ازدواج مجدد مهدی هاشمی سوژه داغ شبکه های اجتماعی!

ازدواجی که مهدی هاشمی تایید و دخترش تکذیب کرد!
سایت شماره یک:

در یک ویدئو بازیگر جوان ایرانی به نام مهنوش صادقی اعلام کرد که همسر رسمی و قانونی مهدی هاشمی بازیگر مطرح ایرانی می باشد. این ویدئو جنجال های زیادی را در شبکه های اجتماعی به وجود آورد.

گلاب آدینه بانوی بازیگر ایرانی و همسر مهدی هاشمی، در رابطه با این ویدئو اعلام کرد که توجهی نکنید، این ویدئو را ببینید و بخندید.

دختر مهدی هاشمی، نورا هاشمی نیز این خبر را تکذیب کرد و اعلام کرد که پدرم در همین لحظه در منزل و کنار ما هستند و شناسنامه هم گواه دروغ بعضی از افراد معلوم الحال است.

در حالی که با تکذیب همسر و دختر مهدی هاشمی ماجرا رو به اتمام بود، مهدی هاشمی با انتشار کلیپی این اتفاق را تایید کرد.

او در این رابطه اعلام کرد که عده ای این اتفاق را تکذیب کردند و علت آن این بود که از آن اطلاع نداشتند. او همچنین عنوان کرد که فضای مجازی برای انتشار مشکلات سیاسی و اجتماعی مردم است و نباید تا حد زندگی خصوصی پایین بیاید.

مهدی هاشمی

بسیاری از کاربران از این اتفاق شوکه شده و معتقدند که از مهدی هاشمی انتظار چنین برخوردی را نداشتند.

به گفته این دسته از کاربران، خود بازیگران زندگی خصوصی خود را به فضای مجازی می کشانند و بعد از مردم می خواهند که در زندگی شخصی آنان دخالتی نکنند. همچنین عنوان کردند که هر چه گلاب آدینه آبروداری کرد و تلاش کرد تا زندگی خصوصی آنها عمومی نشود، مهدی هاشمی با افتخار از زندگی دوم خود صحبت کرده است.

عده ای از دیگر کاربران حرف های مهدی هاشمی را تایید کرده و معتقدند که زندگی خصوصی او برای کسی مهم نیست و اهمیت ندارد.

بعضی از کاربران نیز عنوان کردند که حق خانواده اول مهدی هاشمی نبود تا اینگونه خبر ازدواج دوباره همسر و پدر خود را بشنوند.

عده ای از کاربران نیز عنوان کردند که مهدی هاشمی باید مواظب باشد تا مانند افراد دیگر، قاتل همسر دوم خویش نشود.

تگ های مرتبط

ارسال نظر