سایت شماره یک:

ماشین لباسشویی ال جی J6 جی شش

برند ال جی از معتبرترین برندهای موجود در بازار است. خرید ماشین لباسشویی ال جی برای افرادی که به دنبال یک ماشین لباسشویی عالی هستند اولویت خیلی زیادی دارد. لباسشویی ال جی مدل J6 جی شش ظرفیت دیگ 8 کیلوگرم دارد. این لباسشویی قادر است در هر دقیقه 1400 دور بچرخد و سرعت چرخش فوق‌العاده‌ای دارد. موتور به کار رفته در ماشین لباسشویی ال جی J6 جی شش کاملا قدرتمند است. این موتور از نوع موتور اینورتر بدون تسمه است و تا سالیان سال می‌تواند عملکرد خوبی را برای شما ارائه دهد. شما با خرید ماشین لباسشویی ال جی J6 جی شش از دبی کوچولو دیگر نیازی به عوض کردن ماشین لباسشویی خود نخواهید داشت. این ماشین لباسشویی امکانات و قابلیت‌های بسیار گسترده‌ای دارد و می‌تواند با فناوری‌های روز دنیا همراه شده و لذت یک زندگی هوشمند را برای شما ایجاد کند. ماشین لباسشویی 8 کیلویی ال جی J6 جی شش تعداد برنامه‌های شستشوی 14 عدد دارد. همچنین دیگ به کار رفته در این ماشین می‌تواند به شش جهت مختلف حرکت کرده و با حفظ طراوت و بافت لباس‌ها آنها را شستشو کند. ماشین لباسشویی ال جی J6 جی شش قابلیت شستشو با بخار دارد و می‌تواند به صورت هوشمند سیستم عیب یابی را نیز فعال کرده و ایرادات آن را برای شما ارائه می‌دهد. لباسشویی ال جی J6 جی شش قابلیت شستشوی سریع در 14 دقیقه نیز دارد. یکی از نقاط قوت و مزیتهای لباسشویی J6 جی شش این است که صدا و لرزش بسیار کمی دارد و شما میتوانید با بهره گرفتن از فناوری NFC با گوشی همراه خودتان به ماشین لباسشویی متصل شوید و به صورت هوشمند آن را مدیریت کنید. لباسشویی 8 کیلویی ال جی J6 جی شش سنسور تشخیص وزن لباس دارد و از LED و پنل تمام لمسی نیز برخوردار است. این لباسشویی دارای موتور اینورتر میباشد. اگر قصد خرید لباسشویی ال‌جی J6 جی شش را دارید برای کسب اطلاعات بیشتر به فروشگاه اینترنتی دبی کوچولو مراجعه کنید و این محصول را با قیمتی بسیار ویژه و کاملاً با کیفیت از دبی کوچولو خریداری نمایید.

ماشین لباسشویی ال جی J6 جی شش از سایت دبی کوچولو

ویژگی‌های ماشین لباسشویی 8 کیلویی ال جی J6 جی شش

لباسشویی ال جی مدل J6 جی شش در لیست بهترین لباسشویی‌های برند ال جی قرار گرفته است. قیمت ماشین لباسشویی بستگی به ظرفیت دیگ، برند محصول، سال ساخت و امکانات آن دارد. این ماشین لباسشویی امکانات و قابلیت‌های بسیار گسترده‌ای دارد و ظرفیت 8 کیلوگرم برخوردار است. با وجود این قابلیت شما میتوانید هر پارچه‌ای را برای شستشو در داخل ماشین لباسشویی قرار دهید. لباسشویی ال جی J6 جی شش دارای کمپرسور اینورتر دایرکت درایو (Inverter Direct Drive) می‌باشد و می‌تواند با قدرت بسیار بالایی بهترین عملکرد را برای شما ارائه دهد. یکی از ویژگی‌ها و مزیت‌های موتور کمپرسور بدون تسمه این است که میزان سر و صدای بسیار پایینی دارد. ماشین لباسشویی ال جی J6 جی شش به صورت دایره‌ای شکل طراحی شده است و حفره‌های زیادی نیز بر روی درام آن وجود دارد. با وجود این قابلیت ماشین لباسشویی امکان پاشش و مداوم آب و مواد شوینده را با سرعت و قدرت بسیار بالا را بر روی لباس فراهم کرده است. ماشین لباسشویی 8 کیلویی ال جی J6 جی شش قابلیت و خصوصیات‌های بسیار گسترده ای دارد. این ماشین می‌تواند به صورت حرفه‌ای شستشو را انجام داده و دیگ به کار رفته در آن در شش جهت مختلف حرکت می‌کند. لباسشویی ال جی J6 جی شش دارای قابلیت فیلتراسیون است و می‌تواند آبکشی پله‌ای، غلطان و خیساندن را به صورت همزمان انجام داده و عملکرد بسیار مناسبی را برای شما ارائه می‌دهد و می‌تواند لباس را در چندین مرحله شسته و آنها را آبکشی نماید. لباس‌هایی که داخل ماشین لباسشویی می‌اندازید کاملا تمیز و پاکیزه تحویل می‌گیرید.

ماشین لباسشویی ال جی J6 جی شش از سایت دبی کوچولو

یکی از نکات بسیار مهمی که در مورد ماشین لباسشویی ال جی J6 جی شش باید مورد اشاره قرار بگیرد سیستم شستشو با بخار می‌باشد. این ویژگی‌ها خوب و کاربردی است و می‌تواند لباس‌های شما را بدون اینکه چین و چروک ایجاد کند با کیفیت بالا شسته و آنها را با بهترین تمیزی و پاکیزگی ارائه دهد. لباسشویی 8 کیلویی ال جی J6 جی شش به سیستم عیب یابی هوشمند مجهز شده است و به صورت هوشمند خطاها و ایرادات لباسشویی را برای شما اطلاع می‌دهد. این ماشین می‌تواند قسمت داخلی را به صورت خودکار تمیز کرده و شما نیازی به شستشو و تمیز کردن آن ندارید. ماشین لباسشویی 8 کیلویی ال جی J6 جی شش کاملا طراحی شیک و زیبایی دارد و حداکثر سرعت چرخش آن در هر دقیقه 1400 میباشد. این ماشین لباسشویی حالت نصب زمینی دارد و شما می‌توانید تنظیمات آن را به گونه ای انجام دهید که با سرعت با تأخیر به صورت همزمان با فعال کردن قابلیت صرفه جویی در مصرف آب می‌توانید در مصرف آب خودتان نیز صرفه جویی کنید. تعداد برنامه‌های شستشو در ماشین لباسشویی ال جی J6 جی شش برابر 14 عدد است. لباسشویی ال جی J6 جی شش برچسب مصرف انرژی‌های A+++ دارد و اندازه درب آن 51 سانتی متر می‌باشد. این ماشین دارای قابلیت بخارشوی است و شما می‌توانید با انجام تنظیمات سرعت، لباس‌های خودتان را به صورت دلخواه شستشو نمایید. لباسشویی ال جی J6 جی شش نمایشگر دما دارد و به صورت هوشمند نیز کنترل می‌شود.

ماشین لباسشویی ال جی J6 جی شش از سایت دبی کوچولو

موتور ماشین لباسشویی ال جی J6 جی شش

ماشین لباسشویی 8 کیلویی ال جی J6 جی شش به موتور اینورتر دایرکت درایو (Inverter Direct Drive) مجهز شده است. این ماشین لباسشویی می‌تواند به صورت هوشمند خود را ارتقا دهد با ارتقای موتور اینورتر دایرکت درایو (Inverter Direct Drive) عملکرد شستشو بهتر شده و انواع پارچه با کیفیت بسیار بالا شسته می‌شود و هیچ گونه آسیبی به بافت وارد نمی‌شود. موتور اینورتر Inverter Direct Drive باعث شده است که عملکرد شستشو افزایش یابد اما هیچگونه صدا و لرزش در ماشین لباسشویی وجود ندارد. آنچه که باعث می‌شود ماشین لباسشویی 8 کیلویی ال جی J6 جی شش کمترین ارزش را ایجاد کند این است که در طراحی و ساخت این ماشین لباسشویی از کمترین قطعات محرک استفاده شده است؛ به همین دلیل ماشین لباسشویی لرزش کمتری دارد و از دوام بیشتری نیز برخوردار است. لباسشویی J6 جی شش به سیستم عیب یاب هوشمند مجهز شده است و با وجود قابلیت ™Smart Diagnosis ایرادات به سرعت برای شما اعلام می‌شود. لباسشویی ال جی J6 جی شش برای از بین بردن آلرژی‌ها و حساسیت‌های پوستی نیز گزینه بسیار مناسبی است. این ماشین لباسشویی قابلیت ضد آلرژی و قابلیت بخارشور دارد. یکی از ویژگی‌هایی که در لباسشویی 8 کیلویی ال جی J6 جی شش به چشم می‌خورد قابلیت نرم کنندگی با بخار است. می‌توانید با مکث برنامه، لباسهایی را نیز در حین اینکه دستگاه کار می‌کنند به آن بیفزایید. اگر به دنبال قیمت و خرید ماشین لباسشویی 8 کیلویی هستید حتما به فروشگاه اینترنتی دبی کوچولو مراجعه نمایید و این محصول را با قیمتی بسیار مناسب خریداری کنید.

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر