سایت شماره یک:

 

 

در بازی فری فایر می توان از روش های متفاوتی موفق به دریافت جم شد. شما می توانید از جم ها برای خرید امکانات و تجهیزات متفاوتی مانند اسلحه، حیوانات گوناگون، اسکین سلاح و غیره بهره ببرید. همچنین می توانید با دریافت جم ها برای بالا بردن سطح خود در بازی فری فایر استفاده کنید. اما ممکن است یک سوال برای شما به عنوان یک بازیکن فری فایر مطرح شود و آن این که چگونه می توانید جم های خود را به عنوان هدیه برای دوستان خود بفرستید. در این مقاله قصد داریم تا به این سوال جواب دهیم و به شما آموزش دهیم که چگونه می توانید جم های خود را برای دوستان خود در این بازی بفرستید.

آموزش ارسال جم برای دوستان در گیم فری فایر

 برای این که بتوانید جم برای دوستان خود ارسال نمایید اول لازم است تا شما مقدار زیادی جم برای خود داشته باشید. در این صورت است که می توانید تعدادی از آن ها را برای دوستان خود به عنوان گیفت بفرستید.

 راه های مختلفی در بازی فری فایر وجود دارد که شما بتوانید از طریق آن ها جم های خود را افزایش دهید. یکی از بهترین و سریع ترین راه ها این است که می توانید از برخی از سایت های معتبر جم بخرید.

 در نظر داشته باشید که بازی فری فایر مانند دیگر بازی بتل رویال به بازیکنان خود همواره این امکان را می دهد که قادر باشند تا به دیگر دوستان خود جم بفرستند. این کار از طریق بسیاری از راه های معتبر امکان پذیر است.

گام اول

 برای این منظور لازم است تا در اول به سایت جمینجا مراجعه نمایید. در این سایت شما می توانید به هر اکانت در بازی فری فایر مقدار لازم جم را ارسال نمایید.

 

 

راه پرداخت

 برای پرداخت لازم است تا از طریق اپ استور یا گوگل پلی پرداخت خود را انجام دهید. با بهره گیری از این دو روش دیگر لازم نیست تا هزینه های اضافه بپردازید. چنان چه شما می خواهید با بهره گیری از سایت مذکور برای دوستان خود جم بفرستید لازم است تا از دستوراتی که در زیر برای شما می آوریم بهره بگیرید. اگر شما جم به اندازه کافی ندارید می توانید از فروشگاه های معتبر اقدام به خرید جم با قیمت ارزان نمایید. توجه داشته باشید که خرید جم از بسیاری از فروشگاه های معتبر به صورت اینترنتی قابل انجام است. اما لازم است تا تنها فروشگاه هایی را انتخاب نمایید که معتبر باشند. بنابراین لازم است تا قبل از هر گونه پرداخت در مورد خدمات و پیشینه فروشگاه مد نظر تحقیقات لازم را انجام دهید. ما به شما برای خرید جم فری فایر سایت جمینجا را معرفی میکنیم که با داشتن مجوز های لازم بستری امن برای خرید های شماست . در این صورت می توانید با خیال راحت به جمع آوری جم بپردازید. هیجان بازی فری فایر با تعداد جم های بیشتر افزایش  می یابد. البته در نظر داشته باشید که راه های دیگری نیز برای افزایش جم یا الماس وجود دارد. اما روش های دیگر تقریبا زمان بر هستند و شما در مدت زمان طولانی موفق خواهید شد تا مقدار کمی جم به دست بیاورید. لذا بازی هیجان خود را از دست خواهد داد. بهترین و راحت ترین روش برای دریافت جم این است که آن را به قیمت ارزان از فروشگاه های بنام خرید نمایید.

گام اول

 به سایت مد نظر وارد شوید.

گام دوم

بسته مورد نظر را انتخاب کنید.

گام سوم

وارد سبد خرید شوید و اگر کد تخفیف دارید در اینجا وارد کنید.

گام چهارم

سپس شماره موبایل خود را وارد کنید تا کد فعالسازی برایتان ارسال شود و وارد حساب کاربری خود شوید

گام پنجم

وارد صفحه صورتحساب شوید و اطلاعات مربوط به اکانت یعنی آیدی و اسم بازی را وارد کنید.

گام ششم

وارد درگاه پرداخت شوید و سفارش خود را ثبت کنید.

 دریافت الماس در بازی فری فایر

 بازی فری فایر به صورت رقابتی و اکشن است. در نظر داشته باشید که این گونه بازی ها اصلا آسان نیستند. بنابراین شما نیاز دارید تا اموزش های لازم را برای انجام بازی فری فایر ببینید. در مراحلی از بازی فری فایر در انتها حس خواهید کرد که در دام افتاده اید و نیاز به کمک دارید. در شرایط حساس لازم است تا از الماس یا جم کمک بگیرید. در واقع جم ها می توانند بهترین یاریگران شما دربازی فری فایر باشند. بنابراین لازم است تا می توانید به گردآوری الماس ها و جم ها بپردازید تا در مواقع بحرانی بتوانید از آن ها استفاده کنید. در این صورت است که می توانید در این بازی پیروز شوید. الماس ها در بازی فری فایر می توانند در مواقع ضرورت به شما کمک کنند. این جم ها این توانایی و قابلیت را دارند که بازی را برای شما به صورت شخصی در بیاورند و سرعت رشد کردن شما را افزایش بدهند. بنابراین دو عمل مهم که سبب می شود تا کاربران به سراغ این جم ها بروند سرعت و قدرت است است. همواره این دو عامل بسیار مهم و تاثیر گذار هستند. بازیکنان موفق از این دو عامل برای پیروزی در بازی فری فایر استفاده می کنند.

در نظر داشته باشید که برای خرید جم ها می توانید از معتبر جمینجا که بر روی اینترنت هستید جم های خود را تنها با داشتن یک کارت بانکی با قیمت بسیار ارزان خریداری نمایید. لذا بدون هیچ گونه دردسری شما صاحب الماس های زیاد خواهید شد  و از داشتن آن ها در مواقع حساس و ضروری استفاده می کنید. شما با داشتن الماس های فراوان می توانید هر زمان که خواستید برای دوستان خود آن ها را ارسال نمایید. بازی فری فایر  از بازی های محبوب و جذاب است که میلیون ها بار دانلود شده است. شما در ابتدای بازی لازم است تا به انتخاب خود منطقه ای را برای فرود انتخاب نمایید. سپس با کمک چتر نجات در همان منطقه وارد شوید.

منبع :‌ geminja.com

 

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر