سرمربی صنعت نفت آبادان به دلیل مشکلات مالی و بی‌اعتنایی مسوولان استانی به شرایط این تیم تصمیم به استعفا گرفت.

شوک بزرگ؛ پورموسوی جدا شد!
سایت شماره یک:

سیروس پورموسوی، سرمربی صنعت نفت آبادان که در ابتدای فصل به این تیم پیوسته بود و توانست علیرغم مشکلات مالی و محرومیت پنجره نقل و انتقالات نتایج خوبی را کسب کند، در ادامه اکنون با توجه به تداوم مشکلات مالی طلایی‌پوشان و بی‌توجهی مسئولان استانی ترجیح داد از سرمربیگری این تیم کنار برود.

سرمربی صنعت نفت آبادان که در چند مقطع در نیم فصل اول توانسته بود به صدر جدول لیگ بیستم نیز دست یابد، امیدوار بود در نیم فصل و با توجه به وعده‌های داده شده، مشکلات تیمش با مساعدت مسوولان حل شود. با این حال عدم اختصاص بودجه لازم برای جذب نفرات مدنظر و مشکلات مالی بازیکنان این تیم که قصد داشتند در چند مرحله با اعتصاب در تمرینات شرکت نکنند باعث شد او اکنون تصمیم به پایان همکاری با این باشگاه بگیرد.

مشکلات مالی در صنعت نفت آبادان باعث شده بود که در نقل و انتقالات زمستانی مدیران باشگاه تصمیم به فروش چند ستاره این تیم، از جمله طالب ریکانی بگیرند که با واکنش تند هواداران نیز همراه شده بود.

باید دید مدیران صنعت نفت آبادان بعد از این تصمیم شوک آور سیروس پورموسوی چه تصمیمی خواهند گرفت.

سرمربی نفت آبادان با انتشار پستی به موضوع خداحافظی ‌اش از این تیم پرداخت و ابراز امیدواری کرد با استعفایش از این تیم مدیران استانی توجه بیشتری به آن داشته باشند و مانع از این شوند که طلایی‌پوشان در مسیر سقوط به رتبه‌های پایین‌تر قرار گیرند.

در بخشی از متن استعفای پورموسوی امده است: می‌روم چون مرغ همسایه اینجا غاز است. می‌روم اما بدانید شانه خالی نکردم و رفیق نیمه‌راه نبودم. می‌روم فقط برای حفظ ارزش ها

ارسال نظر

جدیدترین اخبار

پربازدید ها

پیشنهاد سردبیر