از اردوی پرسپولیس در هندوستان خبر می رسد جواب تست های کروناخیلی دیر آمده و حتی پرسپولیسی ها اجازه پیدا نکردند از آشپز ایرانی در هتل محل اقامت خود استفاده کنند.

بازیکنان ایرانی اذیت شوند بهتر بازی می‌کنند!
سایت شماره یک:

در ماجرای سفر پرسپولیس به هندوستان هم که حتماً می دانید داستان های زیادی به وجود آمد هرچند که هندی ها مدعی شدند قرار نبود پرسپولیس روز شنبه راهی این کشور شود.

در نهایت باید گفت تا به امروز هر خبری از اردوی پرسپولیس بیرون آمده منفی بوده و به نظر می رسد کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس نسبت به یکسری مسائل شاکی هستند. با تمام این اوصاف تجربه ثابت کرده بازیکنان ایرانی هرگاه تحریک شوند و آنها را اذیت کنند، بهتر بازی می کنند و به قول معروف تعصب بیشتری در میدان به خرج می دهند. همین فاکتور می تواند به پرسپولیس کمک کند تا یک برد خوب و پرگل را مقابل الوحده امارات کسب کند.

گوای هند هم که اصلاً در حد و اندازه‌های فوتبال آسیا نیست. می‌ماند الریان قطر که در آن بازی هم پرسپولیس شانس بسیار زیادی دارد تا تمام بازی های خود را با پیروزی پشت سر بگذارد. فرق پرسپولیس با سایر تیم های ایران این است که در ۴ سال گذشته دو بار به فینال آسیا رسیده تکرار عنوان نایب قهرمانی هم کادر فنی بازیکنان و هواداران این تیم را راضی نمی‌کند. برای فولاد و تراکتور شاید رسیدن به فینال آسیا و تا نیمه نهایی آسیا آرزو باشد اما جاه‌طلبی‌های پرسپولیس به هزار و یک دلیل بیشتر است و همین مسئله فوتبالدوستان را امیدوار می‌کند که این تیم یا استقلال بتوانند پس از سالها جام قهرمانی آسیا را بالای سر ببرند.

ارسال نظر

جدیدترین اخبار

پربازدید ها

پیشنهاد سردبیر