هزینه در فروشگاه انلاین به دلیل در دسترس نبودن کارت و رمز مشتری، امنیت بیشتری دارد. در خرید اینترنتی رمز کارت خود را از بانک مرکزی به صورت پویا دریافت می کنید و نیز به درگاه متصل به شتاب وصل خواهید شد. بنابراین یکی از مزایای خرید از فرش کوروش وجود امنیت است.

 1. صرفه جویی در پرداخت هزینه ها

در خرید سنتی و حضوری، باید هزینه رفت و آمد، سوخت، گرانی کالاها، هزینه استهلاک خودرو و... را در نظر داشته باشید. اما در خرید آنلاین فرش ماشینی، این گزینه ها حذف می شود. در ضمن به دلیل ارزان تر بودن قیمت فرش در فروشگاه اینترنتی فرش کوروش، قطعا هزینه کمتری می پردازید.

 1. قابلیت جست و جو راحت فرش

اگر به دنبال فرش خاصی هستید، قابلیت جست و جوی پلتفرم سایت فروش کوروش برای شما بسیار راحت تر می باشد. مثلا اگر رنگ یا طرح خاصی می گردید، می توانید با استفاده از گزینه های جست و جو و فیلتر روی فرش مختلف فرش مورد پسند خود را پیدا نمایید. حتی جست و جو بر اساس قیمت فرش نیز ممکن می باشد. با این روش پیدا کردن فرش مورد نظر بسیار راحت تر و سریع تر خواهد بود.

 1. در دسترس بودن انواع و طرح و رنگ در فرش کوروش

در فروشگاه فرش کوروش می توانید تنوع زیادی از طرح و رنگ های مختلف فرش را بینید. اگر فرش با اندازه مناسب اتاق و خانه شما موجود نبود، قادر خواهید بود سایز دلخواه خود را سفارش دهید. با مراجعه به وبسایتbfarsh.com  می توانید از محصولات متنوع فروشگاه فرش کوروش دیدن نمایید.

کلام آخر

فرش کاشان

اگر به دنبال خرید فرش ماشینی هستید، پیشنهاد ما خرید از مجموعه فرش کوروش می باشد چون هم خرید حضوری و هم غیر حضوری با مزایای مختلف در آن ممکن می باشد. فروشگاه فرش کوروش، یکی از فروشگاه های معتبر است که در زمینه فروش فرش کاشان با کیفیت و با قیمت ارزان فعالیت دارد. با مراجعه به فروشگاه  به خاطر عرضه مستقیم فرش از کارخانه تولیدی، محصولاتی با قیمت پایین تر در مقایسه با خیلی از فروشگاه ها دارد.

آدرس نمایندگی فرش کاشان در تهران: تهرانپارس، خیابان ۱۹۶ شرقی، بین چهار راه ۱۳۵ و ۱۳۷، (بالاتر از خیابان شفیعی مکرم)، پلاک ۷۸، فرش کوروش

شماره تماس نمایشگاه تهران: ۰۲۱۷۱۳۳۳۲۰

 

تگ های مرتبط

ارسال نظر