عکس مرحوم علی انصاریان در کنار مادرش در سریال سرزده که شب های قدر پخش می شود را مشاهده می کنید.

عکس دیده نشده از علی انصاریان و مادرش در سریال ماه رمضان
سایت شماره یک:

مرحوم  علی انصاریان  و مادرش ننه علی در سریال سرزده در شب های قدر ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه ۱ سیما پخش می شود حضور دارند. علی انصاریان بازیکن سابق پرسپولیس در روز 16 بهمن ماه بر اثر کرونا پس از مدت طولانی در بیمارستان جان خودش را از دست داد. 

عکس مرحوم علی انصاریان در کنار مادرش در سریال سرزده

علی انصاریان

ساعت و زمان پخش سریال سرزده

با توجه به فرا رسیدن شب‌های قدر، این مجموعه از شنبه ۱۱ تا چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه پخش نمی‌شود اما به جای مینی سریال «سرزده» در کنداکتور پخش شبکه یک قرار گرفته است.

«سرزده» کاری از صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی است که با نقش‌آفرینی بهرنگ علوی، مرحوم علی انصاریان، نسیم ادبی، رویا میرعلمی، رحیم نوروزی و رامبد شکرآبی در سال گذشته ساخته شد.

این مجموعه به کارگردانی بهادر اسدی، قصه رضا و اصلان را روایت می‌کند که رقبای کشتی چوخه بوده و از دوستان قدیمی هستند اما حالا رضا، پلیس شده و اصلان هم به کارهای خلاف رو آورده است.

رضا چهار سال قبل موفق شده اصلان را دستگیر کند، اصلان اکنون از زندان آزاد شده و در شب ۱۹ ماه مبارک رمضان که شرایط کرونایی در ایران حاکم است، قصد انجام آخرین کار و توبه کردن را دارد که کارهایش خراب می‌شود ... «سرزده» از شنبه تا چهارشنبه هفته جاری ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

ارسال نظر

جدیدترین اخبار

پربازدید ها

پیشنهاد سردبیر