قیمت دلار و یورو در صرافی ملی امروز اعلام شد که درادامه لیست قیمت دلار در بازار امروز را می خوانید.

سایت شماره یک:

همواره شاهد نوسان قیمت ارز در بازار آزاد کشور می‌باشیم. سردرگمی تجار و معامله‌گران که سر و کارشان با ارز است همواره ادامه دارد.

قیمت دلار به 252,019 ریال (بیست و پنج هزار و دویست و یک تومان) رسید.

قیمت خرید دلار آمریکا بنا به اعلام سایت صرافی بانک ملی ایران، 249,511 ریال(بیست و چهار هزار و نهصد و پنجاه و یک تومان) و قیمت فروش آن 252,019 ریال(بیست و پنج هزار و دویست و یک تومان) می‌باشد.

همچنین بنا به اعلام  صرافی بانک ملی ایران، قیمت خرید یورو  283,584(بیست و هشت هزار و سیصد و پنجاه و هشت تومان) و قیمت فروش آن، 286,434(بیست و هشت هزار و ششصد و چهل و سه تومان) می‌باشد.

قیمت دلار در روزهای پیش

در روزهای گذشته شاهد بالا و پایین رفتن قیمت دلار بودیم، قیمت دلار در 2روز گذشته کاملا مشخص بود، ولی مجددا قیمت دلار دچار نواساناتی شد و کانال عوض کرد بنابراین باید دید در روزهای آینده قیمت دلار چگونه خواهد شد دیشب تغییر قیمت دلار موجب سردرگمی معامله گران شد که درادامه گزارش به بررسی قیمت دلار می پردازیم.

صرافی بانک ملی ایران امروز قیمت فروش دلار آمریکا را ۲۴۹۸۷(بیست و چهار هزار و نهصد و هشتاد و هفت تومان) اعلام کرد.

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی امروز اعلام شد. بر این اساس قیمت خرید دلار آمریکا ۲۴۷۳۹ (بیست وچهار هزار و هفتصد وسی و نه تومان) و قیمت فروش دلار آمریکا ۲۴۹۸۷(بیست و چهار هزار و نهصد و هشتاد و هفت تومان) اعلام شد.  قیمت خرید یورو امروز ۲۸۰۷۴ ( بیست و هشت هزار وهفتاد و چهار تومان) و قیمت فروش یورو ۲۸۳۵۶(بیست و هشت هزار وسیصد و پنجاه و شش تومان) است.

قیمت دلار، قیمت یورو و ارزهای دیگر در بازار آزاد  روز سه شنبه 12 بهمن ماه اعلام شد. قیمت دلار و قیمت یورو در صرافی ملی نسبت به روزهای گذشته با کاهش نسبی اعلام شد. براین اساس قیمت دلار در صرافی ملی برای فروش 24 هزار و 989 تومان تعیین شد. قیمت دلار برای فروش در بازار آزاد 27 هزار و 930 تومان قیمت گذاری شد.

 امروز سه شنبه 12بهمن ماه 1400 قیمت دلار و قیمت یورو در صرافی ملی و بازار آزاد با کاهش نسبی همراه شد. امروز قیمت دلار برای فروش 24 هزار و 989 تومان و قیمت دلار برای خرید 24 هزار و 741 تومان قیمت گذاری شده است. همچنین قیمت یورو برای فروش 28 هزار و 307 تومان و قیمت یورو برای خرید 28 هزار و 25 تومان تعیین شده است.

طی هفته جاری قیمت دلار در صرافی ملی حدود ۲۵ هزار تومان بود. دلار در بازار آزاد به بیش از ۲۸ هزار تومان رسید. اخبار خوبی از مذاکرات مخابره می‌شود. اگر توافقی حاصل شود قیمت دلار به کمتر از ۲۶ هزار تومان نمی‌رسد. احمد اشتیاقی، کارشناس بازارهای مالی در پیش‌بینی نرخ شاخص بازار ارز می‌گوید: اگر مذاکرات به همین شکل ادامه پیدا کند، دلار بازار آزاد در کانال ۲۸ هزار تومانی باقی می‌ماند.

همچنین مذاکرات روند قیمت طلا را تحت تاثیر قرار داده است. دبیر اتحادیه طلای تهران با تایید این خبر گفت: چنانچه روند مذاکرات مثبت باشد پیش‌بینی می‌شود قیمت سکه و طلا نوسان پنج درصدی داشته باشد.

بازار طلا همچنان راکد است. امروز قیمت طلا جهانی به کانال یک هزار و ۷۹۷ دلاری رسید. همچنین قیمت طلای ۱۸ عیار نیز در آخرین معاملات روز گذشته کاهش یافت. علی رغم اینکه طلا تحت تاثیر مذاکرات کاهش یافت اما همچنان تقاضا برای خرید مصنوعات طلا در بازار مشاهده نمی‌شود. گویا وضعیت معیشت اجازه نمی‌دهد مردم طلا بخرند.

تگ های مرتبط
ارسال نظر