علیرضا خمسه به تازگی از خود عکسی را در صفحات مجازی منتشر کرد که زن جوانی در کنار او ایستاده است. در این میان برای تمام هنردوستان این سوال مطرح شد که ارتباط این زن جوان با علیرضا خمسه چیست؟

رازی از زندگی شخصی علیرضا خمسه که نمی‌دانستید +عکس دونفره
سایت شماره یک:

بعد از انتشار عکس علیرضا خمسه در کنار همسر جوانش راز جدایی خمسه از همسر اولش در سالهای بسار دور برملا شد و او توضیحاتی را درباره ازدواج دومش منتشر کرد.

علیرضا خمسه در سال ۱۳۶۲ زمانی که ۳۱ سال سن داشت ازدواج کرد درباره ازدواج همسر اولش اطلاعاتی در رسانه های کشور منتشر نشده است علیرضا خمسه از همسر سابقش یک فرزند پسر به نام احمدرضا داشته که در حال حاضر در زمینه بازیگری و موسیقی فعالیت دارد.

علیرضا خمسه

علیرضا خمسه و همسر دومش

علیرضا خمسه اما بعد از جدایی از همسر سابقش مجدداً در سال ۱۳۷۲ و زمانی که ۴۱ سال سن داشت ازدواج کرد این بار با خانم مروارید پورشفیقی زندگی زناشویی خود را از سر گرفت و حاصل این ازدواج دو فرزند دختر به نام درسا و گلسا میباشد.

علیرضا خمسه

دلایل جدایی از همسر اول

او درباره اینکه چرا همسر اولش را طلاق داده و جدا شده می گوید که در سن پایین ازدواج کردم و در این سن بسیار احساساتی برخورد کردم و به همین دلیل نتوانستیم مشکلاتمان را حل کنیم

اما برای دومین بار که ازدواج کردن سعی داشتم که با توجه به عقل و عشقی که داشتم همسرم را انتخاب کنم و خوشبختانه ۲۲ سال است که زندگی بسیار خوبی در کنار یکدیگر داریم

احمدرضا پسرش که از همسر اولش است در حال حاضر در خارج از کشور با مادرش زندگی می‌کند و ساکن اسپانیا است.

علیرضا خمسه

تگ های مرتبط

ارسال نظر