علی ضیا در توییتر، خودش را از دادن کادوی ولنتاین معاف کرد!

علی ضیا و فرارش از دادن کادوی ولنتاین!+عکس
سایت شماره یک:

سید علی ضیاء (زادهٔ ٢۶ شهریور ١٣۶۴ در کاشان) مجری برنامه‌های صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران است. او فارغ‌التحصیل مکانیک طراحی جامدات است.

شروع کار علی ضیا

علی ضیا سال ۱۳۶۴ در کاشان به دنیا آمد و از ۱۹ سالگی به‌طور اتفاقی وارد رادیو شد و کار خود را در رادیو جوان با برنامهٔ طنز پسری از کاشانه آغاز کرد که به عنوان آیتم برتر انتخاب شد و پس از ۵ سال گویندگی در رادیو، به دعوت علی زاهدی وارد تلویزیون شد و پس از پذیرفته شدن در تست گویندگی قرار شد اجرای برنامهٔ شروع خوب را به عهده بگیرد، ولی به دلیل فضای علمی‌ای که علی ضیا داشته و اختراعی که از سید علی ضیا ارائه شده بود، اجرای برنامهٔ گزینهٔ جوان به علی ضیا پیشنهاد شد و اولین برنامه‌ای که به‌طور زنده از علی ضیا روی آنتن رفت اولین کار خود را در سیما با برنامهٔ گزینهٔ جوان تجربه کرد. البته همزمان با این برنامه، برنامهٔ خط و ربط هم در رادیو اجرا می‌کرد. او اکنون برنامه فرمول یک را در شبکه یک سیما اجرا و تهیه می کند.این برنامه دوشنبه تا چهارشنبه حوالی ساعت۲۳:۱۵ به صورت تولیدی روی آنتن شبکه یک می رود.

در سال ۱۳۹۰، مجلهٔ همشهری جوان، ضیا را «پدیدهٔ اجراهای تلویزیونی» خواند. به نوشتهٔ روزنامهٔ خراسان، «ضیا برنامه‌های متعددی از قبیل ویتامین ۳، بعضیا، تحویل سال نو و ... را اجرا کرده و چهره‌ای کاملاً شناخته شده‌است.» او هم‌اکنون اجرای برنامه فرمول یک را بر عهده دارد.

علی ضیا

برنامهٔ فرمول یک

حامد همایون و هوروش بند برای اولین بار کار تیتراژ تلویزیونی خود را با برنامهٔ فرمول یک آغاز کردند، محمدرضا هدایتی بازیگر و خواننده، همراه با پیشکسوت فوتبال و هنرمند کنونی پژمان چمشیدی در برنامهٔ نبش جنت‌آباد به تهیه‌کنندگی و اجرای علی ضیا برای اولین بار تیتراژ تلویزیونی خود را آغاز کردند که با استقبال مخاطبان صدا و سیما همراه بود. 

توییت علی ضیا

علی ضیا با به اشتراک گذاشتن این توییت خود را از دادن کادوی ولنتاین معاف کرد:

علی ضیا

تگ های مرتبط

ارسال نظر