در ادامه ویدیویی از رستوران لاکچری خسرو حیدری مشاهده می کنید.

رستوران لاکچری خسرو حیدری+ فیلم
سایت شماره یک:

افتخارات خسرو حیدری
همسر و فرزندان خسرو حیدری 

خسرو حیدری متولد 23 شهریور 1362 در تهران است. خسرو حیدری بازیکن سابق فوتبال است که در پست دفاع راست بازی می کرد. خسرو حیدری حضور در تیم های پیکان،پاس تهران ، استقلال و سپاهان در کارنامه فوتبالی اش ثبت کرده است. خسرو حیدری بیش از 300 بازی با پیراهن استقلال داشته است و پنجمین بازیکن تاریخ باشگاه استقلال از نظر تعداد بازی می باشد. خسرو حیدری متاهل است و دو فرزند به نام های روشنا و رهام دارد.

بیوگرافی خسرو حیدری

خسرو حیدری در ۲۳ شهریور ۱۳۶۲ در تهران به دنیا آمد. خسرو تنها پسر خانواده حیدری است و فقط یک خواهر دارد. او هنگامی که به دبستان رفت به دلیل علاقه‌مندی به فوتبال به خواسته پدرش به مدرسه فوتبال رفت تا به صورت حرفه‌ای آن را دنبال کند. میزان علاقه‌اش به فوتبال به حدی زیاد بود که او به محض گرفتن مدرک دیپلم، درس را رها کرد و تمام اوقات خود را در مدرسه فوتبال و تمرین می‌گذراند. این کار در ابتدا مخالفت خانواده به ویژه پدرش را به دنبال داشت اما کم کم توانست رضایت آنها را به دست آورد. حیدری در کنار فوتبال به کار جواهرسازی هم مشغول بود و اگر فوتبالیست نمی‌شد شاید جواهر ساز خوبی از آب درمی‌آمد.

خسرو حیدری

تیم‌های خسرو حیدری

حیدری هم دوره امیرحسین صادقی، مجتبی جباری و آندرانیک تیموریان در تیم پایه استقلال است. او در پست دفاع راست بازی می‌کند. حیدری در سال ۸۱ از استقلال جدا شد و برای گذراندن خدمت سربازی به عضویت تیم نظامی ابومسلم درآمد. خسرو سپس به پیکان رفت و موفق شد یک گل به اسم خود ثبت کند. این هافبک راست پس از پیوستن به پاس، دوباره به جمع آبی‌پوشان پایتخت بازگشت تا به آرزوی خود که پوشیدن پیراهن تیم محبوبش است، برسد. پس از اینکه دو سال در استقلال توپ زد با پیشنهاد سپاهان مواجه شد که او را ترغیب کرد تا مجدداً شاگرد امیر قلعه نویی شود. سرانجام خسرو حیدری پس از یکسال حضور در این تیم اصفهانی، در سال ۹۱ برای همیشه به استقلال بازگشت.

خسرو حیدری

۳۰۰ بازی برای استقلال

خسرو حیدری طی ده سالی که در استقلال بازی کرد موفق شد ۳۰۴ بازی با پیراهن این تیم انجام دهد تا از این نظر جز بازیکنان با تجربه آبی‌پوشان قرار گیرد. خسرو در این ۳۰۴ بازی، فقط ۲۱ بار به عنوان کاپیتان وارد مستطیل سبز شد و توانست ۶۰ پاس گل را به نام خود به ثبت برساند.

افتخارات خسرو حیدری

  • قهرمانی در جام حذفی فوتبال ایران به همراه تیم استقلال تهران (۹۷ – ۹۶)
  • نایب قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران به همراه تیم استقلال تهران (۹۶ – ۹۵)
  • قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران به همراه تیم استقلال تهران (۹۲ – ۹۱)
  • قهرمانی در جام حذفی به همراه تیم استقلال تهران (۹۱ – ۹۰)
  • قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران به همراه تیم سپاهان اصفهان (۹۰ – ۸۹)
  • قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران به همراه تیم استقلال تهران (۸۸ – ۸۷)
  • نایب قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران به همراه تیم پاس تهران (۸۵ – ۸۴)

خسرو حیدری

حیدری فابرگاس

اولین لقبی که هواداران استقلال به او دادند حیدری فابرگاس بود. آنها معتقدند سبک بازی حیدری شباهت بسیاری به سبک بازی فابرگاس دارد.

خسرو حیدری

همسر و فرزندان خسرو حیدری

حیدری در سال ۸۴ با لاله شفیع زاده ازدواج کرد. این زوج در ۲۰ تیر ۱۳۹۴ صاحب دو فرزند به نام روشنا و رهام  شدند تا زندگی آنها رنگ و بوی جدیدی به خود بگیرد. شفیع زاده معتقد است خسرو بسیار فراموشکار است و مناسبت‌هایی مثل سالگرد ازدواج و تولد را از پیش باید به او یادآوری کرد. البته او در کارهای خانه به همسرش کمک می‌کند.

خسرو حیدری

خسرو حیدری در تیم ملی

پس از خداحافظی مهدی مهدوی کیا از تیم ملی، خسرو حیدری جایگزین او شد. حیدری ۵۹ بازی برای تیم ملی فوتبال ایران به میدان رفته است.

خسرو حیدری

خسرو حیدری در پژمان

سریال پژمان ساخته سروش صحت در سال ۹۲ است که از شبکه سوم سیما پخش شد. نویسندگی این مجموعه تلویزیونی که برعهده مهراب و پیمان قاسم‌خانی است، داستان زندگی پژمان جمشیدی، بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران را روایت می‌کند. خسرو حیدری، آرش برهانی، حمید درخشان، محمد محمدی، بهروز رهبری فر و حسین ماهینی از جمله بازیکنانی هستند که در این مجموعه به ایفای نقش پرداختند.

 

ارسال نظر