در اواخر تعطیلات نوروز بود که با اعلام سایت باشگاه استقلال و طبق تصمیم سرمربی آبی‌پوشان مقرر شد برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا بین بازیکنان این تیم هرگونه مصاحبه حضوری در استودیو یا محل انجام گفت‌وگو برای بازیکنان و کادرفنی این تیم قدغن شود، البته تست کرونای اخیر آبی‌پوشان در ایام نوروز و مثبت شدن تست برخی عوامل کادر و بازیکنان این تیم موجب شد مجیدی این تصمیم را بگیرد.

دردسر یک استقلالی با حضور در یک استودیو
سایت شماره یک:

این درحالی است که با بهبود وضعیت برخی بازیکنانی که تست اولیه کرونای آنها مثبت اعلام شده بود، مجیدی تصمیم گرفت قبل از سفر استقلالی‌ها به عربستان به‌منظور ایجاد تدابیر شدید برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی و جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا به نوعی با ایجاد اردوی تدارکاتی عوامل اعزامی باشگاه به عربستان را در قرنطینه قرار دهد. بااین‌حال گویا این اقدامات نیز چندان کارساز واقع نشده و روز گذشته خبر رسید که یکی از بازیکنان تیم فوتبال استقلال که در بازگشت فرهاد مجیدی به یک نیمکت‌نشین صرف تبدیل شده است بدون درنظر گرفتن قوانین و مقررات درون‌اردویی به یک استودیوی ضبط تیزر تبلیغاتی رفته تا قبل از سفر به عربستان برخی امور را انجام بدهد.

حال اینکه چطور یک بازیکن که قرار است چند روز آینده در اردوی مشترک با سایر بازیکنان تیمش قبل از اعزام به عربستان قرار بگیرد تا این اندازه بدون مسئولیت رفتار کرده آن هم در این شرایط که تهران در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد و رفتار او می‌تواند سایر بازیکنان را نیز در معرض خطر قرار بدهد، جای پرسش و ابهام داشته و مشخص نیست چطور بازیکن تیمی که به‌عنوان نماینده ایران قرار است تا چند روز دیگر در عربستان در آسیا به میدان برود این‌طور غیرمسئولانه سایر عوامل باشگاه را در معرض خطر قرار داده است. احتمالا وی باید منتظر واکنش تندتری از سوی مجیدی باشد و شانس بازی کردنش کمتر از قبل خواهد شد.

ارسال نظر

جدیدترین اخبار

پربازدید ها

پیشنهاد سردبیر