در منوی رستوران‌های زنجیره‌ای باروژ که در همه شعبه‌ها یکسان هستند

منوی رستوران های زنجیره ای باروژ
سایت شماره یک:

باروژ، محصولات خود شامل انواع پیتزا، ساندویچ، سوخاری، برگر، پاستا، سالاد، پیش غذا و… را با رعایت استانداردها و اصول بهداشتی طبق دستورالعمل‌های ویژه پخت عرضه می‌کند و مشتریان این رستوران، از تازگی و بهداشتی بودن محصولات به عنوان ویژگی برتر باروژ نام می‌برند.

در منوی رستوران‌های زنجیره‌ای باروژ که در همه شعبه‌ها یکسان هستند، گزینه‌های جذابی برای طرفداران فست‌فود وجود دارد که افراد زیادی را به خود جذب می‌کند. پیتزاهای باروژ در دو سایز 30 و 24 سانتیمتری و با خمیر ایتالیایی پخت می‌شود.

چند آیتم از منوی باروژ به شرح زیر است:

پیتزا نوستالژی

این پیتزا حاوی ژامبون ژیگو، ژامبون دودی، سوسیس، قارچ، فلفل دلمه‌ای رنگی، سس مخصوص و پنیر است و طعم اولین پیتزاهایی را می‌دهد که پیتزا فروشی‌ها در ایران ارائه می‌کردند.

پیتزا گریل میکس

یک پیتزای خوشمزه دارای خمیر پیتزا ایتالیایی، فیله مرغ و گوشت طعم‌دار شده، فلفل دلمه‌ای رنگی، زیتون، قارچ، سس مخصوص و پنیر که در آن مزه گوشت را به خوبی احساس می‌کنید. البته پیتزا گریل مرغ و پیتزا گریل گوشت به طور جداگانه هم برای ذائقه‌های مختلف در منو وجود دارد.

پیتزا سبزیجات

یکی از گزینه‌هایی که باروژ برای طرفداران سبزیجات و گیاهخواران تدارک دیده. در این پیتزا می‌توانید با طعم بادمجان، زیتون، ذرت، فلفل دلمه‌ای رنگی، قارچ، پیاز و سس مخصوص مواجه شوید.

پاستا پنه پستو

یکی از لذیذترین و پرطرفدارترین پاستاها، پستو است. در پاستای پستوی باروژ 260 گرم پاستا پنه، پنیر پارمزان، سس پستو و 120 گرم مرغ به کار رفته. اگر از محتویات یا طرز تهیه سس پستو اطلاع ندارید، می‌توانید در بلاگ شاپ مارکت آن را بخوانید.

ساندویچ رست بیف

یک پیشنهاد خوشمزه برای علاقمندان به ساندویچ. در ساندویچ رست بیف باروژ 150 گرم گوشت ریش ریش شده، کاهو، خیار تازه، پنیر گودا و سس مخصوص وجود دارد و با نان چاودار سرو می‌شود.

چیکن ناگت

علاوه بر گزینه‌های مختلف سوخاری تند و معمولی، باروژ چیکن ناگت هم در منوی خود دارد. ناگت مرغ با دورچین سیب‌زمینی سرخ کرده، نان بروتچن و یک سس ویژه اجزای تشکیل دهنده این غذا هستند.

کلنل کریپسی

یکی از برگرهای خاص باروژ که اشتهای شما را به هیجان می‌آورد. در این برگر با طعم سینه مرغ اسپایسی کریسپی شده، بیکن، پنیر گودا، کاهو و سس مخصوص روبرو می‌شوید.

سالاد کرنبری با مرغ

یکی از سالادهای متنوع و جذاب باروژ که با میوه خوش‌طعم کرنبری سرو می‌شود. این سالاد همچنین شامل کاهو، پنیر پارمزان، ریحان، خیار، نان سرخ شده و 100 گرم سینه مرغ است. البته سالاد کرنبری بدون مرغ هم ارائه می‌شود.

 

ارسال نظر

جدیدترین اخبار

پربازدید ها

پیشنهاد سردبیر