سایت فوتبالی نوشت: بارسلونا و اتلتیک بیلبائو در فینال کوپا دل ری به مصاف هم خواهند رفت و آبی و اناری پوشان برای به دست آوردن اولین جام فصلشان تلاش می‌کنند. این جام برای بارسلونا بسیار مهم است چرا که رونالد کومان لیگ قهرمانان اروپا را با بارسا از دست داد و در لالیگا هم کارش سخت است اما اکنون تنها یک بازی تا فتح کوپا دل ری فاصله دارد.

پیش‌بینی اختاپوس معروف؛ بارسلونا قهرمان می‌شود یا بیلبائو؟
سایت شماره یک:

اما بیلو، اختاپوس معروف اسپانیایی که گاهی اوقات از او در پیش بینی کردن مسابقات فوتبال استفاده می‌شود، این بار پیش‌بینی کرده است که اتلتیک بیلبائو قهرمان جام حذفی اسپانیا خواهد شد و بارسلونا این بازی را خواهد باخت. این اختاپوس در آکواریوم خود به سمت ظرفی که در آن غذا قرار داده شده می‌رود و روی این ظرف‌‌ها لوگوی هر دو تیم قرار دارد. در واقع این اختاپوس به سمت یکی از این دو ظرف غذا که لوگوی تیم ها رویش قرار دارد می‌رود و این بار به سمت ظرفی رفته که لوگوی اتلتیک بیلبائو روی آن بوده است.

گفتنی است که بیلو، این اختاپوس معروف، قهرمان فصل گذشته‌ی کوپا دل ری را رئال سوسیداد پیش بینی کرده بود که این پیش بینی درست از آب درآمده بود و اکنون باید دید که این بار هم این قضیه درست از آب در می‌آید یا خیر.

ارسال نظر