پژمان جمشیدی از همان اولین روزهایی که به عنوان بازیگر نامش مطرح شد در اغلب کارهای موفقش در فیلم های کمدی یک زوج هنری داشت و او سام درخشانی است.

سام درخشانی: پژمان فوتبالیست به آخر خط رسیده!
سایت شماره یک:

بخشی از فیلم های پرفروش و یا سریال های پرمخاطبی که پژمان جمشیدی در آن بازی کرده ، بازیگر کناری یا به قول سینمایی زوج بازیگری اش سام درخشانی بوده است. آن ها در سریال پژمان که اولین کار جدی پژمان جمشیدی به عنوان بازیگر بود یک زوج کمدی جذاب را ساختند و درسری فیلم های «خوب، بد، جلف» و «تگزاس» نیز آن را تکرار کردند. 
با این وجود پژمان جمشیدی نه فقط به عنوان یک زوج کمدی در کنار سام درخشانی که خودش به تنهایی نیز در این سال های اخیر به اندازه کافی موفقیت به دست آورده است. آخرین کار او «زیرخاکی» با وجود تلاشی که برای ساختن یک نقش متفاوت انجام داده بود ، یک کار پرمخاطب از کار در آمد و باعث شد نام و عکس او اینبار به عنوان یک بازیگر موفق روی جلد مجلات و روزنامه ها و سایت ها مختلف دیده شود. 

سام درخشانی می گوید: «موفقیت پژمان در این سریال و اقبال عمومی باعث نشد که این فوتبالیست سابق و بازیگر تازه کار از نقدهای تند و تیز در امان بماند. می گفتن کار مهمی نکرده ، خودش را بازی کرده و خیلی ها منتظر بودند که ستاره بخت و اقبال پژمان افول کند، مثل خیلی ها که سریع آمدند و زود فراموش شدند. پژمان شاید اتفاقی آمد اما اتفاقی پیشرفت نکرد. از دیوار بلند بازیگری پرید نه با قلاب گرفتن که با صبوری. از دوران فوتبالش یاد گرفته بود شهرت به تنهایی کافی نیست و کار باید دغدغه ات شود. او تئاتر را هم تجربه کرد. پژمان حتما آن روز سرد پاییزی در سال 92 را به یاد دارد؛ خودش می گفت حرف های تندی که بعد از اجرا شنیدم را در زمان فوتبالم از علی پروین نشنیده بودم. اما همین نقدها و طعنه ها کمک کرد که قالب اولیه را بشکند و تا نامزدی جشنواره پیش رود.»
او در ادامه می افزاید: «باید بپذیریم  که پژمان در نقش فوتبالیست به آخر خط رسیده متوقف نشده و مجبور نیست مخاطب را به تنها گل ملی اش ارجاع بدهد. منتقدها او را پذیرفته اند و بیشتر از نقد از تمجید و تحسین می شود.  یک روز بهرام ، یک روز رضا تا امروز بعد از 5 سریال ، 15 فیلم و 14 تئاتر می شود فریبرز سریال زیرخاکی...»

ارسال نظر