سایت فوتبالی نوشت: بارسلونا و اتلتیک بیلبائو به زودی در فینال کوپا دل ری به مصاف هم خواهند رفت و دیدار حساسی برای بارسلونا برگزار خواهد شد. رونالد کومان با بارسلونا لیگ قهرمانان اروپا را خیلی زود از دست داد و از طرفی با باخت در ال کلاسیکو شانس هایش برای قهرمانی در لالیگا کمتر از قبل شد چرا که اکنون اتلتیکو مادرید و رئال مادرید بالاتر از بارسلونا قرار گرفته‌اند.

رونمایی مسی از چهره جدیدش برای فینال جام حذفی
سایت شماره یک:

اکنون برای فینال کوپا دل ری تمامی نگاه ها به لیونل مسی خواهد بود چرا که فوق ستاره آرژانتینی کسی است که می‌تواند ناجی بارسلونا در این شرایط باشد و کوپا دل ری را برای آبی و اناری پوشان به ارمغان بیاورد. او از چهره جدید خود برای فینال کوپا دل ری رونمایی کرده که این چهره بدون ریش است. در واقع لئو مسی تمام ریش هایش را برای فینال کوپا دل ری تراشیده است و حتی یک تار مو هم در صورت خود باقی نگذاشته است.

در واقع لیونل مسی برای بازی مقابل بیلبائو می‌خواهد با چهره‌ی جدیدی نسبت به این مدت اخیر به میدان بیاید و باید دید که عملکرد او مقابل اتلتیک بیلبائو به چه شکل خواهد بود اما چیزی که واضح است این است که لئو مسی بد جوری تشنه‌ی قهرمانی در این جام است چرا که در دسترس ترین جام برای بارسلوناست.

ارسال نظر