​قیمت سکه خیلی زود کانال 12 میلیونی را پس داد و اگر امروز حمایت 11 میلیونی و 800 هزار تومان را از دست بدهد احتمال ریزش در بازار بالا می رود.

قیمت سکه امروز چند؟/سکه از 12 میلیون عقب نشینی کرد+جدول قیمت
سایت شماره یک:

قیمت سکه پس از چند رفت و برگشت بین دو کانال11 و 12 میلیون، سرانجام راه نزولی را در معاملات پشت خطی انتخاب کرد. سکه امامی تا ساعت 10 شب روز یک شنبه حتی تا نقط 11 میلیون و 770 هزار تومان پایین رفته بود. به گفته برخی فعالان، زمانی که دلار کانال 26 هزار تومان را از دست داد، افت سکه شدت گرفت.

افت حباب سکه در روزاهای آتی

قیمت سکه

به نظر می رسد، در صورتی ادامه روند کاهشی، حباب سکه در روز جاری افت بیشتری را تجربه کند. فاصله ارزش بازاری سکه با ارزش ذاتی آن در روز یک شنبه به حدود 7 درصد رسید؛ با این حال، در صورتی که دلار به بالای 26 هزار تومان بازنگردد و اونس طلا نیز نوسان افزایشی معناداری را تجربه نکند، حباب سکه حتی ممکن است در روز جاری تا محدوده 5 درصدی پایین بیاید.

به طور معمول، سکه به افزایش قیمت دلار بیش از اندازه واکنش نشان می دهد و در زمانی که دلار کاهشی شود، سکه بخشی از اضافه ارزش خود را از دست می دهد.

حمایت مهم در بازار سکه

قیمت سکه

به گفته تحلیل گران فنی، اگر سکه امروز زیر محدوده 11 میلیون و 800 هزار تومانی تثبیت شود، احتمال افت این فلز گران بها تا محدوده 11 میلیون و 200 هزار تومان وجود خواهد داشت. ارزش ذاتی سکه نیز در روز یک شنبه تقریبا در محدوده 11 میلیون و 200 هزار تومان قرار داشت. به گفته فعالان، اگر ارزش ذاتی سکه به زیر 10 میلیون و 800 هزار تومان برود، احتمال ریزش سکه حتی تقویت بیشتری خواهد شد.

سکه برای فرار از نزول نیاز دارد که محدوده 11 میلیون و 800 هزار تومانی را حفظ کند و برای برگشت به جاده صعودی، چاره ای جز بازگشت به کانال 12 میلیونی ندارد.

ارسال نظر

جدیدترین اخبار

پربازدید ها

پیشنهاد سردبیر