محمد عباسی وزیر اسبق ورزش و جوانان و وزیر تعاون دولت‌های نهم و دهم برای انتخابات ۱۴۰۰ اعلام نامزدی کرد.

اعلام نامزدی وزیر احمدی‌نژاد برای انتخابات ۱۴۰۰
سایت شماره یک:

محمد عباسی وزیر اسبق ورزش و جوانان و وزیر تعاون دولت‌های نهم و دهم در نشست خبری خود با محوریت انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم اظهار کرد: باید خدا را شکر کنیم که فرصتی فراهم شد که در ایران اسلامی مردم در عرصه سیاست حضور پیدا کرده و خودشان انتخاب کنند. اینکه من حس می کنم باید در این دوره حضور داشته باشم؛ مربوط به ظرفیتی بوده که مربوط به ملت است.

وی ادامه داد: امروز کشور با چالش های متعددی خصوصا در بعد داخلی و معیشت رو به روست. انتظار برای امثال بنده این است که در صحنه حضور پیدا کرده و در این مسیر ایفای نقش کنیم. معتقدیم در ایران اسلامی، مردم تعیین کننده هستند. امیدوارم که ملت عزیز ایران بهترین ها را انتخاب کنند.

عباسی با اشاره به فعالیت‌های سیاسی خود اظهار کرد: در همه گروه های اجتماعی حضور داشتم و بیشترین دوره عمرم را در مدرسه و جایگاه معلمی فعالیت کرده و حمایت قشر فرهنگی را با خود دارم. همه توفیقات وزارت تعاون در دوره حضورم در این وزارتخانه صورت گرفت؛ در آن شرایط ۴۹ میلیون نفر از مردم را عضو تعاونی های سهام عدالت کردیم. تعاونی های مسکن مهر ابداع وزارت تعاون زمان من بود و در قالب آن؛ بیش از ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر را صاحبِ خانه کردیم.

وی افزود: در دوره حضورم در وزارت ورزش بیشترین توفیقات جمهوری اسلامی در میادین بین المللی کسب شد و در خیلی از عرصه های جهانی به اولین ها دست پیدا کردیم؛ به همین خاطر جوانان زیادی بعد از اعلام حمایتم، از من استقبال کردند و من این موضوع را سرمایه خود می دانم.

عباسی با اشاره به برخی شایعات مبنی بر دیدار با محمود احمدی نژاد هم گفت: هیچ دیداری با احمدی نژاد نداشتم.

وزیر اسبق ورزش و جوانان گفت: مشکلات کشور زیاد است و نگرانی زیادی نسبت به نوعِ خدمت کردن داریم. نگرش نظام دولتی به نوع خدمت به مردم مهم ترین مشکل کشور است که تغییر این نگرش اهمیت زیادی دارد. مسئله بعدی اقتصاد کشور و معیشت مردم و استفاده از ظرفیت های داخل است که اگر به آن ها توجه نکنیم همچنان مشکلاتمان باقی می ماند. بیکاری یکی از اتفاقاتی است که در سال های اخیر منجر به پدید آمدن مشکلات اجتماعی و فرهنگی زیادی شده که نباید از این موضوع غافل شویم که البته مزاحمت های آمریکا در اذیت و آزار کشور هم بی تاثیر نبوده است.

در حال تکمیل...

ارسال نظر

جدیدترین اخبار

پربازدید ها

پیشنهاد سردبیر