سحر زکریا خطاب به مهناز افشار:شما به موسیقی که درش وارد شدید بپردازید وبه جای وقت تلف کردن روی زبانتان کار کنید که جلوی دوربین آبروریزی نشود ، ما رو هم ول کنید خودمان میدانیم چه کنیم فکرتان را مشغول ما نکنید سپاسگذارم

واکنش جنجالی سحر زکریا به استوری مهناز افشار؛ خواهش میکنم سکوت کن!
سایت شماره یک:

سحر زکریا با بی معرفت خواندن مهناز افشار و در واکنش به استوری او نوشت:« خانم افشار ممنون نمیدونستم معرفت یک مدرک بزرگه ،بعد خواهش میکنم شما سکوت کنید چون فکر کنم خوب هم دیگر رو میشناسیم وفکر کنم دوستان چون حافظه اشون کمی مشکل دارد یادمان نمیرود قیمت انگشتر ازدواجتان چقدر بود؟ و به چیزهای دیگر اشاره نمی کنم چون شرافت را یاد گرفته ام.

حالابگذریم شما چگونه فعال سیاسی شدید با اتفاقات گذشته؟! البته ما اینگونه هنرمندان کم نداشتیم مثلا آقای مخملباف، وسوال من اینست شما در ایران تشریف دارید؟ گرفتاری ما را دارید؟!

سحر زکریا افزود:همین الان واکسن فایزر چون نماینده مجلس ا علام کرده جرات کردم اسمش را بیاورم چون چند ماه پیش به من توپیدنند برای همین واکسن تازه برند را نگفته بودم به هر حال این دوست با معرفت شما که باز به آن نمی پردازم و سایر سلبریتهای مثل ایشان البته اگر تا به الان واکسن نزده باشند!!!!باید ۱۰۰۰۰۰۰۰میلیون تومان بدهند.

ولی مردم عادی و خیلی از همکاران من هم نداریم که این واکسن را بزنیم واین دوست با معرفت شما و امثالهم دارند به نظرم بعضی وقتها بهتر است مداخله نکنیم چون خوب همدیگر را میشناسیم مردم را میتوان فریب داد ولی همکاری مثل بنده را نه چون هیچوقت در قربان صدقه های به دروغ شما ها بودم و نه گیس و گیس کشیتان هم نبودم پس لطفا سکوت پیشه کنید.ممنون از شما.

مهناز افشار

اگر دوستان مجازی مرا میکوبند که یک جریان پروپاگاندای جالبیست این را هم نشر بدهند هم به گوش شما برسد هم به دیگران سپاس و با آن دسته هستم که کامنت گذاشته بودنند به تو چه نوش جانش پس وقتی واکسنی قرار است بزنید باز بگویید نوش جانش یاد آن ۱۰۰۰۰۰۰۰میلیون بیفتید چه مردم سخاوتمندی شدیم، یاد بودا وهند و عقایدشان افتادم، ولی شما هم آن مردم گرفتار نیستید، یک مشت شکم سیرید که میآید این کامنتها را میگذارید هرچه میخواهم حرف نزنم نمیگذارند.

شما به موسیقی که درش وارد شدید بپردازید وبه جای وقت تلف کردن روی زبانتان کار کنید که جلوی دوربین آبروریزی نشود ، ما رو هم ول کنید خودمان میدانیم چه کنیم فکرتان را مشغول ما نکنید سپاسگذارم

ارسال نظر

جدیدترین اخبار

پربازدید ها

پیشنهاد سردبیر