عکسی از مصطفی زمانی را ببینید

عکس مصطفی زمانی در دورهمی بازیگران+عکس دیده نشده
سایت شماره یک:

 

 مصطفی زمانی 31 خرداد سال 1361در فریدونکنار متولد شد. او با بازی در سریال یوسف پیامبر به تلویزیون ایران معرفی شد و به شهرت رسید.

مصطفی زمانی تا سن 7 سالگی در استان گیلان زندگی کرد و بعد از سن هفت سالگی در شهرستان فریدون کنار زدگی کرده است. البته هم اکنون در شهر تهران زندگی می کند.

مصطفی زمانی به دلیل بازی در سریال یوسف پیامبر و در نقش یوزارسیف بسیار به شهرت رسید. کارگردان این سریال فرج الهه سلحشور بود و در 45 قسمت در سال 1387 پخش شد. او در این سریال در کنار  کتایون ریاحی  و محمود پاک نیت  ایفای نقش کرد.

بازی در سریال نهنگ آبی

مصطفی زمانی اخیرا در  سریال نهنگ آبی  هم ایفای نقش کرده است. در این سریال در نقش خسرو که گویا یک خلافکار است بازی می کند و گریم جالی هم دارد.

نخستین فیلم وی

 مصطفی زمانیفیلم سینمایی آل اولین تجربه سینمایی مصطفی زمانی بود. آل فیلمی به کارگردانی بهرام بهرامیان و ساخت سال 1388 است.

ازدواج و همسر مصطفی زمانی

مصطفی زمانی هنوز مجرد است و با وجود اینکه به سن 40 سالگی نزدیک می شود هنوز هم مجرد است.

علاقه به بازیگری و تحصیلات وی

مصطفی زمانی از زمان بچگی عاشق بازیگری بود و هنگامی که وارد دانشگاه شد در تئاتر بازی کرد. او معتقد است که فضای رشد برای جوانان و نوجوانان در شهرستان ها کم و محدود است. از میان بازیگران مرد محمدرضا فروتن را خیلی دوست دارد و به نظر او  هدیه تهرانی  هنرمند تاثیرگذاری است.

ارسال نظر