بنی گانتس در جدیدترین گزافه‌گویی خود علیه ایران اعلام کرد رژیم صهیونیستی اجازه نخواهد داد ایران به سلاح هسته‌ای دست پیدا کند.

 وزیر جنگ اسرائیل، ایران را تهدید کرد!
سایت شماره یک:

 «بنی گانتس»، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در لفاظی تازه‌ای علیه ایران گفت: «اسرائیل مصمم است از تبدیل شدن ایران به یک قدرت هسته‌ای جلوگیری کند.»

بر اساس گزارش رسانه‌های صهیونیستی گانتس در ادامه حرف‌هایش ادعا کرد این رژیم با ایران در درگیری است و باید بتواند از خودش دفاع کند.

این ادعا‌ها درحالی از طرف وزیر جنگ رژیم صهیونیستی بیان شد که «نفتالی بنت» نخست‌وزیر این رژیم جلسه‌ای با مشارکت وزرای جنگ و امور خارجه و رؤسای سرویس‌های امنیتی برگزار کرده بود تا احتمال بازگشت آمریکا به توافقنامه ۲۰۱۵ (برجام) را بررسی کنند.

پیش‌تر نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی نیز در نشست مشترک با «فرانک‌والتر اشتاین‌مایر»، رئیس‌جمهور آلمان ادعا کرده بود رژیم صهیونیستی از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای جلوگیری خواهد کرد.

یک مقام ارشد رژیم صهیونیستی چندی پیش درخصوص اختلاف نظر این رژیم با آمریکا برسر مسئله هسته‌ای ایران اعلام کرد بنت و لاپید با دولت بایدن درباره توافق هسته‌ای موافق نیستند، اما برخلاف نتانیاهو که تنها دست رد به آن زد و تعامل انجام نداد، این دو نفر در تلاش برای ملاقات‌های خصوصی با مقامات آمریکا و تحت تأثیر قرار دادن آن‌ها هستند.»

به‌تازگی نیز «جیک سالیوان» مشاور امنیت ملی آمریکا در دیدار با «آویو کوخاوی» رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی، بر حمایت بی‌دریغ «جو بایدن» رئیس‌جمهور آمریکا، از امنیت رژیم صهیونیستی و تعهد نسبت به تقویت مشارکت دفاعی بین دو طرف تأکید کرد. کوخاوی نیز در این دیدار طرح آمریکا برای پیوستن دوباره به توافق هسته‌ای ۲۰۱۵ ایران را مورد انتقاد قرار داد.

 

ارسال نظر